0

Xavi6:), - nie bedzie mial zadnego 27. Mozna miec max 25. Ile mozna to powtarzac razy?

0

K A P I T A L N I E

0

ALEX SONG BILLONG! Niesamowicie sie ciesze, juz 2 sezony temu go chcialem po odejsciu Toure :)

0

Rewelacyjna wiadomość :)

0

c.de.f.b, - czytanie ze zrozumieniem gosciu. Ja pisalem, ze na defensywnego pomocnika w Barcelonie sie nie nadaje i, ze widzialbym go chetniej na srodku obrony jeszcze przed tym, jak Guardiola postanowil zrobic z niego obronce.

0

Stelios23 - czym zasluzyl? Beznadziejnymi meczami?

0

Melchiot :)

0

Poyet odkrył Amerykę.

0

SinMistico - przestan Neymara do Ronaldinho porownywac... nie ta klasa, nie te umiejetnosci, nie ta magia.

0

jakby to powiedzial Wojciechowski: bierz tego Llorente i wypieprzaj z nim

0

moze byc zmeczony, dlaczego? z reguly przed sezonem trenuje sie duzo ciezej niz w trakcie sezonu dlatego miesnie moga byc chwilowo zmeczone/przeciazone. chyba ze wolicie aby teraz sancheza zajechac, a potem znow kontuzje miesniowe i plakanie ze to tylko Barce kontuzje trapia.

0

AdrianM11 - nie nauczyli cie w szkole uzywania przecinka i kropki?

0

obroncami*

0

Makaj co za idiotyczny tytul newsa... to ze w kilku pierwszych meczach nie zagralismy 3 obronca, nie oznacza ze tak w przyszlosci nie zagramy

0

stara sie bardzo - to widać, jednak moim zdaniem w Barcelonie jest jakis taki bez osobowosci, taki nijaki. Licze ze w koncu sie to zmieni

0

Czemu bardzo dobrze grajacy Roberto? Lepiej bylo zmienic slabiutkiego Afellaya

0

Co robi Alba? bardzo dobre? jak narazie przecietnie

0

Sanczes ale to zrobil! Moj idol Bartra kapitalnie rowniez!

0

lukas/catalan - widze ze z ciebie tak zwany mistrz podrywu

0

A mi sie jakos tak wydaje, ze wlasnie tego charakteru ma za malo, tyle, ze druzyna ma takich liderow jak Puyol czy Valdes, wiec rozluznienie moim zdaniem nie grozi.

0

DamianBarcaCule - napisalem to co czuje i to co obserwuje. Kreuje sie na lidera, ale sztucznie to wszystko wyglada totez zwrocilem na to uwage.

0

Drazni mnie troche zachowanie Vilanovy. JAkos tak w moim odczuciu nie zachowuje sie naturalnie. Presja go zjada moim zdaniem

0

Bardzo głupi nius.

0

Skoro sam mowi o powrocie na boisko to oznacza, ze to jest mozliwe. Glupot chyba by nam fanom nie opowiadal.

Hernandezka - z ciekawosci, ile juz PW dostalas? :D

0

Nie chce nijakiego Martineza. Song Billong zjada go na sniadanie

0

blazej99, - tacy sa polscy kibice. Pamiec krociutka. To samo przeciez bylo z Keita czy Casilliasem.

0

m_o_z - zgadzam się.

0

zwykly najemnik, cale szczescie jego historiw z Barcelona trwala tylko a moze az 1 sezon

0

nie bylo karnych, oni was tylko tak wrabiają

0

Darth Mati, - nie bylo zadnych karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?