0

glupie gadanie, gdy Barca jest w formie nic nie jest w stanie jej zatrzymac.

0

JimMorrisonFCB - Eto'o sam chcial odejsc? hmmm, cos mi sie jednak wydaje, ze to Guardiola chcial sie go pozbyc, czego wcale przeciez nie ukrywal.

Ibra moze i mial lepsze statystyki(nie wiem, nie interesuje sie nimi), ale on gral na szpicy, Villa na skrzydle, dodatkowo Barcelona z Villa w skladzie gra o niebo lepiej.

0

zibiku - tak, gwizdy za debiut w La Liga...

0

strona kłamie, Manchester United rozegral kapitalne spotkanie wygrywając 7-1.

0

to nieprawda, Manchester United wygral 7-1.

0

gorbi94 - czyli co, wszyscy najlepsi pilkarze maja ZAWSZE wybierac Barcelone albo MU? Bo nie rozumiem.

City teraz gra bardzo ciekawa pilke, zreszta majaac takich pilkarzy jak Silva, Nasri, Toure, Aguero to nic dziwnego. Graja coraz ladniejsza pilke i trzeba sie z tego cieszyc

0

powtorze sie jeszcze raz, ten zawodnik oprocz szybkosci nie ma nic, zupelnie nic. Chyba, ze bylby wpuszczany na 5-10min to wteyd jego szybkosc moze i by sie przydała, ale ja go kompletnie u nas nie widze. Z sprinterow to juz wolalbym chyba Lennona, ale to tez nie ten typ pilkarza

0

AnonimowyTomasz - dupa a nie kasa, jest liderem tego zespolu, po co ma odchodzic?

0

KichuBlaugrana - sprawdz ile Soriano ma lat.

0

~Messi10 - skoro nie bedzie przerw(tak z twojej wypowiedzi wnioskuje) to dlaczego sedzia doliczyl az 3minuty?

0

Iniesta84 - ja sie nigdy nie myle :)

0

Takie decyzje w ogole nie powinny byc komentowane. Kibice realu zawsze placza ze to oni sa poszkodowani, to samo jest z kibicami Barcelony. Nigdy sprawiedliwosci nie bedzie

0

Mysle, ze Real jak i Levante dzis wyjda na murawe i rozegraja 90min meczu.

0

jedziesz Wiktor jedziesz!

0

bexley - sa pozycje z rzutu wolnego dla lewonoznego zawodnika, jak i dla prawonoznego. Wsyztsko zalezy w jakim miejscu jest wolny.

Wczoraj czytalem, ze Xavi jest specjalista od strzalow z dystansu, dzisiaj ze od strzalow z rzutow wolnych... chyba ja zle widze. Rzuty wolne wpadaja bardzo rzadko, strzaly z dystansu jeszcze rzadziej.

0

Xavi to specjalista od strzalow z dystansu? No wysmienity zart

0

Myslalem, ze nic mi dzis juz nie poprawi humoru, a tu prosze. Sprinter o slabiutkiej technice, cos podobnego do Bale. Tacy zawodnicy w Barcelonie nie maja prawa dobrze grac.

0

Sanchez typową "9? hmmmmm....

0

Odszedl i trudno, przezywalem to dlugo ale trudno, jak widac bez Eto'o i Toure Barca gra wybitnie.

0

Eto'o opuscil Barcelone dlatego, ze Guardiola go nie chcial, chociaz pieniadze tez mialy na to wplyw mysle.

0

Za Pedro chcialbym dzis zobaczyc Adriano na skrzydle

0

Ksavix, - gralby Busi to jasne, w pomocy jest duuuzo lepszy niz Masche, przynajmniej dla takiej druzyny jak Barcelona.

Czy Keita cos wnosi do gry? Wnosi i to bardzo wiele, spokoj, opanowanie przy podaniach, nie traci praktycznie pilek + strzelanie od czasu do czasu waznych bramek jak i dobra gra glowa.

0

byłby*

0

Silva, Silva, Silva... pisalem 500razy ze bylbym wspanialym wzmocnieniem przed jego transferem do City. Teraz to juz mozna sobie marzyc bo szans na zobaczenie go w barwach Blaugrana nie ma

0

Powinny byc 4 zlote pilki, dla bramkarza, obroncy, pomocnika i napastnika. Jaki sezon obronca by nie rozegral to i tak nie ma szans z napastnikiem, ktory prezentowal podobny poziom do tego obroncy.

0

do tego jeden z nielicznych zawodnikow Barcelony ktory nie boi sie pojedynkow 1 na 1 w ofensywie, a co najwazniejsze wiekszosc takich pojedynkow wygrywa.

0

uwielbiam go, pewnie i na bramce dalby rade :)

0

messi564 - nie lepiej jakiegos kupic mlodzika bo mlodych i utalentowanych to my mamy najlepszych na swiecie.

0

KingLeonidas - Chodzi glownie o Bartre, choc sa i inni Sergi Gomez, Muniesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?