0

Ja chce Eto'o :(

0

Jest napisane o tym w newsie, ale wlasnie zaraz po strzelonym golu przez Messiego przypomnialem sobie gola zdobytego w podobny sposob i to tez z Atletico w 1 sezonie Guardioli

0

dupa jasiu...

0

Bruma - tośmy sie uśmiali...

0

No i dobrze. CHyba czas zaczac mowic o bledach na korzysc Realu bo siedzimy cicho, akibice innych klubow dalej twierdza, ze to Barcelonie sedziowie pomagaja.

0

Jaki Loew? On ma calkiem inna filozofie niz Barca Pepa. Zainteresujcie sie zanim zaczniecie pisac.

0

Przy*

0

Fake69 - glupie straty... no wiesz, je kazdy popelnia. Czy takiej liczbie kontaktow z pilka nawet Xavi ma straty.

0

A pomyslec, ze jeszcze niedawno na miejscu Busiego wiekszosc widziala Masche.

0

LE lub Oscar Garcia

0

Ja mu moge odpowiedziec. Bojan byl lepszy.

0

szkoda, szkoda, eusebio jakos tak mnie nie przekonuje.

0

No to teraz pojechal po bandzie :)

0

Bardzo ciekawy zawodnik, dobrze ze ma dopiero 16 lat bo do obecnej Barcelony raczej srednio by pasował, a wiadomo, ze za kilka lat pewnie wsyztsko wroci do normy i bedziemy grac z ta klasyczna 9.

0

Bingoo - da sie. Wystarczyloby wprowadzic ACTA i takich kozaczkow byloby duzo mniej :) Ale oczywiscie ACTA nie popieram, zeby nie bylo :P

0

Geble, - Guardiole czesto tak reaguje po zmianie. OD razu przypomina sie taka sytuacja a Abidalem, Bojanem. Tak Pep juz ma po prostu, nie szukajmy dziury w calym.

0

1 raz podobala mi sie gra Sancheza! Wlasnie takiej gry ciagle od niego oczekiwalem! Mam nadzieje, ze taki poziom bedzie utrzymywal

0

Sawik_10 - czym ty sie podniecasz, jak to jest sklad wg Sportu a nie Pepa?

0

katallonczyk16, - zainteresuj sie bardziej Arsenalem bo piszesz troche glupoty.

0

youstus - chyba jednak nie jestes 100% hetero...

0

bronx - co ty mozesz wiedziec o jego umiejetnosciach :)

0

Licze barzdo na wystep Montoyi, ale na prawej zagra Puyol, w srodku MAsche z Pique.

0

Trudno sie mowi, po to mamy takich zawodnikow jak Thiago, Iniesta czy Cesc

0

Nalezy zadac sobie pytanie na co nam taki zawodnik jak holender

0

A wy dalej o tym Casilliasie. Pieprzy na Barcelone po kazdym meczu z Realem, ze dzieki sedziom Barca wygrywa a wy dalej mu w dupe wchodzicie. brawo

0

piotrekmistrz10 - bo znawco nie dal rady zablokowac.

0

Stelios23 - my nie gramy z BAYERNEM, coz za niewiedza!

0

BARTRA! uwielbiam goscia! W takim razie Fontas wypozyczenie?

0

Stelios23 - grał.

0

Dorpoki jest matematyczna szansa to ja wierze, i kazdy kibic powinien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?