0

sanchez pilkarsko w Barcelonie nigdy nic takiego ciekawego nie pokazal. mimo ze bylem jego przeciwnikiem to go szanuje, walczy i biega za 2, jednym slowem zostawia serce na boisku.

0

pique moim zdaniem zdecydowanie zasluzyl na 9. zagral wrecz fenomenalnie.

0

bardzo dobra decyzja. duzy plus dla tito, nie mma pojecis co ludzie widza w fontasie. Bartra zawsze byl od niego zdecydowanie lepszy co teraz udowadnia

0

REM I HEM - piekne czasy! E2 wróc!

0

Valdes to najlepszy bramkarz na swiecie. smieszy mnie wasza krytyka znajac filozofie Barcelony, ktora polega na wymienianiu milion podan.
swoja droga zacznijcie olgadac tez inne mecze a nie tylo Barcelone to zobaczycie, ze KAZDY bramkarz popelnia bledy.

0

VISCA VALDES!

0

BB4everbarca, - kolejny... powtarzam, gdyby Valdes nie podejmowal ryzyka to wybijalby pilke co chwilę!! Jednak on ma te ryzyko podejmowac, oczywiscie bez przesady! Teraz sie przeliczyl, popelnil blad i tyle. KAZDEMU ZDARZAJA SIE BLEDY!

0

buczario33 - to nie komentuj i idz spac, nie masz pojecia o pilce.

0

adrian89 - brawo! tylko to jest swiety casillas i jemu kazdy blad jest wybaczany i szybko zapominany.

VALDES > Casillas

0

petronos - czy ja cos porownywalem? Napisalem, ze Messi mial przed tym bledem sytuacje, ktora powinien strzelic z zamknietymi oczami.

0

VovA, - powtarzam, Valdesowi od malego bylo wpajane to aby kazda pilke rozegrac. Dzieki temu mozemy swobodnie operowac pilka! Blad jak blad, zdarza sie. Czemu nikt nie wiesza psow na MESSIM, KTORY DOSLOWNIE KILKANASCIE SEKUND WCZESNIEJ MIAL 15615615615445% SYTUACJĘ?

0

BB4everbarca, - gosciu ty glupoty pieprzysz! Gdyby Valdes nie podejmowal RYZYKA to co jakis czas wybijalby pilke w trybuny! Tak ma grac Barcelona? No chyba nie. To, ze VALDES rowniez jest wlaczany do gry nogami to jest RYZYKO, ktorego swiadomy powinien byc kazdy kibic Barcelony.

0

sant11 - 1 blad! 1 jedyny blad! ktory bramkarz ma tyle kontaktow z pilka co VALDES? KTory? ZADEN! Valdes ma wiecej kontaktow z pilka niz stoperzy niektorych klubow wiec to LOGICZNE, ze raz na jakis czas zdarzy mu sie blad! TO JEST NORMALNE! Xavi tez traci pilki, Messi, Iniesta i tak dalej.

0

VALDES JEST NAJLEPSZY NA ŚWIECIE!

0

tak, VALDES JEST NAJLEPSZYM BRAMKARZEM NA ŚWIECIE i jeden błąd tego nie zmieni. gardze sezonowcami i ludzmi, ktorzy co kilka meczow zmieniaja zdanie o danym zawodniku.

VISCA VALDES!

0

ADRIANO jest swietny, wiec nie wiem dlaczego was dziwi, ze to on gra w 1 skladzie.
Swoja drogą Afellay znow na trybunach... daje do myślenia.

0

pezestancie pisac glupoty. dla Villi to jak dla przecietnego polaka 1 zl

0

a jednak dobrze zrozumiales :D zakrecony cos jestem

0

aaaa zle zrozumiales. to w Barcelonie to sa juz najlepsi z calego swiata. na bylem na polskiej edycji, a z tego co wiem nikt z Polakow nie pojechal fo Barcelony

0

KingLeonidas - tak w tym. moj rocznik byl najstarszy. szczerze mowiac organizacyja turnieju na bardzo wysokim poziomie ale skouci... michniewicz na jednym z keczow zasnal na lezaku, szczesny praktycznir caly czas siedzial na 1 boisku a byly 3, a kłos wiecej sobie spacerowal niz cokolwiek obserwowal totez niektore wybory byly kompletnie niezrozumiale

0

tez bylem w warszawie jako zawodnik ale kontuzja mnie wyeliminowalay gry. swoja droga szczerze mowiac z Polski niektorych wybrali chyba za ladny wyglad...

0

prawa*

0

juliancarax, - jesli by to ode mnie zalezalo to psychol Pepe nie mialby praca grac w pilke nozna.

0

Alez mnie denerwuje ciagle to pieprzenie, ze Busquets symuluje. Czasem symulowal, tak, ale to czas przeszły. Identyczna sytuacja jak z Valdesem, broni wysmienicie, ale znajda sie znawcy, ktorzy twierdza, ze Valdes puszcza babole bo kiedys puszczal.
Prosze was nie piszcie o rzeczach, o ktorych nie macie zielonego pojecia

0

Ludzie wy myślcie... Co zyska S Robergo po wlaczeniu go do 1 druzyny? NIC, tylko straci bo nie bedzie praktycznie grał.

0

tej bomby Toure nie da sie zapomnieć :)

0

Deco, Ronaldinho, E2! to było to...

0

Capitano - na stałe nigdy nie zostanie przesuniety do obrony. Masche zostal przesuniety poniewaz nie nadawal sie na def pomocnika w Barcelonie, nie ta tehcnika, nie ta kreatywnosc.

0

Pomoc mamy najlepsza na swiecie... Xavi, Iniesta, Fabregas, Busquets, Thiago, Song - cos pieknego :D

0

FCI3arcelona, - Muniesa nie bedzie mial 25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?