Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piter_Messi - czyli uwazasz, ze Roma zaplaci za Bojana 40mln?
0
Gremlins - nie da sie tak, musisz wynik obstawic dokladny
0
Musimy go zatrzymac, tak czy siak wyjdzie to lepiej niz kupowanie za miliony innego zawodnika, ktory pewnie bedzie otrzymywal jeszcze wyzsza pensje niz Abidal.
0
David_Villa7HM - ani tego, ani tego.
0
Jezeli chodzi o stopera to zaufac Bartrze.
0
uuu, widze, ze nikt nie zna Filipe Luisa, szkoda.
0
nie wiem pod jakim, podpowiedz mi :(
0
Filipe Luis
0
Wingeiro - przyjalem krytyke na klate.
0
KaBe - jezeli sie nie ma niczego ciekawego do napisania to sie nie pisze. Po co takie komentarze jak: "szok :O", "o kur..." itp?
0
komentarze na miazdzaco wysokim poziomie, kapitalnie.
0
Boateng - co za kretynskie podejscie...
0
Widze ostre slowa SIlvy daly do myslenia del Bosque i w koncu ten swietny zawodnik gra
0
NekroLeo94 - zapewne jestes 94 rocznik, wiec daruj sobie takie komentarze w moja strone :)
Literowka? Najlatwiej tak napisac, pewnie nie wiesz o co chodzi, otoz Atletico sie pisze, nie "athletico".
0
NekroLeo94 - nie ma takiego klubu
0
constantine16 - Bojan nie kosztowal tyle co Ibra to po 1, po 2 duzo ludzi, bardzo duzo mowila o tym jak to magicznie bedzie grala Barca z ibra w skladzie, dodatkowo ten mial strzelac po 50 bramek na sezon. Bylo calkiem inaczej, dlaczego? Bo sie szanownemu ibrahimoviciowi nie chcialo, po prostu nie ma mentalnosci zwyciezcy co znow ostatnio sie potwierdzilo, gdy mowil, ze nie ma motywacji, czy tez checi do gry, cos takiego, dokladnie nie pamietam.
Poczatek mial udany? Biorac pod uwage liczbe goli moze i tak, ale nasza gra byla duzo slabsza niz sezon przez z Eto'o czy z Bojanem w skladzie. Dodatkowo caly czas mam w pamieci dwumecz z Interem i chyba nigdy tego nie zapomne, wtedy wlasnie pokazal jak gleboko w dupie ma Barcelone.
0
constantine16 - w Romie Bojan jak narazie chyba wiecej zagral w 1 skladzie, niz siedzial na lawce. Inna liga, inne wymagania, spokojnie.
0
costantine16 - liczba meczow imponujaca, ale dobrze wiemy ile tak na prawde minut Bojan dostawal, zazwyczaj koncowki.
0
ŁukaszNidzica - hmmm, no wiesz, Villa tez mial bardzo slabiutka forme, Pedro rowniez, nawet Xavi przez pewnien okres gral slabo jednak Pep ciagle na nich stawial, Bojan tego przywileju nie mial, ale nie mam tego za zle Guardioli, to on w koncu zbudowal ta druzyne i co najwazniejsze, osiaga kapitalne wyniki
0
Armandi - tylko nie idiota... wlasnie Bojanowi chodzi o to, ze dostawal zbyt malo szans po tym jak wysmienicie zastepowal, a raczej wygryzl ze skladu ibre.
0
Oczywiscie ze ma po czesci racje, nikt normalny w kierunku Ronaldo Messi nie krzyczy i tu sie z nim zgadzam. Co do dalszej jego wypowiedzi to zostawie to bez komentarza
0
nic powaznego, wiecej znajdziesz w archiwum
0
lukasoon15 - niby tak, ale dawno nie bylo tak silnej druzyny jak Barcelona, wiec jak to zrobic to teraz bo potem moze juz nie byc okazji :)
0
głowny cel na ten sezon - obronic LM
0
harpagan - co?? Guardiola Eto'o nie chcial, a Abidala chce wiec sytuacja jest calkiem inna.
0
smieszni kandydaci :)
Cole, Bale, Neymar... nie wiem czy sie smiac czy co robic
0
Armandi - hmmm, mi sie wydaje, ze nie dostalismy jak narazie ani grosza, tylko po prostu za 2 lata to my zaplacimy 1mln Romie, no chyba, ze beda chcieli zatrzymac Bojana to do naszej kasy wplynie 40mln. Tak mi sie wydaje
0
AveBlaugrana - luz bluz, zartowalem
0
AveBlaugrana - przeprosic to chyba powinienes mnie, za minusa i za naskoczenie na mnie :)
0
dla niedoinformowanych - zeby Bojan zostal w Romie, to Roma musi wylozyc 40mln euro! w innym przypadku Bojan wraca do Barcelony.