Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przyjemniej sie ogladalo ta Barce niz ostatnio nasza 1 kadre, bez kitu. REWELACJA!
0
gra młodych wyglada lepiej niz naszego 1 skladu na wyjazdach!
0
BARTRA! ajajaj :D Cuenca znow swietnie!
0
wiem, ze lige tak, ale lepiej zeby juz wiedzial ze Lm nie pooglada
0
XXxBarcaFCBxXX, - ligi mistrzów na Cyfrze poki co nie obejrzysz.
0
Ja licze, ze Bartra pokaze dzisiaj, ze bije Fontasa na głowe!
0
Niedlugo nie pomiescimy tych wszystkich genialnych zawodnikow!
0
znawcafutbolu - na jakim kanale? Nie bedzie kodowany?
0
Danio66 - trudno zeby pokazywal od razu forme skoro nie gra w ogole. Co do skladu na GD moim zdaniem Sanchez nie wyjdzie w 1 skladzie, a Villa, a 3 napastnikiem bedzie Fabregas i to byloby najlepsze rozwiazanie.
0
Mam nadzieje, ze Cuenca nie bedzie gral mniej niz Sanchez tylko dlatego, ze nie kosztował tyle co Alexis
0
Ronaldinho i Eto'o nie da sie zapomniec, piekne czasy
0
Wiekszosc skreslila go juz zaraz po przyjsciu Sancheza... a szkoda, nie zasluzyl na to.
0
Messik :D
0
Sandu - hmmm, wybor oczywisty, Fabregas, Villa, Messi. Sanchez ława.
0
skubus1995, - tak, Messi byl najgorszy, masz racje, zdecydowanie. W ogole sie zastanawiam jakim cudem taki pilkarz zostal powolany do takiej reprezentacji naszpikowanej gwiazdami jak Argentyna... cos niesamowitego.
0
Dziwi mnie, ze nie ma w tej trojce bramki Stankovicia... Gdyby to strzelil Messi albo Ronaldo na bank by ten gol był. Niesprawiedliwe
0
jezeli chodziło by nie o rok, a o sezon to nagroda ta przyznawana byłaby po sezonie, a nie na poczatku nastepnego roku. Wystarczy czytac ze zrozumieniem i logicznie myslec.
0
AREKFANFCB - jaki CAŁOKSZTAŁT?!?!?!?!?! Ludzie wy czy potraficie czytac? Zaraz nie wytzrymam!
0
Nie, od 1 stycznia do 31grudnia.
0
lincoln25 - osmieszasz sie, no ale coz :)
0
Eryk Aby dał - myslalem, ze tylko mnie te "skroty" drażnią... swoja droga "3ba" pierwszy raz widze, jak mozna tak kaleczyc nasz jezyk?
0
"Ogłoszenie zwycięzców za 2011 rok nastąpi 9 stycznia podczas gali w Sali Kongresowej w Zurychu."
Wyraznie napisane jest "za 2011 rok". Co za ludzie... minusujcie dalej.
0
Nie jest za sezon, jest za rok.
0
loncoln25 - myslenie nie boli, to prawda, ale widze, ze czytanie nie jest twoja mocna strona. Zacytuję:
"José Mourinho (Real Madryt), Pep Guardiola (FC Barcelona) i Alex Ferguson (Manchester United)znaleźli się na finałowej, trzyosobowej liście kandydatów do nagrody trenera 2011 roku."
0
Cule a muerte - no tak, ale widziales co teraz gra Chelsea? Strasznie slaba pilke, wiem, ze potrzebuje czasu, no ale...
0
loncoln25 - Boas? no wlasnie pokazuje swoja klase w Chelsea.
0
Dla mnie Xavi nie mial az tak dobrego roku jak ten poprzedni... no ale.
Powinno byc tak:
Messi
Ronaldo
Xavi
0
jedrzejKowal - czyli pieprzysz glupoty. Nie ogladasz meczow z jego udzialem wiec sie nie udzielaj. Proste.
0
JedrzejKowal - przyznaj sie gosciu ile meczow z jego udzialem w Romie widziales.
0
Pique w akzdym meczu z Realem radzil sobie fenomenalnie, do tego jest wysoki, a przynajmniej 1 wysoki stoper musi być.