0

brawo, liga hiszpanska jest dla niego

0

borek pewnie ma foszka na koltonia ze tez nie zaglosowal na ronaldo :-)

0

dla Xaviego? ciekawe za co. w tym roku gra bardzo przecietnie

0

pamietam przepiekna brame Henryego z Celticem

0

nie dostrzegam w nim szczegolnego. wydawac 40mln za takiego zawodnika to jest glupota. My kupilismy lepszego Songa za 19mln

0

CristianoRonaldo HM, - Afellay ma 26 lat półgłówku.

0

reventon - a potem sie dziwic, ze kibicow Barcelony uwazaja za dzieciakow :)

0

Nie rozumiem dlaczego Tito wczoraj nie sciagnal slabego grajacego Xaviego, a nie wpuscil za niego Fabsa..

0

bardzo dobry wystep, a to odegranie do Messiego wysmienite

0

remik031 - na telefonie rowniez mozna korzystac z internetu.

0

bez walki? walczyli do samego konca o korzystny wynik.

Swoja droga to bardzo dobra zmiana Songa!

0

Adriano bardzo dobrze wyglada na lewej stronie, na prawej to nie ten sam zawodnik.
Co do Alby to nieraz bawi sie w Maxwella.

0

SinMistito - ze sie tak wyraze zamknij pysk. Piszesz takie smieci ze zal tego czytac.

0

a wy dalej, no brak mi slow. NIE KAZDY WYCHOWANEK BARCELONY JEST PILKARZEM NAJWYZEJ KLASY, zrozumcie to w koncu. Zreszta, jak w Barcelonie Fontas mialby sie rozwijac, skoro bedzie zdecydowanie wiecej siedzial, niz gral? Myslcie, ludzie myślcie

0

Decks, - hmmm, spoko, a byl juz w formie? Jezeli tak to nadal twierdze, ze Pedro > Sanchez

0

Pigwinek - jesli Roma bedzie chciala zatrzymac Bojana bedzie musiala doplacic 28mln, czyli razem wyszloby 40mln. Wiec raczej nie ma opcji, chyba, ze Bozian wystrzeli w Milanie czego mu bardzo zycze :)

0

Wierze w niego bardzo, tylko liga wloska dla niego to niezbyt dobra opcja. Juz predzej widzialbym go w angielskiej.

0

Pedro w formie > Sanchez

0

czy wy jestescie slepi? przeciez to golym okiem widac ze Afellay kompletnie do Barcelony nie pasuje! stara sie to widac, ale nie pasuje i koniec kropka. a szkoda zeby taki zawodnik marnowal sie na lawce czy na trybunach

0

Ronaldinho jakby odzyskal radosc z grania w pilke, te ruchy przypominaja jego gre w Barcelonie :)

0

Czemu taki wysmienity zawodnik jak E2 gra w takiej beznadziejnej lidze ...

0

Boje sie, ze ustawienie 4-3-3 z dwoma klasycznymi skrzydlowymi moze zaszkodzic Thiago, ale tez i Cescowi. Bardziej jednak obawiam sie o Thiago, on chce duzo grac, w Barcelonie tego raczej w tym sezonie miec nie bedzie, a PSG czy inne kluby beda kusic.... Nie wybaczylbym Vilanovie utraty takiego gracza

0

od poczatku mowilem ze lepszy bedzie od niego srodkowy obronca biz def pomocnik, jak sie okazalo mialem racje

0

6 punkt - tak bylo i w tamtym sezonie. to samo z dlugimi pilkami mascherano

0

chcialbym rowniez od 1 minuty montoye, a szczegolnie Bartre.

0

santiago - a co ma siedziec w klubie, w ktorym liczy sie dla wlascicieli tylko i wylacznie kasa? znudzilo mu sie granie o nic, tak jak fabsowi, nasriemu i innym. pilkarz chce wygrywac a w arsenalu to jest niemozliwe przez zarzad

0

Alex Song Billong! czekam na debiut!

0

Afellay jest bardzo dobrym zawodnikiem, ambitnym, ale no niestety... w Barcelonie wygladal jak paralityk. Po prostu nie pasuje i tyle. Szkoda zeby sie tu marnowal

0

tak, tak... kazdy wychowanek bedzie drugim fabregasem czy alba... ogarnijcie sie ludzie bo juz rzygac mi sie chce od takich komentarzy. gdzie teraz jest np. gai assulin. giovani dos santos?!

0

ktos napisal nizej ze Guardiola wroci.... hmmm ja jestem jakos przekonany ze nie wroci, chyba ze w dalekiej przyszlosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?