0

adan23 - czy ja w ogole poruszylem temat Alexisa? Albo jestes slepy albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
Nie spodobalo mi sie uzycie slowa "gimbus", tylko to.

0

adan23 - wiesz, ze coraz bardziej sie kompromitujesz?

0

Silver912 - i co mu zrobisz? :D

0

adan23 - ale mi pocisnales :(

0

blaugrana158 - dlaczego sadzisz, ze Villa bedzie gral na szpicy?

0

go*****

0

adan23 - mogles co jeszcze nazwac "gimbusem" :D

0

adan23 - czlowieku, po 1 z tego co wiem egzaminu gimnazjalnego nie da sie nie zdac. Po 2 - to juz dawno za mną.

0

mi bardziej RvP przypomina stylem

0

adan23 - nie, z komentarzy na kwejku i podobnych stronach. Ostatnie zdanie znow pokazuje twoja inteligencje :)

0

z moich obserwacji wynika, ze slowa "gimbus" itp. uzywaja wlasnie uczniowie gimnazjum lub podstawowki :)

0

a ja od poczatku mowilem ze na pomoc w Barcelonie to on sie nie nadaje tylko na obrone, mialem racje

0

stoiczkow - casillas ma klase? hahahahaha, sie usmialem, dobre gosciu!

0

Trools - Messi jest skuteczniejszy, a o to chodzi w pilce.

0

Byl czescia Barcelony, ktora byla chyba najlepsza w historii (1 sezon Guardioli). BArdzo dobry, solidny rezerwowy, ktory warto zaznaczyc u Guardioli gral bardziej jako ofensywny pomocnik, niz napastnik.

0

kantyman, - ja nie wysnuwam jak narazie zadnych wnioskow. Napisalem to, co dotychczas widzialem. Nie krytykuje jeszcze Vilanowy ani jego pomyslu na gre.

0

9999 - tylko ja nie mowie o zdobytych punktach, a o grze, ktora jak narazie nie porywa. Barca oprocz wygrywania przyzwyczaila do efektownej gry, jak narazie tego zabardzo nie ma

0

Ogolnie to nie podoba mi sie, ze gramy bez srodkowego napastnika i mysle, ze to "zabiera" nam wiele mozliwosci w ataku, jak np. prostopadla pilka. Na Eto'o takich pilek co mecz bylo kilka. Taki Falcao mysle, ze bylby idealny, choc to nierealny transfer.

0

9999 - No nie wiem, chociazby granie tego co w 1 sezonie Guardioli :)

0

Barcelonie po prostu brakuje świeżości... Tak jak niedawno pisalem, mysle, ze taka wymiana trenera co 3/4 sezony bylloby najlepszą opcja. Tyle, ze ja za "nowego" trenera Tito nie uwazam. gramy IDENTYCZNA pilke, co sezon temu. Zaraz ktos mi poda pewnie artykul z roznicami, ktore wprowadzil Tito, no ale, niezbyt czesto je widze.

ogolnie gramy bardzo wolno, statycznie i co najgorsze bardzo przewidywalnie. Co wiecej, mnie mecze Barcelony nieraz nudzą, zawsze bylem fanem duzego posiadania pilki, ale teraz to jest bezsensowne klepanie, ktore nic nie daje. Mam nadzieje, ze nasi zawodnicy staną sie bardziej nieprzewidywalni bo boje sie co by bylo, gdyby Messi doznał kontuzji na np. 2 miesiace.

0

czarny20 - no coz, nie ma na boisku to chociaz w avatarach jest :) Przydałby sie teraz E2 :)

0

REM123 - to moze od razu Arbeloa niech dostanie zlota pilke? Mistrz Hiszpanii, mistrz Europy, tak samo jak Casillas.

Messi, Ronaldo, Iniesta - ktos z nich MUSI dostac zlota pilke.

0

nie wiem czemu ale jestem pewny, ze jesli zagra w europie to jego klubem bedzie Barca

0

Dla mnie NA TĘ CHWILĘ sporo lepszy niz Alba.

0

Zgrywus_FCB, - a co mam napisac? Smiesza mnie porownania typowo na papierze zawodnikow, wypisywanie ich plusow i minusow. Po prostu dla mnie jest Adriano na ten czas lepszej w formie i tyle.

0

Zgrywus_FCB, - jest pewniejszy. Zreszta zapraszam do obejrzenia meczow z udzialem Adriano i Alby(w barwach Barcelony)

0

WIDOCZNIE VILLA NIE JEST W FORMIE LUB NIE JEST JESZCZE W WYSTARCZAJĄCO DOBREJ KONDYCJI ABY WYSTAPIC OD 1 MINUTY. dziekuje za uwage

0

Bardzo dobrze, ze gra Adriano! Jak narazie duzo lepszy od Alby

0

Jakie MVP? Jak cos to VMP

0

na co nam ten drewniak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?