Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi6:), - nie bedzie mial zadnego 27. Mozna miec max 25. Ile mozna to powtarzac razy?
0
K A P I T A L N I E
0
ALEX SONG BILLONG! Niesamowicie sie ciesze, juz 2 sezony temu go chcialem po odejsciu Toure :)
0
Rewelacyjna wiadomość :)
0
c.de.f.b, - czytanie ze zrozumieniem gosciu. Ja pisalem, ze na defensywnego pomocnika w Barcelonie sie nie nadaje i, ze widzialbym go chetniej na srodku obrony jeszcze przed tym, jak Guardiola postanowil zrobic z niego obronce.
0
Stelios23 - czym zasluzyl? Beznadziejnymi meczami?
0
Melchiot :)
0
Poyet odkrył Amerykę.
0
SinMistico - przestan Neymara do Ronaldinho porownywac... nie ta klasa, nie te umiejetnosci, nie ta magia.
0
jakby to powiedzial Wojciechowski: bierz tego Llorente i wypieprzaj z nim
0
moze byc zmeczony, dlaczego? z reguly przed sezonem trenuje sie duzo ciezej niz w trakcie sezonu dlatego miesnie moga byc chwilowo zmeczone/przeciazone. chyba ze wolicie aby teraz sancheza zajechac, a potem znow kontuzje miesniowe i plakanie ze to tylko Barce kontuzje trapia.
0
AdrianM11 - nie nauczyli cie w szkole uzywania przecinka i kropki?
0
obroncami*
0
Makaj co za idiotyczny tytul newsa... to ze w kilku pierwszych meczach nie zagralismy 3 obronca, nie oznacza ze tak w przyszlosci nie zagramy
0
stara sie bardzo - to widać, jednak moim zdaniem w Barcelonie jest jakis taki bez osobowosci, taki nijaki. Licze ze w koncu sie to zmieni
0
Czemu bardzo dobrze grajacy Roberto? Lepiej bylo zmienic slabiutkiego Afellaya
0
Co robi Alba? bardzo dobre? jak narazie przecietnie
0
Sanczes ale to zrobil! Moj idol Bartra kapitalnie rowniez!
0
lukas/catalan - widze ze z ciebie tak zwany mistrz podrywu
0
A mi sie jakos tak wydaje, ze wlasnie tego charakteru ma za malo, tyle, ze druzyna ma takich liderow jak Puyol czy Valdes, wiec rozluznienie moim zdaniem nie grozi.
0
DamianBarcaCule - napisalem to co czuje i to co obserwuje. Kreuje sie na lidera, ale sztucznie to wszystko wyglada totez zwrocilem na to uwage.
0
Drazni mnie troche zachowanie Vilanovy. JAkos tak w moim odczuciu nie zachowuje sie naturalnie. Presja go zjada moim zdaniem
0
Bardzo głupi nius.
0
Skoro sam mowi o powrocie na boisko to oznacza, ze to jest mozliwe. Glupot chyba by nam fanom nie opowiadal.
Hernandezka - z ciekawosci, ile juz PW dostalas? :D
0
Nie chce nijakiego Martineza. Song Billong zjada go na sniadanie
0
blazej99, - tacy sa polscy kibice. Pamiec krociutka. To samo przeciez bylo z Keita czy Casilliasem.
0
m_o_z - zgadzam się.
0
zwykly najemnik, cale szczescie jego historiw z Barcelona trwala tylko a moze az 1 sezon
0
nie bylo karnych, oni was tylko tak wrabiają
0
Darth Mati, - nie bylo zadnych karnych.