Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IceMan - hmmm, no niby grali na innych pozycjach, ale dorbze wiemy, ze i na pozycji na ktorej wystepowal Keita Toure dałby sobie spokojnie rade.
Jednak ja sie ciesze ze wyszlo jak wyszlo i to Keita zostal. Nie narzeka na nic i prezentuje caly czas bardzo wysoki solidny poziom, idealny rezerwowy.
0
Gallaret, - to to, ze nie mozna uzywac jako argumentu to, ze gra swietnie przez 3 lata. Liczy sie tylko ostatni rok, a pozostale nie maja w ogole zadnego znaczenia.
0
wiadomo ze zostanie.
0
ale te plusy i minusy sa smieszne :)
0
"Kto od trzech lat znajduje się u szczytu swych możliwości i ciągle poszerza swe dokonania?"
Co kogo obchodzi przez ile lat Alves gra wysmienicie? Liczy sie tylko i wylacznie dany rok.
0
galacticass, - zgadzam sie! Lige angielska chce sie az ogladac nawet gdy jest slabsze widowsiko jak komentuja tacy komentatorzy jak Roslon, Nahorny, Twarowski, a nie jakis ciagle zamulajacy mecz glupotami Orlowski
0
Teraz go wszyscy sprzedaja, zagra 2 swietne mecze i zdanie bedzie znow calkiem inne, zalosne :)
0
Ludzie jaka wy macie krotka pamiec albo w ogole nie interesujecie sie zawodnikami Barcelony. Nie od dzis wiadomo, ze Villa zmaga sie z bolem od dluzszego czasu, wiec wiadomo, ze gra mniej jak i slabiej!
0
Mnie Sanchez jak narazie bardzo rozczarowuje, dobrze ze to dopiero poczatek bo mialem i mam nadzieje na duzo wiecej z jego strony.
0
N20 - tak troche zartobliwie to napisalem, przeciez tez wiadomo, ze nie kazdy interesuje sie pilka :)
0
Jak mozna mieszkac w BArcelonie i nie pojsc na mecz?:)
0
barca cule - hmmm, no ja jednak bym poczekal z takimi ocenami :)
0
krajana - no a co zrobil Sanchez jak narazie? Nic, to takie same zachwycanie sie jak Afellayem na poczatku. Kazde przecietne zagranie bylo opisywanie tutaj jakby nie wiadomo co zrobil, a to tylko dlatego, ze byl nowy, tak samo jest z Sanchezem.
0
nieskutecznie*
0
fllaczek - hmmm, ja widzialem dzisiaj Sancheza grajacego jakos chaotycznie, w ogole nie skutecznie jezeli chodzi o dryblingi. Cos jak debiut Deulofeu, tyle ze Sanchez juz jest graczem najwyzej klasy, a nie deniutantem.
0
damcio145 - mnie malo obchodza gole, widze nie znasz mnie w ogole :)
oper21 - nie skreslam go, ale na te chwile jest bezuzyteczny, sa lepsi Pedro i Cuenca, jak i Villa.
0
Sanchez żenująco słabiutki, bezradny wręcz! I tak jest caly czas, w kazdym meczu. Na te chwile wole juz Cuence niz jego, wiem, ze jest po kontuzji i tak dalej, no ale on kompletnie nic nie pokazuje, chyba ze jestem slepy.
0
Ogolnie najlepszy!
0
Deulofeu to chyba brat Torresa.
0
Mamy anjlepszego bramkarza na świecie, cieszmy sie!
0
a ty zamiast go wychwalac zajmij sie robota
0
zdrajca, zdrajca, zdrajca.
0
ludzie spokojnnie! kazdy ma prawo do wlasnego zdania! niech sobie mowi co chce
0
Stankovic
0
o mnie jest mowa w tekscie czy o jakims taksowkarzu?
0
Brakowalo go! Nasz pressing bez niego wyglada duzo gorzej, jestem ciekawy jak bedzie wygladal przy ataku Pedro Messi Sanchez, powinien wygladac rewelacyjnie, ale zobaczymy
0
Chlopak musi miec do dupy zycie, skoro to jego najszczesliwszy dzien...
0
Nie, nie, nie, nie ma opcji nawet.
Lewa obrona - Alba
Srodek obrony - Bartra
0
pawlo93 - dalby sobie rade, ale po co ma miec ta funkcje, skoro zle sie z nia czuje? Skoro sam twierdzi, ze sie nie nadaje to sie nie nadaje i lepiej dla samej Francji zeby kapitanem byl ktos inny, z odpowiednia charyzma i charakterem.
0
katallonczyk16
"Nie pasuję do tego. Nie chce rozmawiać z arbitrem, podnosić głosu, przekazywać wskazówek od trenera, zmieniać taktyki, schematu gry. Nie, to nie dla mnie"
Nastepnym razem zanim glupio skomentujesz to przeczytaj newsa.