0

ptrlfcb - "kibice" Barcelony zrobili to pierwsi

0

arekbsowa - poczatek sezonu, zawodnicy nie sa jeszcze przygotowany w 100%, wiec spokojnie.

Czy zawodnicy sie wypalili? Mysle ze nie, kazdy pilkarz chce wygrywac bo chce byc najlepszy, do tego przyszli tacy zawodnicy jak Thiago, Sanchez, Fabregas, ktorzy za duzo nie wygrali, a wiec tez beda chcieli za wszelka cene osiagnac sukcesy :)

0

10typ - tak

0

azulrojo11 - bramki na wyjezdzie licza sie podwojnie

0

Co do Trzeciaka to dawno nie sluchalem zeby ktos takie glupoty gadał :D

0

Tak, tak, wyjdzmy 3 ofensywnymi pomocnikami: Fabregas Iniesta Xavi.

0

Thiago po slabszym poczatku pozniej sie rozkrecil, swietny zawodnik i udowodnil to w 2 polowie, tyle, ze tak jak juz pisalem jest on bardziej ofensywnym srodkowym pomocnikiem, niz rozgrywajacym, choc i na tej pozycji gra swietnie

0

andresfcb - no dokladnie, brawo dla sedziego za sluszna decyzje

0

ziom993 - bardzo zalosna odpowiedz

0

constantine16 - przeciez to byl tylko i wylacznie przypadek, korzysc moze i byla, ale nie mozna za takie zagrania dysktowac karnych, takie moje zdanie i napisalbym to samo gdyby tak Pepe interweniowal czy inny zawodnik Realu

0

Alikey - a jak myslisz?!

Mam nadzieje, ze Fabregas jest w dobrej formie bo chcialbym go zobaczyc choc przez minute w rewanzu z Realem :D

0

Karny po tym, jak Valdes wystawil delikatnie reke? Nie no panowie, bez przesady, jeszcze moze sie nalezal karny po przypadkowej rece Abidala?:D

0

tzn nie oby :D Oby ktos po jego odejsciu sie znalazl odpowiedni, choc mysle, ze troche jeszcze sie "pomeczymy" z Guardiola :P

0

nsslook - oby, oby. Mam nadzieje, ze takim 2 Guardiola bedzie juz Enrique w Romie

0

nsslok - ale tez nie kazdy nowy mlody trener bedzie tak dobry jak Guardiola :)

0

Kismeth - co maja trofea do ceny za zawodnika? To, ze nic praktycznie nie zdobyl to jest dodatkowy plus bo jest glodny sukcesow. Placi sie za umiejetnosci, a cena za jaka go kupilismy jest mala, w porownaniu z innymi transferami

0

Czuje, ze Adriano dzis zagra na prawej obronie

0

Bingoo - tak bedzie, tym bardziej ze to podobnego typu zawodnicy. Agresywni i nigdy nie odpuszczaja

0

Culé a muerte - nie znales wczesniej Guardioli?

0

Armandi - no co Ty, Barca przeciez ma takich zawodnikow, ze oni sami graja, bez Guardioli wygraliby nawet wiecej

0

I ja go nie skreslam bo pewnie jezscze nie raz na tej pozycji gra, ale zdecydowanie wole go ogladac na obronie

0

constantine16 - pisalem juz to wiele razy, jest zbyt malo kreatywny na def pomocnika, kreatywniejszy jest juz Keita

0

Robokochambarce - a ty dalej pisz bzdety :)

0

robokochambarce - nie porownuj interu do Barcelony...

0

Santana10 - nie, podpowiedz powinna byc taka: 14

0

endriuuu2 - Milito juz z nami nie ma :)

0

Rami - tak, tak dlugo by negocjowal, ze kupilby go dopiero po mistrzostwach, gdzie cena za niego bylaby jeszzce wieksza :)

0

zxcvbnmasdqwe - Masche lepiej gra jako ŚO, niz DP.

0

woju49 - oj bardzo watpliwe, Busquets to idealny zawodnik na defensywnego pomocnika dla Barcelony, nie widze potrzeby kombinowania

0

Nie rozumiem po co nowy obronca, nie rozumiem. Na srodku obrony moga grac: Pique, Puyol, Abidal, Mascherano, Fontas, Bartra no i od biedy Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?