0

Afellay nie gral ponad pol roku, a wy chcecie go w meczu z Chelsea ;D

0

Uspokoil mnie! Pique jutro na boisko!

0

Jeffren? Pewnie juz sie caly polamal.

0

Armandi - jeszcze co do warunkow fizycznych Busiego to w meczu z Chelsea w pojedynkach z Drogba dawal rade. W pewnym momencie sie balem ze w wkoncu polamie tego Drogbe :)

0

Niech gra, to nie ten sam Drogba co 2/3 lata temu.
Trzeba zrobic swoje i tyle, nie ma co sie patrzec na Chelsea.

0

Armandi - wczoraj zagral bardzo przecietnie, zreszta jak wszyscy, ale to nie sprawi ze w moim mniemaniu bedzie gorszy niz wczesniej uwazalem.
co do jego oceny meczu to z boiska inaczej sie ocenia, kazdy kto gral o tym powinien wiedziec

0

armandi- liczy sie to czy jest skuteczny(a jest bardzo) a nie jego warunki fizyczne

0

Armandi po kim jak po kim ale po Tobie takiego glupiego komentarza sie nie spodziewalem

0

To, ze w koncu przegramy z Realem bylo wiadome, wiecznie wygrywac nie mozna, no ludzie! A wy juz polowe skladu chcecie wymieniac, normalni jestescie?

0

"Xavi sie konczy" hahahahahhahhahahhahahahahha! Dorosnijcie ludzie bo wstyd to czytac.

0

Armandi - 2setki fabsa, 2 sancheza i 1 busiego

0

Armandi - z atakow Barcy nic nie wynikalo? Chyba inny mecz ogladalismy. Mielismy 5 100% sytuacji, to jest nic?!

0

KingLeonidas - tak, tylko mam wrazenie ze gra zbyt miekko. Byc moze to jest spowodowane przemeczeniem, ale wydaje mi sie ze przez te wszystkie kontuzje Iniesta gra nieco ostrozniej.

0

minusujcie za wyrazenie swojego zdania, minusujcie

0

dupowaty*

0

Iniesta jakis taki dupowany ostatnio... wolalem tego Inieste sprzed 3 lat, grajacego bardziej zdecydowanie. Teraz jakby odpuszczal, ale moze mi sie wydaje. Zeby nie bylo, te slowa nie oznaczaja ze uwazam go za slabego bo tak nie jest, jest moim ulubionym zawodnikiem.

0

Gra byla dobra, baa bardzo dobra. To, ze zabraklo skutecznosci to juz inna historia. Gdybysmy wykorzystali te 100% sytuacje znow caly swiat zachwycalby sie nad znakomita Barcelona, ale ze nie strzelilismy to wg wiekszosci "kibicow" zagralismy slabo. Taka jest pilka, wiekszosc ludzi meczow nie oglada, zobacza wynik i po tym oceniaja, co jest glupota.

0

wasze komentarze to tragedia, nie gra cesca

0

skonczcie plakac

0

busi dzis polamie drogbe:)

0

na co w tym meczu tezio jak zapewne chelsea zagra podoboie jak levante

0

juliancarax - iniesta gra przy takim ustawieniu czesciej na boku. Zreszta zagramy bez skrzydlowych dzis raczej, choc z Pepem nic nie wiadomo, i dobrze :)

0

juliancarax - nie zgadzam sie. Zawsze gral w srodku, nigdy jako typowy skrzydlowy.

0

juliancarax - cesc nigdy nie gral na skrzydle... Co najwyzej na papierze.

0

sergi roberto moim zdaniem odejdzie, chyba ze bedzie go zadowalac gra w rezerwach. Pozostala trojka nawet nie ma szans zeby odeszli, chociaz z rosselem nic nie wiadomo

0

Zadnego Bejla...

0

dlugi20 - czemu nie? Wygrac LM po finale z Realem duzo lepiej by smakowalo niz z Bayernem.

0

Szkoda, ze tak slaby fizycznie bo technicznie wyglada wysmienicie.

0

ma ktos tego gola Iniesty ze Szpakiem?

0

krajana - ale tez wzrost jest potrzebny, zwlaszcza na Chelsea. Ivanovic, Terry, Luiz, Drogba, Torres...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?