Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialny zawodnik, i tyle.
0
Ostatnio forme ma fatalną jednak w formie jest to bramkarz jeden z najlepszych, jak nie najlepszy. Teraz latwo go krytykowac bo prezentuje nizszy poziom, jednak byl jest i bedzie wielkim bramkarzem
0
ullses - niedawno gral w 1 skladzie w kogutach
0
MontelQ - nie przesadzaj. Jakby chcial na aut wybic to by to po prostu zrobil, przeciez widac, ze chcial podawac do Valdesa.
0
United pewnie bedzie chcialo 2 Fergusona, a z Pepem to niemozliwe - znow mu sie trenowanie znudzi :)
0
Bingoo - lepiej? Pod jakim wzgledem?
0
Pires10 - Klopp zrobil tam fantastyczna druzyne z przecietnej, wiec watpie zeby chcieli Guardiole.
0
Krolewski94 - to ze gral we włoszech nie oznacza, ze bedzie tam pasował jako trener, a moim zdaniem tam nie pasuje.
0
No mysle, ze to najlepsza opcja dla Guardioli. Włochy to niezbyt dobry kierunek
0
nie wierze w to co wypisujecie...
0
no tak, ale wg mnie wlasnie pod wplywem emocji powiedzial to co tak naprawde mysli.
0
Maciek Barca10 - dla mnie to cale "godzenie sie" bylo troszke z jego strony na pokaz i wlasnie to co powiedzial o sedziach pokazalo jego prawdziwą twarz. Przepraszal to i Pepe za swoja brutalna gre, ale co po wszystkim znaczą przeprosiny? Dla mnie w tych sytuacjach nic.
0
Maciek Barca10 - ale to nie jedyny taki tekst w kierunku Barcelony. Musialbym poszukac.
Czy jestem malym czlowiekiem... hmmm, moze bardziej pamiętliwym i smieszy mnie to - jak ktos pisze, ze Casillas to jedyny normalny zawodnik realu bo jest dokladnie taki sam jak reszta :)
0
Tak, tak, Casillas jest "normalny".
Oto dowod:
http://ekstraklasa.net/casillas-do-sedziego-mozesz-isc-do-szatni-barcelony-i-z-nimi-swietowac,artykul.html?material_id=4f216a2416f1dae046000000
Nigdy tego nie zapomne, a widac niektorzy tutaj maja bardzo krotka pamiec, wystarczy zeby ktos powiedzial cos pochlebnego na temat Barcelony.
0
Moze kryzys, a moze po prostu to, ze Barca gra od roku wolną i dość nudna pilke?
0
szkoda, chociaz w reprezentacji by sobie pogral. Niedlugo przyrosnie do ławki jak wczesniej Fontas.
0
zrodlo fcbarcelona.cat a pisza ze Mascherano jest rywalem Songa w pomocy...
0
Dinio - polamac juz mieli Silve czy Mate w Anglii. Jak widac jakos zyją, a jest jezszce sporo innych zawodnikow o podobnej budowie.
0
Jesli zaoferowaliby kwota zblizona do tej, ktora na niego wydalismy...
0
Ciałek - co ty gadasz za głupoty? Vilanova jasno powiedzial, ze Fontas i Dos Santos grac u niego nie beda, wiec bleden jest jego pozostanie w Barcelonie bo hamuje swoj rozwoj.
0
Zmysl strzelecki Samuela Eto'o.
0
Glupia wypowiedz, tak samo teraz zawodnik Realu moze powiedziec: Alba ma swoje zdanie, ale to Ronaldo jest najlepszy na swiecie.
0
A Messi kolejna bramka z wolnego :)
0
TK1001 twn twoj komentarz to jakas prowokacja albo niesmaczny zart. "spoko zawodnik ale tylko spoko" - kapitalna ocena zawodnika :D
0
bardzo lubie Montoye ale skoro reszta miala takie slabe oceby to i on ma zdeydowanie za duza. kilka razy ograny jak junior, zwlaszcza przez Ozila przy linii bocznej.
0
Gronek - za co? za nazwisko na tej liscie nie umieszczaja, choc nie zawsze
0
Troche nielogiczne to. Skoro Lewy zostal wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi to oznacza, ze mial lepszy sezon niz ci, ktorzy z ligi niemieckiej sa nominowani. Przynajmniej teoretycznie
0
niwrad - sprawdz najpierw ile Friedel ma lat.
0
Ludzie co wy piszecie w ogole... Valdes i Lloris w 1 klubie? Oznaczaloby to odejscie jednego z nich bo w 1 klubie 2 wielkich bramkarzy nie moze byc po prostu.
0
Hmmm... po kapitalnym okresie przygotowawczym znow go zaczeli wszyscy uwielbiac(pod koniec sezonu wiekszosc chciala go sprzedac), a teraz znow do sprzedania :D Polacy :D