Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kaamil1910, - powodzenia w ogladaniu Barcelona Rayo.
0
wachaFCB - to jest PRZEWIDYWANY sklad przez media! Badz powazny.
0
Sanchis34 - dokladnie. To samo mialem pisac, zdecydowanie brakuje Simeone.
0
marcin_114 - tydzien temu tez gral jako defensywny pomocnik. Nie moze to dziwic bo Fontas i w Barcelonie grywal na tej pozycji, oczywiscie nie w 1 druzynie.
0
erwk - przestan ze sie tak wyraze pieprzyc glupoty.
0
na pewno mu zalezy na przescignieciu Pele, kazdemu by zalezalo :)
0
El Shaarawy powinien dostac te nagrode. Nie ogladam Milanu ale widze ze jesli ktos strzela to on, a w tym wieku to rzadkosc
0
foxxxx- nie smutaj :(
0
80Ronaldinho80 - oho, widze przechodzisz okres buntu, spokojnie, przejdzie ci
0
97misiek - zle ci sie wydaje. Barcelona Fabregasa kupowala z 3/4 lata.
0
w ogole widzieliscie te gole? ogladacie mecze Schalke zeby stwierdzic, ze gra tam dobrze? Bo to ze strzelil 2 gole w 2 meczach gowno mowi
0
Xavi lepiej od Bartry? nie zgadzam sie kompletnie
0
Marko - Sanchez to typowy srodkowy napastnik?! chyba o czyms nie wiem
0
afellay to bardzo dobry pilkarz ale do Barelony zwyczajnie nie pasuje
0
bardzo dobre statystyki, na pewno lepsze niz były najlepszy zawodnik serie A - Sanchez
0
Dinio - ile ty dziecko masz lat?
0
coz poradzic, nie kazdy musi sie kochac
0
mowilem zeby zagral z Realem... szkoda bo Adriano nie wiedzial co sie dzieje. czasem niektorych trenerow i ich decyzji nie rozumiem. mam tylko nadzieje ze Bartra zacznie reguralnie grac
0
Bartra jest genialny. jak ja zaluje ze nie zagral z Realem...
0
Potrzebny Tezio na ozywienie.
0
Co oni sie tak podniecaja tym przecietnym Samarasem... nie rozumiem.
0
miejmy nadzieje, ze nie odnowi sie Bartrze kontuzja jądra :D
0
szkoda ze Cesc na lawie, moim zdaniem kosztem Xaviego powinien byc w 1 skladzie.
0
Bartra pokaze na co go stac, musi, wierze w niego jak w malo kogo!
0
JEsli Bartra wyleczył jądro :) to powinien zagrac jak najbardziej.
0
duch toma joad - ta, a gdyby nie te dwie asysty to malo kto by go pamietal :)
0
Dinio, - kolejny niezbyt madry komentarz z twojej strony. Ronaldo sam na wsyztsko zapracowal, a Messi co? Urodzil sie taki jaki jest? Bo z tego to wynika. Jeden i drugi przeszedl bardzo ciezka prace nad soba, wiec gadanie, ze Ronaldo na to wsyztsko musial pracowac, a Messi nie, jest zenujace.
0
rafkop - takich, czyli jakich? Zawodnik jak kazdy inny.
0
moim zdaniem jak narazie ma kupe szczescia. Barca gra bardzo czesto wolno i po prostu nudno. kiedys posiadanie pilki w naszym wykonaniu bylo duzo bardziej widowiskowe niz teraaz - teraz jest to robione jakby z zasady. punkty zdobywamy ale niestety to nie jest taka Barca z prsyjemnoscia wszyscy beda ogladac, mam ndzieje ze to sie zmieni.
0
constantine16 - palców a nie jezyka :)