Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo, liga hiszpanska jest dla niego
0
borek pewnie ma foszka na koltonia ze tez nie zaglosowal na ronaldo :-)
0
dla Xaviego? ciekawe za co. w tym roku gra bardzo przecietnie
0
pamietam przepiekna brame Henryego z Celticem
0
nie dostrzegam w nim szczegolnego. wydawac 40mln za takiego zawodnika to jest glupota. My kupilismy lepszego Songa za 19mln
0
CristianoRonaldo HM, - Afellay ma 26 lat półgłówku.
0
reventon - a potem sie dziwic, ze kibicow Barcelony uwazaja za dzieciakow :)
0
Nie rozumiem dlaczego Tito wczoraj nie sciagnal slabego grajacego Xaviego, a nie wpuscil za niego Fabsa..
0
bardzo dobry wystep, a to odegranie do Messiego wysmienite
0
remik031 - na telefonie rowniez mozna korzystac z internetu.
0
bez walki? walczyli do samego konca o korzystny wynik.
Swoja droga to bardzo dobra zmiana Songa!
0
Adriano bardzo dobrze wyglada na lewej stronie, na prawej to nie ten sam zawodnik.
Co do Alby to nieraz bawi sie w Maxwella.
0
SinMistito - ze sie tak wyraze zamknij pysk. Piszesz takie smieci ze zal tego czytac.
0
a wy dalej, no brak mi slow. NIE KAZDY WYCHOWANEK BARCELONY JEST PILKARZEM NAJWYZEJ KLASY, zrozumcie to w koncu. Zreszta, jak w Barcelonie Fontas mialby sie rozwijac, skoro bedzie zdecydowanie wiecej siedzial, niz gral? Myslcie, ludzie myślcie
0
Decks, - hmmm, spoko, a byl juz w formie? Jezeli tak to nadal twierdze, ze Pedro > Sanchez
0
Pigwinek - jesli Roma bedzie chciala zatrzymac Bojana bedzie musiala doplacic 28mln, czyli razem wyszloby 40mln. Wiec raczej nie ma opcji, chyba, ze Bozian wystrzeli w Milanie czego mu bardzo zycze :)
0
Wierze w niego bardzo, tylko liga wloska dla niego to niezbyt dobra opcja. Juz predzej widzialbym go w angielskiej.
0
Pedro w formie > Sanchez
0
czy wy jestescie slepi? przeciez to golym okiem widac ze Afellay kompletnie do Barcelony nie pasuje! stara sie to widac, ale nie pasuje i koniec kropka. a szkoda zeby taki zawodnik marnowal sie na lawce czy na trybunach
0
Ronaldinho jakby odzyskal radosc z grania w pilke, te ruchy przypominaja jego gre w Barcelonie :)
0
Czemu taki wysmienity zawodnik jak E2 gra w takiej beznadziejnej lidze ...
0
Boje sie, ze ustawienie 4-3-3 z dwoma klasycznymi skrzydlowymi moze zaszkodzic Thiago, ale tez i Cescowi. Bardziej jednak obawiam sie o Thiago, on chce duzo grac, w Barcelonie tego raczej w tym sezonie miec nie bedzie, a PSG czy inne kluby beda kusic.... Nie wybaczylbym Vilanovie utraty takiego gracza
0
od poczatku mowilem ze lepszy bedzie od niego srodkowy obronca biz def pomocnik, jak sie okazalo mialem racje
0
6 punkt - tak bylo i w tamtym sezonie. to samo z dlugimi pilkami mascherano
0
chcialbym rowniez od 1 minuty montoye, a szczegolnie Bartre.
0
santiago - a co ma siedziec w klubie, w ktorym liczy sie dla wlascicieli tylko i wylacznie kasa? znudzilo mu sie granie o nic, tak jak fabsowi, nasriemu i innym. pilkarz chce wygrywac a w arsenalu to jest niemozliwe przez zarzad
0
Alex Song Billong! czekam na debiut!
0
Afellay jest bardzo dobrym zawodnikiem, ambitnym, ale no niestety... w Barcelonie wygladal jak paralityk. Po prostu nie pasuje i tyle. Szkoda zeby sie tu marnowal
0
tak, tak... kazdy wychowanek bedzie drugim fabregasem czy alba... ogarnijcie sie ludzie bo juz rzygac mi sie chce od takich komentarzy. gdzie teraz jest np. gai assulin. giovani dos santos?!
0
ktos napisal nizej ze Guardiola wroci.... hmmm ja jestem jakos przekonany ze nie wroci, chyba ze w dalekiej przyszlosci