0

Rami - o to jest nas 2. GUARDIOLA OUT!

0

Tadeusz0312 - co ty piszesz... Guardiola jest beznadziejny! Dostal gotowy sklad, ktory sam gra!

FCBarcaaBarcaa - po co dajesz kropke czy znaku zapytania? Wiesz, ze to nie jest poprawne?

0

To koniec :/ proponuje zwolnic Guardiole zeby nowy trener mial czas na poukladanie tego nieładu i chaosu. Ville trzeba jak najszybciej sprzedac, zmienic bramkarza bo puscil dzis az 2 gole...

0

mattis - ciezko sprawdzic w internecie na telefonie?!

0

xavi1991 - na koniec? nie wydaje mi sie, ze to bylo pod koniec :)

0

fryteusz - chodzi mi o to, ze jak kogos pasją jest piłka nożna to bedzie w nia gral nawet w zespole klasy B, zreszta ja nie pisze, ze kazdy musi gdzies grac, tylko napisalem zeby ci co pisza, ze szkoda ze nie bylo wczesniej, ze sa za starzy itp napisali gdzie obecnie graja i czy w ogole graja. A nie wieczne narzekanie... pilka to przede wszytskim praca nad samym soba, jak komus sie dotad nie chcialo trenowac czy chociaz pograc na boisku regularnie to i treningi w Barcelonie by mu sie znudzily.

0

proponuje zbey kazdy kto pisze, ze jest za stary zeby do szkolki dolaczyc, napisal gdzie obecnie gra bo narzekac to kazdy potrafi, ale trenowac sie nie chce, a jak sie chce cos osiagnac to nie wazne czy to szkolka Barcelony czy innego klubu - wazny jest trening.

0

"Przez specjalny formularz dostępny od dziś na stronie www.FCBEscola.pl można zgłaszać dzieci w wieku 6-12 lat do jednego z czterech centrów szkoleniowych."

Czytanie trudna rzecz

0

Ja Cule - widze kolejny internetowy cwaniaczek... wiecej ci nie odpisze wiec sie nie produkuj.

To co napisalem to jest moje zdanie, jednak nie napisalem, ze tak na pewno bedzie. Widze czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja najmocniejsza strona, no coz...

0

Ja Cule - hmmm, skad wiem? Przeczytalem calego newsa, w przeciwienstwie do ciebie

0

xavilla - z tego co wiem to youtube wymaga najnowszego flasha, wiec majac starszy nie da rady nic obejrzec.

wejdz jeszcze na youtube jakis filmik i prawym> ustawienia i zaznacz "włacz przyszpieszanie systemowe", jezeli to nie pomoze to polecam forum forum.pcformat.pl, tam na pewno pomogą

0

MatiZ10 - po co 50mln, jak klauzura wynosi 45mln?

0

taki transfer jest mozliwy... ale tylko wtedy jak nie bedzie juz Guardioli

0

oczywiscie, ze Laporta > Rosell.

0

PanWarzar - hmmm, jezlei Del Piero usiadzie na lawce nie ma nikt o to zadnych pretensji. Z Tottim jest inaczej z jego strony, jak i ze strony mediów

0

xavilla - tez to kiedys mialem, ale chyba samo sie rozwiazalo. Jak nie uzywasz przegladarki Chrome to sprobuj

0

Snickers 10 ;D

kolejny dzieciaczek, zbanowac go!

0

Przesrane bedzie mial Enrique z tym Tottim...

0

v1shoR - zdracja i tyle :/

0

Zdrajca :/

0

tak, tak Rosell jest wspanialy... gdyby nie FABREGAS to nie kupilbysmy go. Wiecej byl w stanie zaoferowac chociazby Real.

0

no to zobaczymy jak wazna w sercu tego mlodziana jest Barca

0

Jestem ciekaw jak wygladalaby gra i ile trofeow zdobyla by Barca gdyby zamiast Guardioli klub objal np. Mourinho...

0

SEBA1899 - jak wysmial Wengera?

0

Mascherano bym wcisnal do obroncow :p

0

Cesc_Fabregas - jak to mowia dla chcacego nic trudnego. Skoro zrezygnowales z pilki to znaczy ze nie byla to twoja pasja, a wiec, bez roznicy gdzie trenujesz.

w V lidze w wieku 14lat? Czyli w lidze okregowej juniorow?

0

Bingoo - a o co chodzi z jego charakterem?

0

DinaczClue - rozwalasz mnie gosciu coraz bardziej :D

0

IceMan - mysle, ze bardziej chodzilo mu o link na YT :)

0

pamietam te przerzuty przez cale boisko Marqueza wymierzone co do centymetra!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?