0

IceMan - hmmm, no niby grali na innych pozycjach, ale dorbze wiemy, ze i na pozycji na ktorej wystepowal Keita Toure dałby sobie spokojnie rade.

Jednak ja sie ciesze ze wyszlo jak wyszlo i to Keita zostal. Nie narzeka na nic i prezentuje caly czas bardzo wysoki solidny poziom, idealny rezerwowy.

0

Gallaret, - to to, ze nie mozna uzywac jako argumentu to, ze gra swietnie przez 3 lata. Liczy sie tylko ostatni rok, a pozostale nie maja w ogole zadnego znaczenia.

0

wiadomo ze zostanie.

0

ale te plusy i minusy sa smieszne :)

0

"Kto od trzech lat znajduje się u szczytu swych możliwości i ciągle poszerza swe dokonania?"

Co kogo obchodzi przez ile lat Alves gra wysmienicie? Liczy sie tylko i wylacznie dany rok.

0

galacticass, - zgadzam sie! Lige angielska chce sie az ogladac nawet gdy jest slabsze widowsiko jak komentuja tacy komentatorzy jak Roslon, Nahorny, Twarowski, a nie jakis ciagle zamulajacy mecz glupotami Orlowski

0

Teraz go wszyscy sprzedaja, zagra 2 swietne mecze i zdanie bedzie znow calkiem inne, zalosne :)

0

Ludzie jaka wy macie krotka pamiec albo w ogole nie interesujecie sie zawodnikami Barcelony. Nie od dzis wiadomo, ze Villa zmaga sie z bolem od dluzszego czasu, wiec wiadomo, ze gra mniej jak i slabiej!

0

Mnie Sanchez jak narazie bardzo rozczarowuje, dobrze ze to dopiero poczatek bo mialem i mam nadzieje na duzo wiecej z jego strony.

0

N20 - tak troche zartobliwie to napisalem, przeciez tez wiadomo, ze nie kazdy interesuje sie pilka :)

0

Jak mozna mieszkac w BArcelonie i nie pojsc na mecz?:)

0

barca cule - hmmm, no ja jednak bym poczekal z takimi ocenami :)

0

krajana - no a co zrobil Sanchez jak narazie? Nic, to takie same zachwycanie sie jak Afellayem na poczatku. Kazde przecietne zagranie bylo opisywanie tutaj jakby nie wiadomo co zrobil, a to tylko dlatego, ze byl nowy, tak samo jest z Sanchezem.

0

nieskutecznie*

0

fllaczek - hmmm, ja widzialem dzisiaj Sancheza grajacego jakos chaotycznie, w ogole nie skutecznie jezeli chodzi o dryblingi. Cos jak debiut Deulofeu, tyle ze Sanchez juz jest graczem najwyzej klasy, a nie deniutantem.

0

damcio145 - mnie malo obchodza gole, widze nie znasz mnie w ogole :)

oper21 - nie skreslam go, ale na te chwile jest bezuzyteczny, sa lepsi Pedro i Cuenca, jak i Villa.

0

Sanchez żenująco słabiutki, bezradny wręcz! I tak jest caly czas, w kazdym meczu. Na te chwile wole juz Cuence niz jego, wiem, ze jest po kontuzji i tak dalej, no ale on kompletnie nic nie pokazuje, chyba ze jestem slepy.

0

Ogolnie najlepszy!

0

Deulofeu to chyba brat Torresa.

0

Mamy anjlepszego bramkarza na świecie, cieszmy sie!

0

a ty zamiast go wychwalac zajmij sie robota

0

zdrajca, zdrajca, zdrajca.

0

ludzie spokojnnie! kazdy ma prawo do wlasnego zdania! niech sobie mowi co chce

0

Stankovic

0

o mnie jest mowa w tekscie czy o jakims taksowkarzu?

0

Brakowalo go! Nasz pressing bez niego wyglada duzo gorzej, jestem ciekawy jak bedzie wygladal przy ataku Pedro Messi Sanchez, powinien wygladac rewelacyjnie, ale zobaczymy

0

Chlopak musi miec do dupy zycie, skoro to jego najszczesliwszy dzien...

0

Nie, nie, nie, nie ma opcji nawet.

Lewa obrona - Alba
Srodek obrony - Bartra

0

pawlo93 - dalby sobie rade, ale po co ma miec ta funkcje, skoro zle sie z nia czuje? Skoro sam twierdzi, ze sie nie nadaje to sie nie nadaje i lepiej dla samej Francji zeby kapitanem byl ktos inny, z odpowiednia charyzma i charakterem.

0

katallonczyk16

"Nie pasuję do tego. Nie chce rozmawiać z arbitrem, podnosić głosu, przekazywać wskazówek od trenera, zmieniać taktyki, schematu gry. Nie, to nie dla mnie"

Nastepnym razem zanim glupio skomentujesz to przeczytaj newsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?