0

O popatrz, a na fcbarca.com sami rozgarnieci ludzie. Polacy... :)

0

endriuuu2, - ten naszej jakosci nie bylo, fakt, ale sytuacje byly! Do tego nalezy pamietac na jakiej nawierzchni dzis gralismy, a jak wiadomo technicznej, kombinacyjnej grze to nie sprzyja. Nie usprawiedliwiam, tylko przypominam.

0

mpower - w trenerce nie mam, ale pilka nozna zyje od lat, rowniez gram, wiec pojecie mam. Zreszta, Guardiola tak o "dla picu" nie dawalby odpoczywac danym zawodnikom.

Scunad - winie Pique bo zagral katastrofalnie, stac go na wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele wiecej. Oczywiscie, ze reszta mogla zagrac lepiej, ale gdyby Pique byl w swojej normalnej formie mysle, ze stracilibysmy co najwyzej 1 bramke. Zawsze go chwale, ale gdy trzeba to musze go skrytykowac, co nie oznacza, ze twreidze ze to wsyztsko przez niego. Nie wiem czy zabardzo nie namieszalem, i czy to jest zrozumiale ale mysle ze domyslicie sie o co mi chodzi.

0

Tak, tak. W kazdym meczu Fabregas, Iniesta, Xavi i reszta niech graja. W ogole grajmy caly czas jedna 11, po co jakas glupia rotacja w ogole? Przeciez to roboty, oni sie nie mecza.
Obwiniacie Guardiole? Ja bym winil Pique, zagral katastrofalnie. Akcje w ofensywie byly? Byly, ale brakowalo skutecznosci.

Slabiutki dzis Pique, Puyol zreszta tez + nieskutecznosc w ataku = przegrana. Proste.

0

"Wielka szkoda, że strzelona przez niego w drugiej połowie bramka nie została uznana, bo w tamtej sytuacji zrobił wszystko tak, jak powinien."


Co to ma byc?! Byl spalony, wiec nie ma gola.

0

Mats5 - a co w tym dziwnego?

0

Widze niektorzy sa zle poinformowani. Bojan zostal wypozyczony/wykupiony na 2 sezony, nie na jeden.

0

Bojan takimi zagraniami pokazuje jak ogromny ma potencjal. Ciagle w niego wierze!

0

jakie złamanie? Od czego niby? moim zdaniem jest to rozciecie

0

Jedynie Albe widze u nas. Obroncy nie trzeba, jest genialny Bartra.

0

SimonG - Bartra za stary? Sprawdz lepiej, a nie takie glupoty tutaj wypisujesz.

0

Fabregas karne wykonuje duzo pewniej!

0

Geble - potrafie dodac cos od siebie. Napisales o Issacu: "Co z tego, że kręci śmieszne filmiki skoro jedyne co potrafi zrobić na skrzydle to zejść na prawą nogę i dzida do linii ?", a Tezio co robi? Dokladnie to samo, narazie potrafi ten atut wykrozystac bo rywale go nie znaja, jednak jezeli bedzie mial na przeciwko siebie madrego obronce to bedzie mial ogromne problemy.

Co do Cuenki, atuty? Swteina technika(nie chodzi mi o zadne filmiki fristajlowe), dobry przeglad pola, jest kreatywny i trzyma pilke blisko przy nodze, co jest bardzo wazne.
Pokazywal to nie raz, np. wczoraj gdy przeszedl kilku zawodnikow, a nastepnie zagral genialna pilke do Sancheza. Swietnie tez sie zachowal przy fauly na Thiago w polu karnym.

0

Ja jak w Bojana wierzylem tak bede wierzyl. Jestem zdania, ze jego kariere zahamowal Guardiola, ale za zle mu tego nie mam. Rozwineli sie inni i wyszlo to na duzy plus dla klubu.

0

Geble - A Tezio stawiasz wyzej od Cuenki?

0

Geble - cierpisz na wade wzroku, tak?

0

Cesc jest genialny! Swietnie wyszkolony technicznie, a zarazem wojownik. Tego nam brakowalo

0

Fake69 - bo Messi juz gra inaczej. Nie ma juz takiej latwosci mijania rywali jak 2/3 lata temu, ale ma za to inne plusy, ktorych wtedy nie mial

0

zle na pewno nie zagralismy. Zaagralismy dobry mecz, inaczej bysmy przegrali, jednak ta druzyne stac na duzo wiecej. Ale tez nalezy pamietac, ze w okresie styczen/luty zawsze mamy lekka zadyszke.

0

A i co do strzelania karnych to juz dawno pisalem, ze powinien je wykonywac Villa/Fabregas. Messi jest genialny, ale karne nie sa jego domena.

0

Sedzia znow dramatyczny. Jakim cudem Pinto nie wylecial? Nie mam pojecia. Zaczyna mnie powoli irytowac to sedziowanie. Caly zcas bronilem sedziow, ale tych bledow ostatnio jest za duzo, cos jest nie tak.


Co do meczu to ogromne wrazenie znow zrobil na mnie Cuenca.

0

Mialem to samo napisac odnosnie Motty co poprzednicy ale zostalem uprzedzony, wiec sobie daruje :D

0

Mascherano na pozycji def pomocnika przy Busim jest malutki. Bylo to widac chociazby ostatnio. Sergio jest genialny, tyle.
Niech tylko tak sie nie kladzie przy jakis ostrzejszym wejsciu bo zaczyna byc to denerwujace.

0

SEBA1899 - dobrze prawi. Guardiola i Tito to duet i jezlei jeden odejdzie to i drugi.

0

I juz nagle jest lepszy niz calkiem niedawno znakomity(juz dzis nie - dla was "kibicow") Cuenca.

Nie moge juz tego czytac. Cuenca jest pilkarsko bardziej kompletny, bardziej kreatywny, lepszy technicznie.
Tezio to glownie szybkosc, jezeli nie bedzie mial miejsca na rozpedzenie sie to moze byc problem, zreszta, poczekajmy kilka meczow wtedy bedzie mozna go oceniac, a nie po 1 wystepie nazywac go nowym Overmarsem.

0

patryk - Czyhrynski drewno? dobre gosciu, dobre.

0

Cale szczescie tez, ze Chivu nie zostal sprowadzony.

0

J.J.Julia - 3 komplet genialny. Mowilem ze z tym Quatar Fundation koszulki nie kupie, ale na nia musialbym sie skusic

0

haha, ale dalej bedzie gadanie kibicow Barcelony, ze jako jedynego go szanuja bo on szanuje Barcelone i jest "normalny". Kolejny raz potwierdzil, ze jest taki sam jak reszta tych realowcow.

0

IceMan - z tego co pamietam polskie kluby byly wyrozniane w tych wszytskich rankingach IFFHS.

A Polakow polscy bramkarze interesuja, to jest wiecej niz pewne, a nawet jezeli nie, to nie masz prawa pisac, ze gówno znaczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?