0

Rosell jest zapewne zadowolony, finansista :)

0

krawiec256 - jest.

A za bejla nie dałbym nawet 20mln. Jego miejsce jest w fizycznej angielskiej lidze, nie technicznej hiszpanskiej.

0

Chivo312 - ale mnie takie myslenie denerwuje. Graja slabo to zasluguja na te 7 miejsce, proste. Kazdy zasluguje na to miejsce, na ktorym jest.

0

Chivo312 - jakie nalezne miejsce? Sa na miejscu na jakie zasluguja.

0

No i tym mozna sie sugerowac, a nie tym pieprzeniem Orlowskiego.

0

DinaczClue - tys talizmana chyba nie widział

0

mielniczas - ma co bo?

0

Swietny, a nie dobry zawodnik. Udowadnia, ze ma ogromny potencjal i ja taki wcale pewny bym nie byl, ze Alba po przyjsciu zagrzeje miejsce w podstawowej 11.

0

kubafcb102 - Drogba jest za darmo.

0

ACRAB95 - ja ani tego ani tego nie nawidze. Pozostaje zazdroscic komentatorow z ligi angielskiej, chociaz Wolski z Przytułą nawet daja rade - jedno jest pewne, ze Laboga i Orlowski to najgorsza para komentatorow.

0

rzygam Orłowskim. Dziwie sie, ze w ogole ktos moze sie sugerowac jego zdaniem na temat piłki.

0

Barcelona

0

Motyl7 - Tyle, ze Busi jest reprezentantem pierwszje reprezentacji. W dodatku ma juz 23 lata, a to Olimpiada u-21 - formalnie moze grac, ale dlaczego ma jechac na Olimpiade skoro we wczesniejszych meczach nie gral? Skoro jest zawodnikiem 1 druzyny to tam gra, proste.

0

duch toma joad - a skad wiesz gdzie Tito bedzie ustawial Messiego? Zreszta, byly mecze, w ktorych Sanchez gral na szpicy, a Messi jako wolny elektron. Wiadomo tez, ze Drogba w razie przyjscia nie musi byc zawodnikiem podstawowego skladu, a raczej jako taki joker.

0

maradona19 - widze nick nieprzypadkowy :)

0

Ja sie obawiam, ze to bedzie taka gorsza kopia Guardioli. Zobaczymy

0

gitarzysta6662, - a co mu doradził Pep? W ogole przczytales newsa?

0

"Powiedział mi, że piłka nożna się szybko rozwija w Katarze"

to mu doradził :)

0

buzinga - wlasnie niski wzrost umozliwia wrecz taka kontrole nad pilka. Mniejszym zawodnikiem teoretycznie latwiej operowac pilka, co zreszta potwierdzaja zawodnicy Barcelony, ale nie tylko oni.
Tylko, ze widze, iz wiekszosc tu chce zaprzestac technicznej gry... chca zmienic jakby styl gry. Ale jak to niby ma sie stac poprzez zakup skrzydlowego(Bale to nie obronca)?
Namieszalem, ale chodzi mi glownie o to, ze wygrywalismy takimi maluchami, wiec wygrywac bedziemy dalej bo to nasza bron

0

messi30, - z tym Cisse to wcale nie taki glupi pomysl. Swietny zawodnik, technika na najwyzszym poziomie, ja jestem ciekawy jakby sie prezentowal w naszych barwach. A widze sporo minusow dostales, coz sie dziwic, nie znaja takich pilkarzy, jedynie Falcao, Hulki i Llorente im w glowie bo o nich mowia media.

0

Swoja droga... tyle lat nikomu nie przeszkadzał wzrost naszych pilkarzy, co wiecej, nie raz sie tym wrecz szczycilismy, a nagle z naszego klubu chcecie zrobic fizyczną angielską druzynę :)

0

buzinga - dokladnie. Tak samo denerwuje mnie to, ze Messi slabo gra głową...

0

FCB-Anek -idac twoim tokiem myslenia nie powinno byc nagrod indywidualnych, a same zespolowe. Dobrze zrozumialem? Jak tak to dziwna ta twoja teoria.

0

najlepszy bramkarz na swiecie.

0

IceMan - chyba ja do Twojego. Ja sie zapytalem kim jestes, zas Ty Pudziana nazwales pajacem. Ciekawe czy mialbys odwage powiedziec mu to w twarz, szczerze watpie.
I czy ja gdzies napisalem o tym, ze Pudzian powinien byc jako walka wieczoru? Nigdzie tego nie napisalem. Tak samo piszesz, ze malo Cie obchodzi co mnie jara, a sam wczesniej z przekonaniem stwierdziles(bezpodstawnie) ze jaram sie Najmanem. No chlopie...

0

IceMan - no i widzisz, nie masz pojecia a piszesz. Skad wiesz kim ja sie "jaram"? no skad?! Uwielbiam Khalidowa, Pudziana rowniez cenie, glownie za to ze jest profesjonalista jakich malo w naszym kraju, z ogromna determinacja. Dlatego nie podoba mi sie to, ze nazwales go pajacem.
Moglem cos pomieszac, ale ogladam jednoczenie KSW + mecz + pisalem.

0

IceMan - oczywiscie, krytyka tak, ale nie wyzywanie od najgorszych. Kazdy moze miec swoj slabszy dzien, chyba kazdy to wie z autopsji, chyba ze mam do czynienia z robotami.

0

IceMan - skoro oni sa pajacami to wytlumacz mi kim Ty jestes. Zakompleksionym Polakiem madrzacym sie sprzed komputera? Pewnie, tak tez mozna.

0

Jazda, sprzedawajcie juz Alvesa. Co za narod... nieomylni, robiacy zawsze wszystko na 100% Polacy.

0

szymonst - tylko, ze o Martinezie cicho jak narazie. Zobaczymy, ja jednak jestem za tym zeby Bartra gral i to niemało nawet w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?