0

adaskinho - i na 1MB da rade znalezc fajna transmisje, ale wiadomo, im lepszy net tym wiecej wyboru masz wsrod transmisji

0

LIGA TYPERÓW kiedy?! Juz liga ruszyla

0

SoRcik - to zglos post do moderacji, wystarczy :p

0

dragon218 - ja tam tego za zle sedziemu nie mam, tym bardziej ze przeprosil. Bledy sedziowskie sa czescia pilki noznej i tyle

0

m313 - serio? Jezeli tak to ktos sie pode mnie podszywa, na zadnej innej stronie jezeli chodzi o kluby nie mam konta, nawet na innych barcelonskich stronach.

Chyba, ze ironizowales :)

0

tak, Iniesta

0

Ciekawe co z Adriano bo wydaje mi sie, ze doznal jakiegos urazu

0

natall - wiesz, w obecnych czasach sprawdzic program tv to doslownie minuta, stad tez takie pytania troche mnie irytują :P

0

szymonst - ok to trzeba sie tak umowic, zeby taki sam nick sobie wybrac, w moim przypadku troche bedzie trudniej, ale jakos z tego wybrne :P

0

szymonst - no wiesz, a jak Barca nagle przestanie wygrywac? Kazdy z nas bedzie juz kibicem innego klubu, w koncu tutaj sa sami sezonowcy :P

0

natall - yyyyyyyyyy, napisalas: "Mam pytanie, czy mecz z Villarreal'em będzie puszczany w Tv? Na jakich kanałach?"

0

TO co Iniesta dzis wyczynial... magia.

0

natall - mam dzis dobry dzien wiec odpowiem na to banalne pytanie. Bedzie na ktoryms z canalow+

0

szymonst - nie ma sprawy :D

0

constantine16 - nie twierdze, ze Fontas jest slaby bo nie jest, ale chyba nie wystrzeli tak jak chociazby Pique, zreszta widac, ze Guardiola boi sie go wystawiac z innymi rywalami niz ze slabymi. W przypadku Busquetsa czy Pedro tego nie bylo.

Oczywiscie mam nadzieje ze jego talent eksploduje jednak bardziej wierze w Bartre

0

Beatryczeee - na bank bedzie na ktoryms z Canalow+

0

szymonst - tak, ale tez nalezy pamietac o graczach z Barcelony B. Tak samo moze wrocic Oriol Romeu i zajac pozycje Keity. A co do obroncow to mysle, ze Bartra niedlugo wytstrzeli, w Fontasa jakos mniej wierze.

0

szymonst - no tak pisalem, czyli Mascherano przesuniety do obrony, a Keita jako def pomocnik, wiec ani tu ani tu wzmocnien nie trzeba

0

Abidal bez formy? hmmm... co wy piszecie...

0

Olessi - dlaczego Fontas ma debiutowac? Bo jest zawodnikiem Barcelony? Jak narazie nic nadzwyczajnego nie pokazal, a za nic powolan sie nie dostaje.

0

Tez nie mam zielonego pojecia

0

DObrze mowi, nawet ciezko oglada mi sie juz jakies klasyki ligi angielskiej... Obysmy mogli jak najdluzej ogladac taka Barce!

0

widocznie nie takie gówno...

0

lincoln25 - dokladnie, Casillas najpierw gada glupoty na Barcelone obrazajac ja, a pozniej przeprasza. Naiwni sie nabieraja, ja juz na pewno nie.

0

Moze dlatego, ze Mascherano lepiej wyglada na obronie niz na pomocy?

0

Widze, ze wielki placz.

Nie wiem o co wam w ogole chodzi, jezeli Guardiola twierdzi, ze poradzi sobie z Abidalem, Mascherano, Fontasem, Bartra, Busquetsem w razie kontuzji Pique i Puyola to sobie poradzi. To jest swietny moment dla mlodych zawodnikow.

Pamietacie jak Pique sie rpzebil do 1 skladu? Kosztem kontuzji Marqueza, a tez wszyscy sie obawiali. Kto by nie zagral to da rade bo udowadniali to setki razy, po jednym slabszym meczu z Realem nie mozna tego wszytskiego skreslac bo tak samo slabe mecze miewali Pique z Puyolem.

0

WiernyCules FCB - Keita w Barcelonie dopiero od tego sezonu zaczal grac jako defensywny pomocnik, wiec nie pisz glupot.

0

Dodam, ze Casillas to kapitan reprezentacji, chac nie chcac musial cos zrobic jednak jest falszywy jak reszta realowcow

0

ale wy macie krotka pamiec. W zeszlym sezonie po ktoryms z meczow powiedzial, ze Real zostal oszukany przez sedziow(chodzi o mecz z Barcelona), ostatnio oskarzal tez Barcelone o aktorstwo. To jest takie dobre zachowanie?

0

Pener - tak bo teraz jego rodzina głoduje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?