0

Genialny zawodnik, i tyle.

0

Ostatnio forme ma fatalną jednak w formie jest to bramkarz jeden z najlepszych, jak nie najlepszy. Teraz latwo go krytykowac bo prezentuje nizszy poziom, jednak byl jest i bedzie wielkim bramkarzem

0

ullses - niedawno gral w 1 skladzie w kogutach

0

MontelQ - nie przesadzaj. Jakby chcial na aut wybic to by to po prostu zrobil, przeciez widac, ze chcial podawac do Valdesa.

0

United pewnie bedzie chcialo 2 Fergusona, a z Pepem to niemozliwe - znow mu sie trenowanie znudzi :)

0

Bingoo - lepiej? Pod jakim wzgledem?

0

Pires10 - Klopp zrobil tam fantastyczna druzyne z przecietnej, wiec watpie zeby chcieli Guardiole.

0

Krolewski94 - to ze gral we włoszech nie oznacza, ze bedzie tam pasował jako trener, a moim zdaniem tam nie pasuje.

0

No mysle, ze to najlepsza opcja dla Guardioli. Włochy to niezbyt dobry kierunek

0

nie wierze w to co wypisujecie...

0

no tak, ale wg mnie wlasnie pod wplywem emocji powiedzial to co tak naprawde mysli.

0

Maciek Barca10 - dla mnie to cale "godzenie sie" bylo troszke z jego strony na pokaz i wlasnie to co powiedzial o sedziach pokazalo jego prawdziwą twarz. Przepraszal to i Pepe za swoja brutalna gre, ale co po wszystkim znaczą przeprosiny? Dla mnie w tych sytuacjach nic.

0

Maciek Barca10 - ale to nie jedyny taki tekst w kierunku Barcelony. Musialbym poszukac.

Czy jestem malym czlowiekiem... hmmm, moze bardziej pamiętliwym i smieszy mnie to - jak ktos pisze, ze Casillas to jedyny normalny zawodnik realu bo jest dokladnie taki sam jak reszta :)

0

Tak, tak, Casillas jest "normalny".
Oto dowod:
http://ekstraklasa.net/casillas-do-sedziego-mozesz-isc-do-szatni-barcelony-i-z-nimi-swietowac,artykul.html?material_id=4f216a2416f1dae046000000

Nigdy tego nie zapomne, a widac niektorzy tutaj maja bardzo krotka pamiec, wystarczy zeby ktos powiedzial cos pochlebnego na temat Barcelony.

0

Moze kryzys, a moze po prostu to, ze Barca gra od roku wolną i dość nudna pilke?

0

szkoda, chociaz w reprezentacji by sobie pogral. Niedlugo przyrosnie do ławki jak wczesniej Fontas.

0

zrodlo fcbarcelona.cat a pisza ze Mascherano jest rywalem Songa w pomocy...

0

Dinio - polamac juz mieli Silve czy Mate w Anglii. Jak widac jakos zyją, a jest jezszce sporo innych zawodnikow o podobnej budowie.

0

Jesli zaoferowaliby kwota zblizona do tej, ktora na niego wydalismy...

0

Ciałek - co ty gadasz za głupoty? Vilanova jasno powiedzial, ze Fontas i Dos Santos grac u niego nie beda, wiec bleden jest jego pozostanie w Barcelonie bo hamuje swoj rozwoj.

0

Zmysl strzelecki Samuela Eto'o.

0

Glupia wypowiedz, tak samo teraz zawodnik Realu moze powiedziec: Alba ma swoje zdanie, ale to Ronaldo jest najlepszy na swiecie.

0

A Messi kolejna bramka z wolnego :)

0

TK1001 twn twoj komentarz to jakas prowokacja albo niesmaczny zart. "spoko zawodnik ale tylko spoko" - kapitalna ocena zawodnika :D

0

bardzo lubie Montoye ale skoro reszta miala takie slabe oceby to i on ma zdeydowanie za duza. kilka razy ograny jak junior, zwlaszcza przez Ozila przy linii bocznej.

0

Gronek - za co? za nazwisko na tej liscie nie umieszczaja, choc nie zawsze

0

Troche nielogiczne to. Skoro Lewy zostal wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi to oznacza, ze mial lepszy sezon niz ci, ktorzy z ligi niemieckiej sa nominowani. Przynajmniej teoretycznie

0

niwrad - sprawdz najpierw ile Friedel ma lat.

0

Ludzie co wy piszecie w ogole... Valdes i Lloris w 1 klubie? Oznaczaloby to odejscie jednego z nich bo w 1 klubie 2 wielkich bramkarzy nie moze byc po prostu.

0

Hmmm... po kapitalnym okresie przygotowawczym znow go zaczeli wszyscy uwielbiac(pod koniec sezonu wiekszosc chciala go sprzedac), a teraz znow do sprzedania :D Polacy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?