Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
constantine16 - czyli za Rijkaarda Barcelona nie grala podobnie do Barcelony Guardioli? bo z tego co napisales tak wynika.
Co do Rosella to zapewne nigdy nie napisalem ze jest sprzedawczykiem, skrytykowalem tylko go za to ze przerwal wiadomo jaka tradycje.
Co do Bojana to bee nu wdzieczny do konca zycia, dzieki niemu nie musze ogladac najemnika w Barcelonie.
0
Pisalem kilka razy ale napisze jeszcze raz. JAK NARAZIE nudna ta Barcelona Vilanovy.
0
no niestety niektorzy tutaj tak sie podniecaja ta sytuacja jakby uwazali ze jedyny Messi jest dobry :)
0
zdecydowana wiekszosc sportowcow tak robi... nie tylko Messi.
0
Mowiac szczerze wole Tezia niz Alexisa.
0
Serie A juz w ogole nie ma na canal+
0
no i to o czym mowilem. Valdes ma bardzo duzo kontaktow z pilka, wiec ten blad ktory zdarzyl sie z Realem to jakby cos wliczonego w koszty.
0
Dokladnie, ktos wspomnial o Simeone. Ten gosc robi kapitalna prace w Atletico, szkoda ze nie zostalo to dostrzezone.
0
N2O - ty tu nie komentuj tylko idz sie ucz biologii bo znow wyskoczysz ze w kostce nie ma wiezadel :D
0
a ja chcialbym zeby objal ktorys z zespolow: chelsea czy city. jestem bardzo ciekawy jak te zespoly wpisywalyby sie pod wodza Pepa
0
a co zlego jest w powiedzeniu "Nou Camp"?
0
terlecki co za blyskotliwy gosc
0
kto tego terleckiego dopuscil do komentowania. slaby pilkarz, a komentator to jeszcze gorszy
0
i na co takie rzeczy przy wyniki 0-2... na co....
0
Shadow_Man - nie widze nic genialnego, czym sie podniecasz?
0
AndresFCB - gowno prawda, kiedys byly mniejsze pieniadze z telewizji itp.
0
patryk - niestety sie zgadzam.
0
Trzeba im Bogusia Linde wyslac, on im wszystko wyjasni:
0
slawmm - w jakim ustawieniu z takim skladem mialaby wyjsc Barca? montoya na srodku obrony? bo nie wiem...
0
nie wiem jak wam, ale mi Iniesta bardziej podoba sie w reprezentacji. w Barcelonie rowniez gra fenomenalnie ale w reprezentacji jakos tak inaczej, bardzo widowiskowo bym powiedzial
0
czy kazdy z kazdym musi sie kochac? nas powinno interesowac jak wspolpracuja na boisku. to co po za boiskiem to ich prywatna sprawa i gowno nam do tego.
0
bie zesrajcie sie z ta kasa.... kiedys dawalismy rade bez to i teraz dqloby sie rade. szkoda ze rosell idzie na latwizne i skonczyl taka piekna tradycje. nie zdziwie sie jak zmieni nazwe klubu czy stadionu...
0
gilbert3 - thiago slabiutki?
0
zero ryzykownych podan to i prawie wszystkie celne ...
0
co to jest koza? hahahah, spoko
0
cruz - dziwna teoria :)
0
cruz - co to znaczy gotowy produkt?
0
dinaczclue - zmien sobie nick na papuga.
0
jakub1906 - twierdzisz ze to nie utrata tradycji? to jestes dziwny
0
piekne byly stroje gdy nie bylo ani unicefu ani kataru. szkoda ze juz raczej "czystej" koszulki Barcelony nie zobaczymy