0

dzieki, juz wczesniej tez znalazlem :)

0

Lepiej zeby teraz byla slabsza forma, niz pozniej :)

0

Ma ktos moze linka do tego gola? Bo na YT nie moge o dziwo znalezc

0

Pato to co dzis zrobil... magia doslownie!

0

PAto... majstersztyk, mowilem, ze brak Ibry to wzmocnienie Milanu.

Ma ktos moze jego bramke na youtubie czy gdziekolwiek? Magia

0

znawcafutbolu - na kalkulatorze smialo mozna obejrzec mecz, jakosc moze nienajlepsza, ale czego nie robi sie dla ukochanej Barcuni!

0

mmwodzionka - bo polsat we wtorek nie transmituje. Od 2 lat tak jest i dalej sie nie przyzwyczailiscie?

0

"Warsztat szkoleniowy od strony taktycznej i przygotowania na konkretnego rywala to nie jest

mocna strona Pepa, żeby nie powiedzieć, że nie ma w ogóle o tym pojęcia..."

hahahahahahaahahahaha - jedyny stosowny komentarz.

0

"zaś przy drugiej zagrał piłkę ręką, za co powinien otrzymać czerwoną kartkę. Być może jego tata przez moment mógł odczuwać dumę, bo interwencja iście bramkarska, ale środkowy defensor nie ma prawa zachowywać się tak nieodpowiedzialnie."

Hmm, a co by bylo gdyby nie bylo gola, a karnego obronilby Valdes i Barca by wygrala? Bylby chwalony.

Zreszta jaka czerwona skoro padł gol? Jakby nie bylo gola bylby karny i automatycznie czerwo.

0

DinaczClue - gosciu zacznij w koncu komentowac z sensem bo teraz to juz nawet nie jest to smieszne, na pocztaku bylo.

0

constantine16 - mozna na skrzydle slabo grac, ale chodzi mi bardziej o to, ze Villa zbytnio wczesniej na tej pozycji nie grywal(tylko na MŚ).

Co do Sergio, hmmm, byc moze, nie wiem, ale wiem jedno ze na pewno chcial dobrze i sie staral, o ibrahimoviciu tego powiedziec nie mozna(mniej przebiegnietych KM, niz Valdes - to tak dla przypomnienia).

Zadnej herezji nie sieje, pisze tak jak uwazam bo po wejsciu Bojana w 2 meczu Barcelona zaczela grac, a on nawet strzelil prawidlowa bramke, ktorej niestety sedzia nie uznal.

FanMilan - Ibra to drewno! :P

0

Testi - o 23:58

0

v3go - no Villa faktycznie ma ostatnio slabszy okres, ale Pedro? Hmmm, ja tego nie widze, gra troche slabiej, ale wciaz daje bardzo wiele druzynie, a przeciez jakiejs wiekszej roznicy Pedro nigdy nie robil. 2 Messim on nie jest, nie ma sie co oszukiwac, ale tacy zawodnicy sa niezbedni.

0

constantine16 - oczywiscie ze niczego mu nie zabiore, tylko nie porownuj go do Villi, Villa gra na skrzydle, a nie na srodku ataku.

Dodatkowo Villa nie kosztowal tyle co ibra. JEstem pamietliwy i chociazby dwumeczu z Interem nigdy nie zapomne, zreszta, wiekszosc meczow byla podobna, ale nie chce mi sie znow tego tematu wałkowac setny raz.

Tylko prosze nie pisac, ze dzieki niemu zdobylismy mistrzostwo bo on strzelil gola z realem, to jest smieszne przeciez.

0

Armandi - nie, nie, na mistrzostwo bardziej zapracowali Messi, Puyol, Xavi, Iniesta, Valdes, ale nie ibra, nie zartujmy. To ze strzelil gola realowi to zbyt malo, szkoda, ze nikt nie pamieta co wyrabiali obroncy, ale coz, taki swiat. Napastnicy zarabiaja najwiecej, a obroncow i bramkarzy zawsze sie odstawia na bok

0

Zostalby wygwizdany i sie przestraszyl, proste.

0

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania, nie kazdy bedzie wielkim Barcelone i wszytskich ludzi z nia zwiazanych.

0

cycgan - jakby nie bylo gola to by ta kartke dostal.

0

obsrał się :) Ale to zla wiadomosc bo to wzmocnienie dla Milanu :/

0

eryk aby dał - automatycznie stracilibysmy Guardiole, jestem pewnien

0

macieq_ - czyli Milan sie wzmacnia przed meczem z nami ;/

0

gurales - glupie proste bledy? kiedy? 3 lata temu?

0

Wyborny zawodnik, widac tez ze wzorowal sie na Toure bo ma calkiem podobny styl. Technika na najwyzszym poziomie, jedynym minusem jest szybkosc i warunki fizyczne, ale to nie przeszkadza mu zeby grac tak jak gra.

Teraz tylko czekac az Thiago i reszta mlokosow pojdzie sladem Busiego

0

sqr3byq - bylaby rotacja tak jak teraz, dla mnie to jest troszke gorszy Iniesta, tyle ze lewonozny

0

Silva jest genialny, to moje takie marzenie, ktore nigdy sie nie spelni - zobaczyc go w FCB, a szkoda bo byla taka okazja jak gral w Valencii.

Co do City to na prawde maja niezla ekipe. Bramkarz Hart wielki talent, bardzo solidna defensywa, w pomocy Toure, Nasri, Silva, Johnson do tego Tevez, Aguero, Dzeko... Poprawili sie w kwestii transferow i mysle, ze w tym sezonie powalcza o mistrza Anglii z MU

0

FCBarcaaBarcaa - nie przesadzaj... to sa profesjonalisci, tyle razy co ktos schodzil z urazem w czasie meczu to...

0

FCBarcaaBarcaa - ocenie po sezonie.

0

kubafcb10 - skoro Bojan jest łamagą to ty jestes kaleką życiową, siema.

0

FCBarcaaBarcaa - lepiej, duzo lepiej, wyglada to wreszcie normalnie.

0

Widze ktos tu poruszyl sprawe sedziowania... dzisiaj boczni w naszym meczu byli wrecz FATALNI! Liczyl ktos ile razy sie pomylili? Zeby byla jasnosc nie pisze, ze mylili sie tylko na niekorzysc Barcelony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?