0

FCB - kat - da sie. FAbregas jako fałszywa "9", a Villa z Messim bardziej na skrzydle, niz na srodku.

0

Cuenca mi imponuje maksymalnie, szkoda ze taki patyczek bo technika genialna.

0

Fabregas jako ta fałszywa "9" spisuje sie wysmienicie, gra w Anglii dorbze mu zrobila, twardo trzyma sie na nogach, potrafi strzelic z glowki.

Obok Messiego, Xaviego, Iniesty, Busquetsa jak dla mnie pewniak na GD.

0

Licze na wystep Bartry przede wszytskim!

0

No a Bojan wroci, Roma nie wylozy 28melonów.

0

Co ma do tego Bojan? Ja pisze, ze Cuenca zagral lepiej niz mega super gwiazda Sanchez.

0

tak, tak minusujcie, wasz fantastyczny Sanchez gra gorzej jak narazie niz niezn any wychowanek Cuenca :)

0

Cuenca!! znow lepszy niz Sanchez!

0

Astad - wiem, ze tam gral, ale to bylo dawno, lepsza opcja jest juz Thiago na ta pozycje.

0

Ksobi91 - no tak, ale lepiej zeby gral jako bardziej defensywny, niz w ogole :)

0

Tak ustawione, caly swiat patrzyl, a Polska sobie ustawila losowanie. Co za kretynskie myslenie.

0

Ksobi91 - hmmm, moze i tak sie zdarzalo juz nie pamietam, ale pamietam, ze czesto gral Thiago i wlasnie on gral jako ten defensywny. Xavi z Iniesta na ta pozycje sie nie nadaja.

0

Realista7 - jezeli chodzi o def pomoc to Keita lepiej sie prezentuje od Masche pod wzgledem czysto pilkarskim. Duzo spokojniej operuje pilka i robi to pewniej, przynamniej dla mnie.

0

watpliwy sklad, jezeli 3 obroncow to 2 defensywnie usposobionych pomocnikow powinno byc, a jest jeden

0

mirmar49 - zostales zminusowany przez dzieci.

0

Zapomnialem, ale jutro wpadnie wiec pozdrowię.

0

No przeczytał. Byl akurat u mnie i mu przetlumaczylem na katalonski. Odpowiedział: OK.

0

Patriotow coraz mniej :) Tak samo bedzie z liczba kibicow Barcelony, gdy ta zacznie cieniować.

0

yhy, fryzura daje mu +20 do techniki.

0

N20 - nie, kibicuje uwaga cytuje "BARSIE" od wczoraj.

0

constantine16 - tylko, ze my tutaj potrzebujemy samych wojownikow. A na pewno nie za 20cos mln.

0

constantine16 - wiem dlatego jeszzce go nie skreslam. Tylko nie rozumiem podniecenia jego osoba jak gra, no słabo!

0

Armandi - wolalem Rossiego niz Sancheza. A ty byles i jestes zwolennikiem Ibry, i?

0

mpower - nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, przykro mi.

0

praktyka czyni mistrza

0

Arsenalów przez ó, nie u. Zartuje.

0

rc17 - tak samo wiekszosc twierdzila, ze Fabregas nic Barcelonie nie da, a w dodatku zablokuje rozwoj Thiago, i co? Mieli racje? Chyba nie, tak wiec widzisz, to ze cos wiekszosc twierdzi, nie znaczy ze tak jest.

0

rc17 - krytyka zawodnikow to cos zlego? A to, ze od redakcji dostal najwyzsza note... ibrahimovic tez byl przez nich chwalony, ale wyszło na moje, wiec ja zadna "redakcja" nie bede sie sugerowal. mam swoje zdanie i tyle, a czy komus sie ono podoba to ...

0

ice - a taki komentarz jak szymonkka to nie jest syf? co to ma wspolnego z tematem? Zobaczymy czy jestes konsekwentny :)

0

Geble - oczywiscie ze moze sie z nim rownac i na pewno w tej 11 bedzie, ale ja po prostu wole Eto'o, glupie tlumaczenie ale coz :)

Co do Pique nie uwazam zeby gral slabo, mial chwilowy slabszy okres ale szybko wrocilo wszytsko do normy. Nikt nie gra calego roku na 100% swoich umiejetnosci.

Abidal przed kontuzja byl najlepszym obronca Barcelony, po chorobie wrocil, zagral w finale LM grajac rowniez fantastycznie.
Zreszta lepszego lewego obroncy wsrod nominowanych nie widze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?