0

pamietam rok temu byla mozliwosc pozyskania Pirlo za darmo. Wielu zwolennikow jego przyjscia nie było

0

Szkoda, ze taki pilkarz bedzie gral gdzies tam w Chinach. Mysle, ze znalazlby jeszcze klub ktory wystepuje w europejskich pucharach

0

bartq8 - pewnie, w ogole po co sa lekarze? Zawodnicy niech sami sie lecza, w koncu znaja swoj organizm jak nikt inny.

0

Swoja droga ciekawe czy powtorzylby takie uderzenie jakby znow na bramce stal Pinto :)

0

Vassili - mylisz się. Barcelona placi mu ogromna pensje i musi sie dostosowywac do wymagan klubu, zwlaszcza, ze mial(albo nadal ma) kontuzje.

0

Stelios23 - a co mial napisac cos na pokaz? Napisal to co uznal za odpowiednie, zreszta czy taki list ma jakies znaczenie? Moim zdaniem nie

0

Ryugamine - czyli nie miales okazji ogladac pinto podczas innych karnych. Pewnie masz maly staz

0

Geble - a Pinto swoim zachowaniem przed karmymi cie denerwowal albo Dudek? Bramkarz robi wszystko zeby zdekoncentrowac strzekajacego, to takie dziwne?

0

Moze miec i 123123 podan ale to nie zmieni tego, ze na tych mistrzostwach gra słabo, bardzo słabo.

0

WYCHODZI NA TO ZE NIE

0

tibijczyk - a do wygrania ile?

0

FCB-Anek - a co jest wazniejsze - koledzy, czy kraj? Wychowal sie wiadomo gdzie i temu krajowi bedzie kibicował. To chyba naturalne...

0

Gaspar - co ty bredzisz? Xavi niedoceniany? Tak wiec dlaczego co roku jest w czolowce jesli chodzi o Zlota piłkę?

0

Wygral zdecydowanie lepszy, co tu dodawac. Grecja byla po prostu beznadziejnie slaba i cale szczescie, ze to Niemcy awansowaly bo polfinal Grecja - Anglia/Włochy byłby nie do zniesienia.

0

oper21 - ale coraz blizej do zakonczenia jego kariery, wiem ze jeszcze kilka ladnych lat go bedziemy ogladac, ale nie wyobrazam sobie Barcelony bez niego :)

0

Niepokoi mnie to, ze JUŻ ma 25 lat. Chcialbym zeby wiecznie mial te 25lat i sie nie starzał :D

0

Zaluje, ze Hiszpania gra dwoma defensywnymi pomocnikami... Xabiego bym posadzil, zamiast niego Pedro i wtedy Iniesta ze skrzydla idzie do srodka a Pedro na skrzydlo, lub za Xabiego Fabs i ustawienie wiadomo jakie.

0

Patrycjusz - nie ma czegos takiego jak "cb".

0

Kolejny kanonier? kibice Arsenalu juz nas nienawidzą ... :)

0

w tym meczu zmarnowal kilka sytuacji aletw nastepnym trafial do siatki rywala dwukrotnie. Co do Fabsa to w Barcelonie czesto grywal falszywa 9 i spisywal sie niezle, dlatego tez na taki wariant zdecydowal sie Boski

0

mike_96 - czyli co, Pedro mialby grac na srodku ataku? To jest skrzydlowy.

0

bronx - oberwal przeciez juz od Tito :)

0

matkep - hmm... czy ja wiem. Hiszpania gra w sumie podobna pilke do Barcelony(Hiszpania niestety nie stosuje praktycznie w ogole pressingu, a szkoda bo to ogromna zaleta), wiec defensywne zespoly nie sa zbyt wygodne.

0

Zaluje, ze Thiago przez kontuzje nie mogl pojechac na te mistrzostwa. Z powodzeniem moglby zastapic Xaviego. Swoja droga szkoda, ze Hiszpania gra dwoma defensywnymi. Z powodzeniem na miejscu Xabiego moglby grac Fabs, ktory jak wiadomo jest rowniez swietnie odbiera pilke. Ale takie rzeczy nie u Boskiego

0

Wg mnie Bosingwa jest bardzo dobry, ale jesli zostaje Alves to tej pozycji wzmacniac nie trzeba.

0

ShawnC - Gomez? Przeciez on oprocz bramek nic nie robi, nawet rzadko kiedy ma pilke. Jedyna nagroda ktora moze dostac to za najlepszego strzelca, ale na pewno nie za zawodnika turnieju.

0

Xavi jest zmeczony, do tego te kontuzje achillesa. Najlepsze ze w Hiszpani ma kto za niego grac, ale i tak bedzie gral bezproduktywny na ten moment Xavi. Dobrze ze sa Silva i Iniesta bo mogloby byc nieciekawie z Hiszpania.

0

Iniesta jak narazie zawodnik turnieju, Pique tez wysmienicie, Fabs rowniez, Busi na swoiom poziomie tylko Xavi mnie zawodzi

0

Xavi cos ostatnio pod forma, nie tylko w reprezentacji... Chyba faktycznie za duzo mowi, a za malo robi.

0

jeszcze troche i wroci do normalnej wagi, spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?