Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bisz - serio? Eto'o podobna strzelil ale duzo ladniejsza, jeszcze w barwach Blaugrana.
A mam wrazenie ze Ronaldinho chcial dosrodkować
0
konrado6 - pieprzysz trzy po trzy i tyle. Jeden woli jedno, drugie drugie wiec przestan takie glupoty w koncu pisać.
0
konrado6 - nie udawaj jakiegos experta tylko jak sie ciebie grzecznie pyta to mu odpowiedz bo to ty sie jak narazie osmieszasz, a nie on
0
cos kapitalnego
0
0
Iniesta jak i Pedro od jakiegos czasu graja jakos lepiej w reprezentacji niz w klubie...
0
http://www.ortopeda.zdrowemiasto.pl/traumatologia/001.html poczytaj a potem przepros kolege a natepnym razem jak o czyms nie masz pojecia to sie nie udzielaj.
0
N2O - niestty gosciu ale to ty pieprzysz glupoty. wiezadla nie tylko sa w kolanie, w kostce rowniez. wiem bo mialem problemy wlasnie z kostka.
0
Ben Arfa jest genialny.
0
obejrzalem dwa filmiki i nie wiem w jakim celu w ogole one tutaj zostaly umieszczone...
0
BJJ - spokojnie. Deulofeu ma jeszcze czas, to 94rocznik
0
kwiatek - tak bylo, jest i bedzie. Niestety bedzie to tak dlugo az Barca zacznie przegrywac. kibice sezonowi odejda i bedzie spokoj.
0
Rozni sie od reszty i bardzo dobrze. Zaskakuje roznymi wariantami dzieki czemu mozemy liczyc na jakas niespodziewana akcje. Bardzo przydatny zawodnik na mecze, w ktorych nie idzie.
0
Dinio - tak, jestem nieobiektywny bo twierdze ze Messi to najlepszy zawodnik na swiecie. To, ze z pilka potrafi wzytsko, ma ogromna liczbe asyst jak i goli o niczym nie swiadcza. To tylko przypadek. Zlote pilki tez ma przez przypadek.
Piszac ze robisz z siebie pajaca mialem na mysli to "dajcie spokój z ciecie ciecie recie pecie, niech najpierw zagra przeciwko takich obrońcom jak Ramos, Pepe, Kolarov, T.Silva itd itd to wtedy pogadamy.."
Przypominam ci ze Neymar gra rowniez w reprezentacji Brazylii, a ta reprezentacja gra z roznymi krajami. Swoja droga to wyglupiles sie z tym Kolarovem.
0
Dinio, - a ty wciaz robisz z siebie pajaca...
0
Gronek - legend klubu sie nie sprzedaje.
0
Neymar to bylby kapitany ruch sportowy jak i ekonomiczny. Koszulki z nazwiskiem Neymar beda sie sprzedawac jak swieze buleczki, a sam Neymar na pewno zrobi duzo wiecej niz przecietny Sanchez.
0
Xavi z sezonu na sezon coraz slabszy, niestety. Coraz wiecej zwalniania gry, niz jakichs niespodziewanych dla obrony rywala piłek. Czekam na powrot Thiago i odrobine magii w 2 linii
0
Eto'o nigdy nie ukrywal, ze odszedl do Rosji tylko w celach zarobkowych. Jego zycie, jego wybor. Szkoda ale cóż
0
A niedawno Paskal gotował..
0
nie chce ogladac zadnego Mascherano na pomocy. Juz wole Fabs Xavi Iniesta
0
Tello przynajmniej potrafiz robic roznice. Jest przebojowy, mimo ze czasem glupio pilke straci to taki zawodnik jest potrzebny. Pedro i Alexis rzadko na takie akcje sie decyduja, potrzebne czasem jest wlasnie przyspieszenie i Tello to doskonale robi.
0
brawo, tello nam dojrzewa. bardzo dobry jego mecz
0
krytyke *
0
katalonska barcelona - skoro ktos zasluguje na krytykuje to normalne, ze sie go krytykuje.
0
katalonska barcelona - pewnie sa w swoich domach i ogladaja Barcelone, a gdzie maja byc?
0
po co piszecie komentarze typu "xavi! "?!
0
nie wazne kto komentuje, wazne ze pieprzy takie smieci ze glowa mala. ile bym dal zeby mecze Barcelony komentowal Twarowski, Roslon czy Nahorny
0
czemu liga hiszpanska ma takich skretyniałych komentatorow... bo sluchac sie nie da tego idioty labogi i tego drugiego. jeszcze do kompletu tylko orlowskiego brakuje
0
a przed kontuzja to on niby byl dobry?