0

przyjemniej sie ogladalo ta Barce niz ostatnio nasza 1 kadre, bez kitu. REWELACJA!

0

gra młodych wyglada lepiej niz naszego 1 skladu na wyjazdach!

0

BARTRA! ajajaj :D Cuenca znow swietnie!

0

wiem, ze lige tak, ale lepiej zeby juz wiedzial ze Lm nie pooglada

0

XXxBarcaFCBxXX, - ligi mistrzów na Cyfrze poki co nie obejrzysz.

0

Ja licze, ze Bartra pokaze dzisiaj, ze bije Fontasa na głowe!

0

Niedlugo nie pomiescimy tych wszystkich genialnych zawodnikow!

0

znawcafutbolu - na jakim kanale? Nie bedzie kodowany?

0

Danio66 - trudno zeby pokazywal od razu forme skoro nie gra w ogole. Co do skladu na GD moim zdaniem Sanchez nie wyjdzie w 1 skladzie, a Villa, a 3 napastnikiem bedzie Fabregas i to byloby najlepsze rozwiazanie.

0

Mam nadzieje, ze Cuenca nie bedzie gral mniej niz Sanchez tylko dlatego, ze nie kosztował tyle co Alexis

0

Ronaldinho i Eto'o nie da sie zapomniec, piekne czasy

0

Wiekszosc skreslila go juz zaraz po przyjsciu Sancheza... a szkoda, nie zasluzyl na to.

0

Messik :D

0

Sandu - hmmm, wybor oczywisty, Fabregas, Villa, Messi. Sanchez ława.

0

skubus1995, - tak, Messi byl najgorszy, masz racje, zdecydowanie. W ogole sie zastanawiam jakim cudem taki pilkarz zostal powolany do takiej reprezentacji naszpikowanej gwiazdami jak Argentyna... cos niesamowitego.

0

Dziwi mnie, ze nie ma w tej trojce bramki Stankovicia... Gdyby to strzelil Messi albo Ronaldo na bank by ten gol był. Niesprawiedliwe

0

jezeli chodziło by nie o rok, a o sezon to nagroda ta przyznawana byłaby po sezonie, a nie na poczatku nastepnego roku. Wystarczy czytac ze zrozumieniem i logicznie myslec.

0

AREKFANFCB - jaki CAŁOKSZTAŁT?!?!?!?!?! Ludzie wy czy potraficie czytac? Zaraz nie wytzrymam!

0

Nie, od 1 stycznia do 31grudnia.

0

lincoln25 - osmieszasz sie, no ale coz :)

0

Eryk Aby dał - myslalem, ze tylko mnie te "skroty" drażnią... swoja droga "3ba" pierwszy raz widze, jak mozna tak kaleczyc nasz jezyk?

0

"Ogłoszenie zwycięzców za 2011 rok nastąpi 9 stycznia podczas gali w Sali Kongresowej w Zurychu."

Wyraznie napisane jest "za 2011 rok". Co za ludzie... minusujcie dalej.

0

Nie jest za sezon, jest za rok.

0

loncoln25 - myslenie nie boli, to prawda, ale widze, ze czytanie nie jest twoja mocna strona. Zacytuję:
"José Mourinho (Real Madryt), Pep Guardiola (FC Barcelona) i Alex Ferguson (Manchester United)znaleźli się na finałowej, trzyosobowej liście kandydatów do nagrody trenera 2011 roku."

0

Cule a muerte - no tak, ale widziales co teraz gra Chelsea? Strasznie slaba pilke, wiem, ze potrzebuje czasu, no ale...

0

loncoln25 - Boas? no wlasnie pokazuje swoja klase w Chelsea.

0

Dla mnie Xavi nie mial az tak dobrego roku jak ten poprzedni... no ale.

Powinno byc tak:

Messi
Ronaldo
Xavi

0

jedrzejKowal - czyli pieprzysz glupoty. Nie ogladasz meczow z jego udzialem wiec sie nie udzielaj. Proste.

0

JedrzejKowal - przyznaj sie gosciu ile meczow z jego udzialem w Romie widziales.

0

Pique w akzdym meczu z Realem radzil sobie fenomenalnie, do tego jest wysoki, a przynajmniej 1 wysoki stoper musi być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?