Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
adaskinho - i na 1MB da rade znalezc fajna transmisje, ale wiadomo, im lepszy net tym wiecej wyboru masz wsrod transmisji
0
LIGA TYPERÓW kiedy?! Juz liga ruszyla
0
SoRcik - to zglos post do moderacji, wystarczy :p
0
dragon218 - ja tam tego za zle sedziemu nie mam, tym bardziej ze przeprosil. Bledy sedziowskie sa czescia pilki noznej i tyle
0
m313 - serio? Jezeli tak to ktos sie pode mnie podszywa, na zadnej innej stronie jezeli chodzi o kluby nie mam konta, nawet na innych barcelonskich stronach.
Chyba, ze ironizowales :)
0
tak, Iniesta
0
Ciekawe co z Adriano bo wydaje mi sie, ze doznal jakiegos urazu
0
natall - wiesz, w obecnych czasach sprawdzic program tv to doslownie minuta, stad tez takie pytania troche mnie irytują :P
0
szymonst - ok to trzeba sie tak umowic, zeby taki sam nick sobie wybrac, w moim przypadku troche bedzie trudniej, ale jakos z tego wybrne :P
0
szymonst - no wiesz, a jak Barca nagle przestanie wygrywac? Kazdy z nas bedzie juz kibicem innego klubu, w koncu tutaj sa sami sezonowcy :P
0
natall - yyyyyyyyyy, napisalas: "Mam pytanie, czy mecz z Villarreal'em będzie puszczany w Tv? Na jakich kanałach?"
0
TO co Iniesta dzis wyczynial... magia.
0
natall - mam dzis dobry dzien wiec odpowiem na to banalne pytanie. Bedzie na ktoryms z canalow+
0
szymonst - nie ma sprawy :D
0
constantine16 - nie twierdze, ze Fontas jest slaby bo nie jest, ale chyba nie wystrzeli tak jak chociazby Pique, zreszta widac, ze Guardiola boi sie go wystawiac z innymi rywalami niz ze slabymi. W przypadku Busquetsa czy Pedro tego nie bylo.
Oczywiscie mam nadzieje ze jego talent eksploduje jednak bardziej wierze w Bartre
0
Beatryczeee - na bank bedzie na ktoryms z Canalow+
0
szymonst - tak, ale tez nalezy pamietac o graczach z Barcelony B. Tak samo moze wrocic Oriol Romeu i zajac pozycje Keity. A co do obroncow to mysle, ze Bartra niedlugo wytstrzeli, w Fontasa jakos mniej wierze.
0
szymonst - no tak pisalem, czyli Mascherano przesuniety do obrony, a Keita jako def pomocnik, wiec ani tu ani tu wzmocnien nie trzeba
0
Abidal bez formy? hmmm... co wy piszecie...
0
Olessi - dlaczego Fontas ma debiutowac? Bo jest zawodnikiem Barcelony? Jak narazie nic nadzwyczajnego nie pokazal, a za nic powolan sie nie dostaje.
0
Tez nie mam zielonego pojecia
0
DObrze mowi, nawet ciezko oglada mi sie juz jakies klasyki ligi angielskiej... Obysmy mogli jak najdluzej ogladac taka Barce!
0
widocznie nie takie gówno...
0
lincoln25 - dokladnie, Casillas najpierw gada glupoty na Barcelone obrazajac ja, a pozniej przeprasza. Naiwni sie nabieraja, ja juz na pewno nie.
0
Moze dlatego, ze Mascherano lepiej wyglada na obronie niz na pomocy?
0
Widze, ze wielki placz.
Nie wiem o co wam w ogole chodzi, jezeli Guardiola twierdzi, ze poradzi sobie z Abidalem, Mascherano, Fontasem, Bartra, Busquetsem w razie kontuzji Pique i Puyola to sobie poradzi. To jest swietny moment dla mlodych zawodnikow.
Pamietacie jak Pique sie rpzebil do 1 skladu? Kosztem kontuzji Marqueza, a tez wszyscy sie obawiali. Kto by nie zagral to da rade bo udowadniali to setki razy, po jednym slabszym meczu z Realem nie mozna tego wszytskiego skreslac bo tak samo slabe mecze miewali Pique z Puyolem.
0
WiernyCules FCB - Keita w Barcelonie dopiero od tego sezonu zaczal grac jako defensywny pomocnik, wiec nie pisz glupot.
0
Dodam, ze Casillas to kapitan reprezentacji, chac nie chcac musial cos zrobic jednak jest falszywy jak reszta realowcow
0
ale wy macie krotka pamiec. W zeszlym sezonie po ktoryms z meczow powiedzial, ze Real zostal oszukany przez sedziow(chodzi o mecz z Barcelona), ostatnio oskarzal tez Barcelone o aktorstwo. To jest takie dobre zachowanie?
0
Pener - tak bo teraz jego rodzina głoduje :D