0

po pilke ma byc zamkniety nawias

0

Ludzie! kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie. Nam sie podoba styl Barcelony(choc ostatnio faktycznie gramy nudniejsza pilke ale to nie oznacza ze caly swiat ma sie spuszczac nad Barcelona.

0

mówilem

0

zdenerwuje sie jesli dzis nie zagra Bartra.

0

ale za to Busi jest lepszy niz swoj ojciec, ktory byl bramkarzem :)

0

Paranoja, nie zazdroszcze mu dziecinstwa

0

Ziros - Chelsea byla chyba 6 w lidze a Real to mistrz Hiszpanii

0

gruba - zgadzam sie. Ubolewam ze nie ma w Polsce nigdzie Barca TV,...

0

sasiad - przestan, ten chlopak ma 11lat... malo bylo w tym wieku mega utalentowanych "nowych Messich"? Ale wlasnie media niszcza takich zawodnikow robiac z nich gwiazdy, mimo, ze sa jeszcze nic nie wartymi zawodnikami

0

tezert nie smutaj :(:(:(:(

0

Dinacz - czy ty ciagle kogos musisz kopiowac?

0

kumaty gość

0

Scorpion222 - dzieciaku z gimnazjum chyba zapomniales o Mascherano, a jesli sadzisz, ze lepszy jest jako defensywny pomocnik to juz nie mam pytan.

0

Mam wrazenie jakby niektore zdania byly tlumaczone w translatorze

0

swoją grą

0

fcbarca4ever, - ta, sluchaj dalej tego idioty orlowskiego. co mecz pieprzy takie glupoty ze rzygac sie chce do tego zero emocji, o glosie juz nie wspominam. fatalny komentator, nie rozumiem dlaczego jest tak promowany przez canal plus

0

Dziwne ze za podobne ruchy Arsenal krytykowaliscie, nazywani byli nawet zlodziejami a jak to samo robi Barca to jest to chwalone. hipokryzja

0

Bartra

0

slawmm, - jaja sa z ciebie bo czytac nie potrafisz.

0

dinio - ty jestes dziecko normalny? Zachowuj sie bo nieraz to wstyd ze taki ktos jak ty jest kibicem Barcelony.

Santana10 - no nie wiem, sciagniecie Txikiego oraz Soriano moze byc znakiem, ze w City serio chca cos zrobic wiecej niz same transfery za ogromna cene. Moim zdaniem beda chcieli kopiowac w jakims stopniu Barcelone i w sumie im kibicuje, a jesli bedzie tak jak piszesz czyli szkolenie podobne do Realu to tez niezle - cos swiatowy futbol zyska na tych pieniadzach szejkow.

0

endriuuu2 - a on kiedys mial forme? :) Wiecznie połamany :) Zreszta co on takiego mial do zaoferowania? Dla mnie zwykly przecietniak.

rafkop8 - no nie do konca.
http://www.weszlo.com/news/11854-100_mln_funtow_16_boisk_czyli_szejk_buduje_akademie_pilkarska

0

endriuuu2 - tyle, ze nikt w Barcelonie tych zawodnikow nie chcial - jak widac nie bez powodu :) A takich zawodnikow jak np. Dongou, Deulofeu czy Rafinha na pewno byloby kilku chetnych :)

0

19cukier48 - z tym ze samego Assulina Barcelona juz nie chciała :)

0

To teraz zaczną kusić naszych wychowankow.

0

Znow dla "expertow" Pinto > Valdes hahahaha!

0

Mascherano ewidentnie potrzebuje odpoczynku

0

Masche szuka pewnie glowy jeszzce :)

0

Xavi za ten rok zasluguje na zlota pilke?! bez zartow, ludzie.... to jest najgorszy rok Xaviego od 4 - 5 lat.

0

Niestety ale ta Barca potrzebuje lidera czyli Messiego. Strach pomyslec co by bylo gdyby doznal kontuzji na dluzszy okres czasu.

0

PEPE to nie trener, a zawodnik :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?