Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja chce Eto'o :(
0
Jest napisane o tym w newsie, ale wlasnie zaraz po strzelonym golu przez Messiego przypomnialem sobie gola zdobytego w podobny sposob i to tez z Atletico w 1 sezonie Guardioli
0
dupa jasiu...
0
Bruma - tośmy sie uśmiali...
0
No i dobrze. CHyba czas zaczac mowic o bledach na korzysc Realu bo siedzimy cicho, akibice innych klubow dalej twierdza, ze to Barcelonie sedziowie pomagaja.
0
Jaki Loew? On ma calkiem inna filozofie niz Barca Pepa. Zainteresujcie sie zanim zaczniecie pisac.
0
Przy*
0
Fake69 - glupie straty... no wiesz, je kazdy popelnia. Czy takiej liczbie kontaktow z pilka nawet Xavi ma straty.
0
A pomyslec, ze jeszcze niedawno na miejscu Busiego wiekszosc widziala Masche.
0
LE lub Oscar Garcia
0
Ja mu moge odpowiedziec. Bojan byl lepszy.
0
szkoda, szkoda, eusebio jakos tak mnie nie przekonuje.
0
No to teraz pojechal po bandzie :)
0
Bardzo ciekawy zawodnik, dobrze ze ma dopiero 16 lat bo do obecnej Barcelony raczej srednio by pasował, a wiadomo, ze za kilka lat pewnie wsyztsko wroci do normy i bedziemy grac z ta klasyczna 9.
0
Bingoo - da sie. Wystarczyloby wprowadzic ACTA i takich kozaczkow byloby duzo mniej :) Ale oczywiscie ACTA nie popieram, zeby nie bylo :P
0
Geble, - Guardiole czesto tak reaguje po zmianie. OD razu przypomina sie taka sytuacja a Abidalem, Bojanem. Tak Pep juz ma po prostu, nie szukajmy dziury w calym.
0
1 raz podobala mi sie gra Sancheza! Wlasnie takiej gry ciagle od niego oczekiwalem! Mam nadzieje, ze taki poziom bedzie utrzymywal
0
Sawik_10 - czym ty sie podniecasz, jak to jest sklad wg Sportu a nie Pepa?
0
katallonczyk16, - zainteresuj sie bardziej Arsenalem bo piszesz troche glupoty.
0
youstus - chyba jednak nie jestes 100% hetero...
0
bronx - co ty mozesz wiedziec o jego umiejetnosciach :)
0
Licze barzdo na wystep Montoyi, ale na prawej zagra Puyol, w srodku MAsche z Pique.
0
Trudno sie mowi, po to mamy takich zawodnikow jak Thiago, Iniesta czy Cesc
0
Nalezy zadac sobie pytanie na co nam taki zawodnik jak holender
0
A wy dalej o tym Casilliasie. Pieprzy na Barcelone po kazdym meczu z Realem, ze dzieki sedziom Barca wygrywa a wy dalej mu w dupe wchodzicie. brawo
0
piotrekmistrz10 - bo znawco nie dal rady zablokowac.
0
Stelios23 - my nie gramy z BAYERNEM, coz za niewiedza!
0
BARTRA! uwielbiam goscia! W takim razie Fontas wypozyczenie?
0
Stelios23 - grał.
0
Dorpoki jest matematyczna szansa to ja wierze, i kazdy kibic powinien.