Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FCB - kat - da sie. FAbregas jako fałszywa "9", a Villa z Messim bardziej na skrzydle, niz na srodku.
0
Cuenca mi imponuje maksymalnie, szkoda ze taki patyczek bo technika genialna.
0
Fabregas jako ta fałszywa "9" spisuje sie wysmienicie, gra w Anglii dorbze mu zrobila, twardo trzyma sie na nogach, potrafi strzelic z glowki.
Obok Messiego, Xaviego, Iniesty, Busquetsa jak dla mnie pewniak na GD.
0
Licze na wystep Bartry przede wszytskim!
0
No a Bojan wroci, Roma nie wylozy 28melonów.
0
Co ma do tego Bojan? Ja pisze, ze Cuenca zagral lepiej niz mega super gwiazda Sanchez.
0
tak, tak minusujcie, wasz fantastyczny Sanchez gra gorzej jak narazie niz niezn any wychowanek Cuenca :)
0
Cuenca!! znow lepszy niz Sanchez!
0
Astad - wiem, ze tam gral, ale to bylo dawno, lepsza opcja jest juz Thiago na ta pozycje.
0
Ksobi91 - no tak, ale lepiej zeby gral jako bardziej defensywny, niz w ogole :)
0
Tak ustawione, caly swiat patrzyl, a Polska sobie ustawila losowanie. Co za kretynskie myslenie.
0
Ksobi91 - hmmm, moze i tak sie zdarzalo juz nie pamietam, ale pamietam, ze czesto gral Thiago i wlasnie on gral jako ten defensywny. Xavi z Iniesta na ta pozycje sie nie nadaja.
0
Realista7 - jezeli chodzi o def pomoc to Keita lepiej sie prezentuje od Masche pod wzgledem czysto pilkarskim. Duzo spokojniej operuje pilka i robi to pewniej, przynamniej dla mnie.
0
watpliwy sklad, jezeli 3 obroncow to 2 defensywnie usposobionych pomocnikow powinno byc, a jest jeden
0
mirmar49 - zostales zminusowany przez dzieci.
0
Zapomnialem, ale jutro wpadnie wiec pozdrowię.
0
No przeczytał. Byl akurat u mnie i mu przetlumaczylem na katalonski. Odpowiedział: OK.
0
Patriotow coraz mniej :) Tak samo bedzie z liczba kibicow Barcelony, gdy ta zacznie cieniować.
0
yhy, fryzura daje mu +20 do techniki.
0
N20 - nie, kibicuje uwaga cytuje "BARSIE" od wczoraj.
0
constantine16 - tylko, ze my tutaj potrzebujemy samych wojownikow. A na pewno nie za 20cos mln.
0
constantine16 - wiem dlatego jeszzce go nie skreslam. Tylko nie rozumiem podniecenia jego osoba jak gra, no słabo!
0
Armandi - wolalem Rossiego niz Sancheza. A ty byles i jestes zwolennikiem Ibry, i?
0
mpower - nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, przykro mi.
0
praktyka czyni mistrza
0
Arsenalów przez ó, nie u. Zartuje.
0
rc17 - tak samo wiekszosc twierdzila, ze Fabregas nic Barcelonie nie da, a w dodatku zablokuje rozwoj Thiago, i co? Mieli racje? Chyba nie, tak wiec widzisz, to ze cos wiekszosc twierdzi, nie znaczy ze tak jest.
0
rc17 - krytyka zawodnikow to cos zlego? A to, ze od redakcji dostal najwyzsza note... ibrahimovic tez byl przez nich chwalony, ale wyszło na moje, wiec ja zadna "redakcja" nie bede sie sugerowal. mam swoje zdanie i tyle, a czy komus sie ono podoba to ...
0
ice - a taki komentarz jak szymonkka to nie jest syf? co to ma wspolnego z tematem? Zobaczymy czy jestes konsekwentny :)
0
Geble - oczywiscie ze moze sie z nim rownac i na pewno w tej 11 bedzie, ale ja po prostu wole Eto'o, glupie tlumaczenie ale coz :)
Co do Pique nie uwazam zeby gral slabo, mial chwilowy slabszy okres ale szybko wrocilo wszytsko do normy. Nikt nie gra calego roku na 100% swoich umiejetnosci.
Abidal przed kontuzja byl najlepszym obronca Barcelony, po chorobie wrocil, zagral w finale LM grajac rowniez fantastycznie.
Zreszta lepszego lewego obroncy wsrod nominowanych nie widze.