0

jimyjazz - tacy wszyscy podnieceni tym Sanchezem, ze juz Ville na emeryture chca wysylac :)

Ale to normalne, pamietam jakie bylo podniecenie na poczatku Afellayem

0

DaVidek20 - po tym, ze napisal, ze szkoda ze nie bylo szkolki Barcelony w Polsce gdy mial 13 lat. Stad jestem ciekawy czy gra gdzies czy siedzi przed kompem i pieprzy glupoty.

nevill - w lidze okregowej, a co?

0

zostanie na 100%

0

Cesc_Fabregas - a powiedz mi gdzie obecnie grasz? Bo musisz byc utalentowany, ze tak piszesz.

0

3- Bartra - oby byl drugim Pique :)

0

Tak, tak, teraz wychwalajcie Arbeloe i Ramosa, a jak beda to samo robic z zawodnikami Barcelony podczas GD bedziecie wyzywac ich od bandytow.

Co do calego zajscia, mimo ze Iniesta to moj idol to teraz zachowal sie idiotycznie, nie wiem po co zaczynal to wszystko.

0

Niehc tylko Villa zlapie forme... Sanchez przy Villi w formie jest malutki.

0

Przeciez wiadomo nie od dzis, ze sklad ustalaja Puyol z Xavim.

0

Ronaldinho Eto'o Messi.

0

Poziom porownywalny to na pewno, kazdy z tych zawodnikow(Iniesta, Xavi, Fabregas, Thiago) sie czyms rozni i to jest nasza ogromna sila. Mamy najbardziej kreatywna pomoc jaka widzialem

0

Swego czasu bardziej podobal mi sie niz Montoya...

0

makaj - a nie 28mln? 40mln ma byc ogolnie, chyba, ze Barcelona w ogole zadnych pieniedzy teoretycznie od Romy wczesniej nie dostanie.

0

Valdes ta podwojna interwencja zassluzyl na 7 jak nic, czy byl spalony czy nie akcja trwala do konca.

0

IceMan - hmmm, widocznie nikt nie chcial go kupic, a biorac pod uwage, ze miejsca dla niego nie ma to szkoda kasy na jego pensje, chociaz tyle klub zyska

0

Bingoo - jak cos to moge ja Ci ta glowe uciac?:P

0

Juz Guardiola nie jest filozofem?

0

Mamy najlepszego obecnie bramkarza na swiecie, ciekawe kiedy del Bosque to zauwazy

0

Bingoo - mozna i tak:

0

MenZone - Real i Villareal to wywale wrecz mierni

0

Wciaz wygrywamy, a wy dalej chcecie srodkowego obronce. Warto zeby doratlo co do niektorych, ze Mascherano bedzie gral juz czesciej na obronie niz na pomocy, wiec obronca zaden potrzebny nie jest

0

Eto'o mistrz! Szkoda, poszedl gdzie poszedl, ale coz, i tak jest dla mnie najlepszą "9"!

0

Bosingwa to by bylo cos :D Ale w sumie mamy Montoye, wiec mysle ze wzmocnien nie trzeba

0

Valdes to fenomen i z meczu na mecz coraz bardziej udowadnia, ze jest lepszy niz Casillas

0

Oczwysicie, ze Zanetti powinien byc kapitanem, chyba, ze juz nie bedzie gral w reprezentacji

0

szymonst - mysle ze niestety zostanie do zimy, a w zimie jak sie juz rykuruje kogos mu wcisniemy. Swoja droga szkoda, ze tak to sie potoczylo bo bardzo w niego wierzylem jak przychodzil

0

szymonst - nic nie wiadomo, ale watpliwe zeby gdzies odszedl bo jak wiadomo jest wlasnie kontuzjowany

0

Ligi Typerow chyba nie bedzie, jakby miala byc to juz by byla

0

hanc - w 10000000000% sie z Toba zgadzam. Najpierw pieprzy bzdury obrazajac tym samym Barcelone i jej zawodnikow, a potem przeprasza na co nabieraja sie naiwni.

0

Czyli co, Guardiola tez ukaral Valdesa i wystawil Pinto w pucharze Gampera? :)

0

Montoya!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?