0

ABIDAL!!

0

iniesta98 - mi takich rzeczy tlumaczyc nie musisz :)

0

fllaczek - od dzis

0

Jaki Cuenca... Marc Bartra.

0

hmm alba dla mnie zagral dzis bardzo dobry mecz

0

Dzieki Ci Boże.

0

Keite bym sprzedal, Fontasa wypozyczyl, dos Santosa wypozyczyl, Cuence/Tello sprzedal lub wypozyczyl.
Bartra obowiazkowo musi zostac, to samo Montoya bo to sa diamenty! Afellayowi tez dalbym szanse jeszcze.

0

swietny mecz humelsa i od razu wiecej zwolennikow :D Ale mnie to smieszy

0

Montoya, Montoya, ale sam Montoya calego sezonu by nie rozegral. Zreszta o czym my mowimy jak Alves nigdzie sie nie rusza.

0

SirBastos - i co z tego ze przedluzyl? przedluzenie kontraktu nie oznacza niemoznosci odejscia.

0

Jestem nudny, ale jestem za Bartrą

0

Nie wczuwajcie sie... Guardiola i tak was nie przeczyta wiec przestancie sie osmieszac, i nie piszcie tych podziekowan.

0

Nie ogladalem zbyt duzo Marsylii, ale defensywni pilkarze z Francji zawsze sa solidni, wiec pewnie dalby rade. Aczkolwiek dalej sie upieram, ze nie trzeba nam nikogo na ta pozycje

0

teraz zacznie sie słodzenie Benzemie i mowienie, ze to jedyny obok Casillasa normalny zawodnik Realu! :)

0

Thiago jest kontuzjowany

0

Jesli mowa o lewych obroncach to zawsze marzyl mi sie Filipe Luis :)

0

oby, oby

0

Wczoraj jakis taki nerwowy i chaotyczny... mam nadzieje, ze da rade psychicznie

0

Bartra.

0

Rybus byl fatalny, Grosik dalby duzo wiecej.
tak samo Dudka powinien grac za Polanskiego.

0

stary, stary - ludzie wy w ogole czytaliscie tresc newsa?

0

kolkarol - hmm, co prawda sportowo moze niezbyt dobra opcja, ale... czemu nie :)

0

to, ze Alba bedzie zawodnikiem Barcelony jest wiecej niz pewne.

0

Villa_2001 - 2001 to rok twojego urodzenia prawda? Jesli tak, to jestes usprawiedliwiony.

0

fellow2 - szybko sie zakochujesz.

Swoja droga rowniez twierdze, ze wcale zawodnikiem 1 skladu byc nie musi. Adrano jest kapitalny i bedzie miedzy nimi ciekawa walka o sklad.

0

Eryk Aby Dał - tez strasznie denerwuje mnie to kaleczenie polskiego, te pseudo skróty "bd", "cb"...

0

kra - no nie, jednak chodzilo mi o to, ze wiekszosc sie patrzy na nazwisko, a nie na styl czy umiejetnosci zawodnika. Moge sie zalozyc, ze wiekszosc widziala 2, 3 razy gre Bale czy Thiago Silvy, ale ze media robia z nich niewiadomo jakich zawodnikow to trzeba ich kupic.
Tylko po co? Mamy wysmienitego Masche, Puyola do tego Pique, do tego niezwykle utalentowany Bartra, Muniesa czy Fontas, ktory jednak mnie nie przekonuje. No i jest taka sytuacja(i tak moze byc) ze wszyscy sa caly czas zdrowi - co wtedy? Co za duzo to nie zdrowo, skoro zawsze sobie radzilismy niezbyt szeroka kadra to znaczy, ze to dobry sposob.

0

Plaster- nie mam ochoty dyskutowac ze szczeniakiem, ktory obraza bez powodu. Najlepiej sciagnijmy same gwiazdy: thiago silva, bale, neymar i jeszcze kilku - sukces gwarantowany. Do tego wychowankow wyprzedajmy bo sa mlodzi i nieograni.

0

plaster - gimby? Pisz po polsku. Busi ile meczow w tym sezonie gral na obronie bo nie przypominam sobie. W tamtym sezonie gral, w tym nie.
a na co nam taka gwiazda jak silva? Mamy Masche, Puyola, Pique, Bartre, Fontasa, Muniese. Na co wiecej? Tak wiem sa mlodzi, ale kiedys zaczac grac musza.

0

Ostatnie zdanie pokazuje, ze twierdzi tak tylko dlatego, ze jest przyjacielem Ronaldo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?