Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem pewny, ze zostanie
0
baruś-96 - do lekcji.
0
The Eye - bardzo blyskotliwy zarcik, zaraz nie wyrobie ze smiechu ;/
Widze, ze cos Bartra ostatnio nie trenuje z 1 druzyna, szkoda, chyba, ze ma jakis uraz o ktorym nie wiem.
0
Veb90 - szczyt mozliwosci sprawnosciowych i szybkosciowych? Watpie
0
Tak, tylko Rosell przyszedl na gotowe, objal klub najlepszy na swiecie
0
Taka prawda, ze obecna Barca to twor Laporty, a nie zadnego Rosella. To Laporta wyciagnal klub z dolku i swtorzyl najlepsza druzyne w historii!
0
dalej nieporadni wypisuja swoje numery telefonow... banowac ich!
0
Idusiek - nie masz kolegów? Internetu w telefonie? No rece opadaja
0
ibra w Barcelonie nigdy nie byl wspaniały.
0
Wrocil nasz najlepszy defensor, bedzie tylko lepiej!
0
az sie boje pomyslec co by bylo gdyby to Messiego spotkalo...
0
Co do skrzydel - mamy jeszcze jednego zawodnika, jest nim Adriano!
0
Przestancie pieprzyc takie glupoty bo czytac sie tego nie da, maja tam najlepszy sztab medyczny, da rade.
0
Fan Futbolu - to, ze powiedzial sedziemu prosto w oczy, ze uwaza, ze on popelnil bledy swiadczy o tym, ze Messi nie jest skromny? Brawo :D
0
Dokladnie, powiedzenie to sedziemu - nic zlego, ale juz mowienie, ze to przed sedziego dana druzyna nie wygrala jest idiotyczne.
0
Mial prawo tak powiedziec, ale tylko i wylacznie sedziemu.
0
Na sam koniec - zgosilem cala sprawe do administracji, nie pozwole zeby taki byle kto mnie oczernial.
0
scunad - a no po to, ze po takim meczu to napisal. Villa nie strzelil - Villa zly, trzeba kupic cavaniego, coz za ograniczone myslenie.
Lece.
0
constantine16 - no nie wiem czy ty bys tak przeszedl obojetnie kogos, kto cie oczernia i cytuje slowa, ktorych nie wypowiedziales. troche to niesmaczne.
0
przedwczoraj*
0
Kuba1991 - pisalem o Cavanim to co zacytowalem, a nie to co ty zacytowales w swoim komentarzu.
Widze lubisz oczerniac ludzi, rob to dalej, daleko nie zajdziesz. Tymczasem stad ide bo zaraz sie jeszcze okaze, ze zwyzywalem cie od kretynow i debili, a sam wczoraj kibicowalem realowi, a przed wczoraj City.
0
constantine16 - dokladniej bylo tak: "cavani? Poloz sie juz lepiej spac"
Nic o zadnym realu, sezonowcu nie pisalem!
0
scunad - kolejny, nic nie pisalem o realu bo to nie w moim stylu, no ludzie! najgorsze ze nie mam tego jak udowodnic.
o Neymarze napisalem ironicznie, co przeciez nizej potwierdzilem.
0
Kuba1991 - spytalem, czy moze tez sprowadzic do Barcelony Robinho Neymara i kogos tam jeszcze, na koncu stawiajac znak zapytania!
To jest cytowanie kogos slow?!
0
Kuba1991 - nie pozwole na oczernianie mnie, jezeli chcesz, mozemy to sprawdzic jakos u admina bo ja jestem pewny w 100%, ze takich slow nie pisalem.
0
constantine16 - ty tu jestes od poczatku, pisalem cos moze o sezonowcu czy ronaldinho? No blagam......
0
Kuba1991 -
"
"Idź kibicować Realowi"
"Ronaldinho?"
Potem jeszcze zwyzywałeś od sezonowców, ale mniejsza z tym."
hahahahahaha, czlowieku to nie moje slowa. W ogole dzis nie uzylem slowa Ronaldinho, ani sezonowiec. Boze czlowieku, co ty bredzisz... i ty masz czelnosc mi wmawiac, ze to ja przekrecam kogos slowa, nie wierze.
0
Kuba1991 - teraz pieprzysz glupoty i mnie oczerniasz. napisales "do kazdej".
prosze o dowody, kazdy moj komentarz tu skopiuj i pokaz ze cos komus wmawiam.
jezeli tego nie zrobisz to jestes zwyklym ... - nie bede konczyl.
0
Kuba1991 - a gdzie ja napisalem, ze nie lubie Cavaniego?
Do reszty sie nie odniose bo to brednie.
0
constantine16 - no niestety teraz nie ma jak tego udowodnic, ale cos mi sie kojarzy, ze kaleką go nazwales nie raz, no ale moze mam problemy z pamiecia.