0

BloodyShadow, - o gosciu... pojecia sarkazm/ironia widze jest ci obce. Ile masz lat?

0

BloodyShadow - haha, oj gosciu, pozwol iz nie bede z toba kontynuowal dyskusji bo nie ma to dla mnie najmniejszego sensu. Tylko tak na koniec napisze: jak nie masz o czyms pojecia to sie nie udzielaj.

0

ptt18 - na co? na niewiedze?

0

Niemożliwe.

0

BloodyShadow - popatrz amatorze na wiek zawodnikow Milanu i przestan pieprzyc glupoty.

0

Dobra, juz sprawdzilem. MECZ JEST NA 128kanale na CYFRZE+.

0

rychu641 - niepotrzebnie sie rozpisujesz. Pytam czy ten mecz bedzie na tym SPORTKLUBIE, ktory jest na cyfrze+, tyle.

0

Na Sportclubie na cyfrze+?? Bo nie orientuje sie z tymi kanalami z eNki.

0

Iniesta, Xavi, Messi, Fabregas - cos pieknego

0

Deulofeu.

0

A niech sobie mowi co chce, ja nigdy nie bralem na powaznie tego co on mowi bo wiem, ze gada by gadac.

0

EĄ - faktycznie na tym zdjeciu jest taki bardziej "byczasty" :P

0

Skot - no wiesz, to nie mielibysmy praktycznie Polakow w lidze. Powyjezdzaliby wszyscy do jakichs slabych klubow za granice w celu wyzszych zarobkow.

0

No własnie, to samo pomyslalem. Afellay jakos pomijany jest

0

Skot - hmmm, nagle podniesliby swoje umiejetnosci? Watpliwa sprawa.

0

Lama20 - wiem, ze kazdemu sie to zdarza. Pisalem, ze nie rozumiem dlaczego to na niego byly najczesciej robione zblizenia bo przeciez zagral dzis slabo! Nie pisalem, ze ogolnie on jest slaby.

0

Lama20 - a gdzie ja "ublizalem jego umiejetnoscia"? Slabo zagral dzisiaj i tyle, nie ma co go nawet usprawiedliwiac. Mial 100% sytuacje, z 2/3 kontry spartolil, wystarczy.

v3go - hmmm...mnie takie cos nie jara. Efektownie to gral Ronaldinho.

0

duch toma joad - Barca ma takich zawodnikow, ze kazdy moze zagrac na skrzydle. Adriano, Thiago, Cuenca. Mozemy rowniez grac praktycznie bez skrzydel.

0

v3go - no dzis byl slabiutki, nie ma nawet co sie oszukiwac. Jakas jedna bezsensowna przekladanka tego nie zmieni.
Nic do niego nie mam, ale po prostu denerwuje mnie to. Co chwila dzisiaj bylo przyblizenie na niego, ale pytam z jakiej to racji skoro dzis gral jedno wielkie gowno?!

0

Rzygam tym Neymarem. Media na sile chca z tego chlopaczka zrobic swietnego zawodnika. Kto dzis mial najwiecej przyblizen w meczu?! Slabiutki dzis Neymar, pytam dlaczego?

0

Thuram, Davids, Henry, Ronaldinho, Cafu, Rivaldo itp. takich zawodnikow nie zapomne, moj "poczatek" z pilka :)

0

szymonekk - zobacz najpierw kto jest powołany, potem komentuj.

0

nie wiem czemu zamiast a na koncu nazwisk dalem e...

0

nelson25 - widocznie nie mogli takiej sytuacji przewidziec, to nie sa jacys amatorzy.

0

Bartre i Montoye sa swietni, "szkoda" ze taka konkurencje maja.

0

Wojtys - to na bank nie on! Dinacz byl jedyny, wyjątkowy!

0

Przed kontuzja ile było pisania, ze to juz koniec wielkiego Villi, ze trzeba go sprzedac... nagle kontuzja i calkiem co innego czytam. No zero swojego zdania.

0

Messiego nie wymienialem bo wiadomo, pewny punkt.

0

Jestem pewnien, ze zadnego transferu nie bedzie. Po co sa Pedro, Alexis, Cuenca, Iniesta, Adriano, Cesc?

0

Fatalna wiadomosc, tak w ogole to jest ta sama kosc co mial ja pękniętą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?