Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po pilke ma byc zamkniety nawias
0
Ludzie! kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie. Nam sie podoba styl Barcelony(choc ostatnio faktycznie gramy nudniejsza pilke ale to nie oznacza ze caly swiat ma sie spuszczac nad Barcelona.
0
mówilem
0
zdenerwuje sie jesli dzis nie zagra Bartra.
0
ale za to Busi jest lepszy niz swoj ojciec, ktory byl bramkarzem :)
0
Paranoja, nie zazdroszcze mu dziecinstwa
0
Ziros - Chelsea byla chyba 6 w lidze a Real to mistrz Hiszpanii
0
gruba - zgadzam sie. Ubolewam ze nie ma w Polsce nigdzie Barca TV,...
0
sasiad - przestan, ten chlopak ma 11lat... malo bylo w tym wieku mega utalentowanych "nowych Messich"? Ale wlasnie media niszcza takich zawodnikow robiac z nich gwiazdy, mimo, ze sa jeszcze nic nie wartymi zawodnikami
0
tezert nie smutaj :(:(:(:(
0
Dinacz - czy ty ciagle kogos musisz kopiowac?
0
kumaty gość
0
Scorpion222 - dzieciaku z gimnazjum chyba zapomniales o Mascherano, a jesli sadzisz, ze lepszy jest jako defensywny pomocnik to juz nie mam pytan.
0
Mam wrazenie jakby niektore zdania byly tlumaczone w translatorze
0
swoją grą
0
fcbarca4ever, - ta, sluchaj dalej tego idioty orlowskiego. co mecz pieprzy takie glupoty ze rzygac sie chce do tego zero emocji, o glosie juz nie wspominam. fatalny komentator, nie rozumiem dlaczego jest tak promowany przez canal plus
0
Dziwne ze za podobne ruchy Arsenal krytykowaliscie, nazywani byli nawet zlodziejami a jak to samo robi Barca to jest to chwalone. hipokryzja
0
Bartra
0
slawmm, - jaja sa z ciebie bo czytac nie potrafisz.
0
dinio - ty jestes dziecko normalny? Zachowuj sie bo nieraz to wstyd ze taki ktos jak ty jest kibicem Barcelony.
Santana10 - no nie wiem, sciagniecie Txikiego oraz Soriano moze byc znakiem, ze w City serio chca cos zrobic wiecej niz same transfery za ogromna cene. Moim zdaniem beda chcieli kopiowac w jakims stopniu Barcelone i w sumie im kibicuje, a jesli bedzie tak jak piszesz czyli szkolenie podobne do Realu to tez niezle - cos swiatowy futbol zyska na tych pieniadzach szejkow.
0
endriuuu2 - a on kiedys mial forme? :) Wiecznie połamany :) Zreszta co on takiego mial do zaoferowania? Dla mnie zwykly przecietniak.
rafkop8 - no nie do konca.
http://www.weszlo.com/news/11854-100_mln_funtow_16_boisk_czyli_szejk_buduje_akademie_pilkarska
0
endriuuu2 - tyle, ze nikt w Barcelonie tych zawodnikow nie chcial - jak widac nie bez powodu :) A takich zawodnikow jak np. Dongou, Deulofeu czy Rafinha na pewno byloby kilku chetnych :)
0
19cukier48 - z tym ze samego Assulina Barcelona juz nie chciała :)
0
To teraz zaczną kusić naszych wychowankow.
0
Znow dla "expertow" Pinto > Valdes hahahaha!
0
Mascherano ewidentnie potrzebuje odpoczynku
0
Masche szuka pewnie glowy jeszzce :)
0
Xavi za ten rok zasluguje na zlota pilke?! bez zartow, ludzie.... to jest najgorszy rok Xaviego od 4 - 5 lat.
0
Niestety ale ta Barca potrzebuje lidera czyli Messiego. Strach pomyslec co by bylo gdyby doznal kontuzji na dluzszy okres czasu.
0
PEPE to nie trener, a zawodnik :/