0

jestem pewny, ze zostanie

0

baruś-96 - do lekcji.

0

The Eye - bardzo blyskotliwy zarcik, zaraz nie wyrobie ze smiechu ;/

Widze, ze cos Bartra ostatnio nie trenuje z 1 druzyna, szkoda, chyba, ze ma jakis uraz o ktorym nie wiem.

0

Veb90 - szczyt mozliwosci sprawnosciowych i szybkosciowych? Watpie

0

Tak, tylko Rosell przyszedl na gotowe, objal klub najlepszy na swiecie

0

Taka prawda, ze obecna Barca to twor Laporty, a nie zadnego Rosella. To Laporta wyciagnal klub z dolku i swtorzyl najlepsza druzyne w historii!

0

dalej nieporadni wypisuja swoje numery telefonow... banowac ich!

0

Idusiek - nie masz kolegów? Internetu w telefonie? No rece opadaja

0

ibra w Barcelonie nigdy nie byl wspaniały.

0

Wrocil nasz najlepszy defensor, bedzie tylko lepiej!

0

az sie boje pomyslec co by bylo gdyby to Messiego spotkalo...

0

Co do skrzydel - mamy jeszcze jednego zawodnika, jest nim Adriano!

0

Przestancie pieprzyc takie glupoty bo czytac sie tego nie da, maja tam najlepszy sztab medyczny, da rade.

0

Fan Futbolu - to, ze powiedzial sedziemu prosto w oczy, ze uwaza, ze on popelnil bledy swiadczy o tym, ze Messi nie jest skromny? Brawo :D

0

Dokladnie, powiedzenie to sedziemu - nic zlego, ale juz mowienie, ze to przed sedziego dana druzyna nie wygrala jest idiotyczne.

0

Mial prawo tak powiedziec, ale tylko i wylacznie sedziemu.

0

Na sam koniec - zgosilem cala sprawe do administracji, nie pozwole zeby taki byle kto mnie oczernial.

0

scunad - a no po to, ze po takim meczu to napisal. Villa nie strzelil - Villa zly, trzeba kupic cavaniego, coz za ograniczone myslenie.

Lece.

0

constantine16 - no nie wiem czy ty bys tak przeszedl obojetnie kogos, kto cie oczernia i cytuje slowa, ktorych nie wypowiedziales. troche to niesmaczne.

0

przedwczoraj*

0

Kuba1991 - pisalem o Cavanim to co zacytowalem, a nie to co ty zacytowales w swoim komentarzu.

Widze lubisz oczerniac ludzi, rob to dalej, daleko nie zajdziesz. Tymczasem stad ide bo zaraz sie jeszcze okaze, ze zwyzywalem cie od kretynow i debili, a sam wczoraj kibicowalem realowi, a przed wczoraj City.

0

constantine16 - dokladniej bylo tak: "cavani? Poloz sie juz lepiej spac"

Nic o zadnym realu, sezonowcu nie pisalem!

0

scunad - kolejny, nic nie pisalem o realu bo to nie w moim stylu, no ludzie! najgorsze ze nie mam tego jak udowodnic.

o Neymarze napisalem ironicznie, co przeciez nizej potwierdzilem.

0

Kuba1991 - spytalem, czy moze tez sprowadzic do Barcelony Robinho Neymara i kogos tam jeszcze, na koncu stawiajac znak zapytania!

To jest cytowanie kogos slow?!

0

Kuba1991 - nie pozwole na oczernianie mnie, jezeli chcesz, mozemy to sprawdzic jakos u admina bo ja jestem pewny w 100%, ze takich slow nie pisalem.

0

constantine16 - ty tu jestes od poczatku, pisalem cos moze o sezonowcu czy ronaldinho? No blagam......

0

Kuba1991 -

"

"Idź kibicować Realowi"

"Ronaldinho?"

Potem jeszcze zwyzywałeś od sezonowców, ale mniejsza z tym."

hahahahahaha, czlowieku to nie moje slowa. W ogole dzis nie uzylem slowa Ronaldinho, ani sezonowiec. Boze czlowieku, co ty bredzisz... i ty masz czelnosc mi wmawiac, ze to ja przekrecam kogos slowa, nie wierze.

0

Kuba1991 - teraz pieprzysz glupoty i mnie oczerniasz. napisales "do kazdej".

prosze o dowody, kazdy moj komentarz tu skopiuj i pokaz ze cos komus wmawiam.

jezeli tego nie zrobisz to jestes zwyklym ... - nie bede konczyl.

0

Kuba1991 - a gdzie ja napisalem, ze nie lubie Cavaniego?

Do reszty sie nie odniose bo to brednie.

0

constantine16 - no niestety teraz nie ma jak tego udowodnic, ale cos mi sie kojarzy, ze kaleką go nazwales nie raz, no ale moze mam problemy z pamiecia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?