0

kaamil1910, - powodzenia w ogladaniu Barcelona Rayo.

0

wachaFCB - to jest PRZEWIDYWANY sklad przez media! Badz powazny.

0

Sanchis34 - dokladnie. To samo mialem pisac, zdecydowanie brakuje Simeone.

0

marcin_114 - tydzien temu tez gral jako defensywny pomocnik. Nie moze to dziwic bo Fontas i w Barcelonie grywal na tej pozycji, oczywiscie nie w 1 druzynie.

0

erwk - przestan ze sie tak wyraze pieprzyc glupoty.

0

na pewno mu zalezy na przescignieciu Pele, kazdemu by zalezalo :)

0

El Shaarawy powinien dostac te nagrode. Nie ogladam Milanu ale widze ze jesli ktos strzela to on, a w tym wieku to rzadkosc

0

foxxxx- nie smutaj :(

0

80Ronaldinho80 - oho, widze przechodzisz okres buntu, spokojnie, przejdzie ci

0

97misiek - zle ci sie wydaje. Barcelona Fabregasa kupowala z 3/4 lata.

0

w ogole widzieliscie te gole? ogladacie mecze Schalke zeby stwierdzic, ze gra tam dobrze? Bo to ze strzelil 2 gole w 2 meczach gowno mowi

0

Xavi lepiej od Bartry? nie zgadzam sie kompletnie

0

Marko - Sanchez to typowy srodkowy napastnik?! chyba o czyms nie wiem

0

afellay to bardzo dobry pilkarz ale do Barelony zwyczajnie nie pasuje

0

bardzo dobre statystyki, na pewno lepsze niz były najlepszy zawodnik serie A - Sanchez

0

Dinio - ile ty dziecko masz lat?

0

coz poradzic, nie kazdy musi sie kochac

0

mowilem zeby zagral z Realem... szkoda bo Adriano nie wiedzial co sie dzieje. czasem niektorych trenerow i ich decyzji nie rozumiem. mam tylko nadzieje ze Bartra zacznie reguralnie grac

0

Bartra jest genialny. jak ja zaluje ze nie zagral z Realem...

0

Potrzebny Tezio na ozywienie.

0

Co oni sie tak podniecaja tym przecietnym Samarasem... nie rozumiem.

0

miejmy nadzieje, ze nie odnowi sie Bartrze kontuzja jądra :D

0

szkoda ze Cesc na lawie, moim zdaniem kosztem Xaviego powinien byc w 1 skladzie.

0

Bartra pokaze na co go stac, musi, wierze w niego jak w malo kogo!

0

JEsli Bartra wyleczył jądro :) to powinien zagrac jak najbardziej.

0

duch toma joad - ta, a gdyby nie te dwie asysty to malo kto by go pamietal :)

0

Dinio, - kolejny niezbyt madry komentarz z twojej strony. Ronaldo sam na wsyztsko zapracowal, a Messi co? Urodzil sie taki jaki jest? Bo z tego to wynika. Jeden i drugi przeszedl bardzo ciezka prace nad soba, wiec gadanie, ze Ronaldo na to wsyztsko musial pracowac, a Messi nie, jest zenujace.

0

rafkop - takich, czyli jakich? Zawodnik jak kazdy inny.

0

moim zdaniem jak narazie ma kupe szczescia. Barca gra bardzo czesto wolno i po prostu nudno. kiedys posiadanie pilki w naszym wykonaniu bylo duzo bardziej widowiskowe niz teraaz - teraz jest to robione jakby z zasady. punkty zdobywamy ale niestety to nie jest taka Barca z prsyjemnoscia wszyscy beda ogladac, mam ndzieje ze to sie zmieni.

0

constantine16 - palców a nie jezyka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?