0

Unique - los nierówno rozdał :D

0

constantine16 - "Guardiola nie lubi ludzi z charakterem, takich, którzy mają coś do powiedzenia. Dlaczego wyleciał Eto? Dlaczego został Keita, a wyleciał Toure?"

To ze lubi miec porzadek w klubie i wszystko uporzadkowane to bardzo dobrze. Kazdy ma wiedziec co ma robic i trenera ma sie sluchac. Guardiola mial tolerowac wyzwiska w swoja strone? Stracilby autorytet wsrod innych zawodnikow.
Dlaczego wylecial Toure? Bo nie odpowiadala mu liczba minut spedzonych na boisku, Pep go chcial.

0

Ras White Nigga, - no faktycznie chore, jak mozna w ogole Audi jezdzic, cos strasznego. Zreszta Audi jest jednym ze sponsorow Barcy, wiec ma prawo tego Guardiola wymagac, a podejrzewam, ze nie Guardioli najbardziej na tym zalezy a tym na gorze.

0

tak, Iniesta na pewno chcial 2 mecze z rzedu zaczac na lawce :(

0

Pedro - 48goli. Nie zasliuzyl chociazby liczba goli zebyscie teraz tak go wszyscy od razu sadzali na ławke bo przyszedl super, mega Sanchez

0

I jest to bezmyslne bo nie mysli o tym jakie zagrozenie stwarza dla innych.

0

Ras White Nigga - chociazby dlatego: "Zawsze jeżdżę jak wariat. Jeździłem ponad 300 km/h, nie zwracałem uwagi na policję. Nie muszę o tym myśleć."

0

Ogolnie to szkoda, ze mecz z Milanem nie bedzie na Camp Nou, zostalby porzadnie wygwizdany, pod warunkiem, ze nie symulowałby znow kontuzji :)

0

dla mnie to zwykły śmieć i tyle, zbyt malo ambitny na BArcelone przede wsyztskim, co do umiejetnosci to juz napisalem wiele na ten temat

0

nr 1 na swiecie!

0

Cuenca charakteryzuje sie swietna technika i opanowaniem pilki. Nie moze tego w pelni pokazac bo niestety warunki fizyczne mu na to nie pozwalaja, troszke przypomina mi sie Iniesta na poczatku.

0

poddaje sie.

0

NekroLeo - wiem, za malutki jestes na rozmowe ze mną. siemka.

0

sranie w banie, co z tego ze ich nie bylo?! Byli inni i tyle, jak mnie takie gdybanie denerwuje!

0

nie posikales sie ze smiechu?

0

hmmm, wydaje mi sie ze ten rekord calkiem niedawno pobil van der Sar, ale na 100% nie wiem

0

constantine16 - no tak, ale jak jakis blad popelni to zaraz o tym piszesz, a o Mascherano cisza bo to Mascherano :)

0

Bykuun - dokladnie, zwlaszcza constantine16 :) - tylko bez spiny :P

Co do meczu to dla mnie najlepszy Adriano. Pamietacie jak ten słabiutki komentator Orłowski pieprzyl mecz wczesniej, ze Adriano jest za słaby na Barcelone? W tym meczu nie odezwał sie ani słowkiem na temat brazylijczyka :)

0

a no dlatego, ze caly czas gra, w klubie jak i w reprezentacji, a kiedys odpoczac musi. A dlaczego ten mecz? Bo awansu w LM obawiac sie nie musimy, a w lidze kazdy pkt jest na wage złota

0

Messi w koncu bedzie musial usiasc na lawce, tylko pytanie kiedy, ja mysle ze ten mecz jest najbardziej odpowiedni

0

Jezeli jest ryzyko to nie ma co go forsowac, w tym sezonie mamy taki przywilej ze mamy kim go zastapic

0

stifler111 - nie, nie, 11 i pol minuty to za duzo. Mysle, ze 9minut i 45sekund bedzie lepszą opcją.

0

reventon - kiedys to bylo smieszne, juz przestalo :)

0

Haha, ale mi sie dzisiaj chcialo smiac z tego idioty Orlowskiego :D W ostatnim meczu pieprzyl, ze Adriano nie pasuje do Barcelony, a dzis nawet slowem sie nie odezwal jak Adriano zaliczal kapitalne zagrania :D Smieszny czlowiek, ktory znow potwierdzil, ze jego zdanie o zawodniku bardzo szybko sie zmienia.

0

dorszyk22 - poćwicz czytanie ze zrozumieniem i tak za miesiac sie tu pokaz. zobacze czy sie przylozyles do zadania ktore ci dalem

0

Jak mozna ich nie poznac?

0

"O tym jak duzo jeszcze sie musi nauczyc Gaurdiola pokazaly polfinalowe mecze LM z Interem i Chelsea. Tam bylo widac jak wiele mu brakuje do kunsztu trenerskiego Hiddinka i Mourinho"

A co powiesz o meczu Real - Barcelona 0-5? Co zrobil wtedy Guardiola z Mourinho? zniszczyl go? czy to zbyt lagodne okreslenie?

0

Aboutreka, - hmmm, ja wiem czy to jest ograniczenie? Dzieki swojemu stylowi to rywale Barcelony musza sie podporzadkowywac i ustawiac sie pod Barce, co i tak daje marne skutki.
Widze watpisz w Guardiole... badz pewnien, ze zaden trener nie wygralby tyle z Barcelona co on. Po jego przyjsciu Xavi, Iniesta, Messi, stali sie jeszcze lepszymi pilkarzami niz byli, co wydawalo sie niemozliwe.

0

i przypominam ci gosciu, ze to jest wlasnie filozofia Barcelony, od malego ich tak ucza grac i opanowali ta gre do perfekcji, i co najwazniejsze daje to ogromne sukcesy i ogladamy najlepsza w historii Barcelone.

0

Aboutreka - skoro Hiddink zmiazdzyl Guardiole to co zrobil Guardiola z Mourinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?