Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pamietam rok temu byla mozliwosc pozyskania Pirlo za darmo. Wielu zwolennikow jego przyjscia nie było
0
Szkoda, ze taki pilkarz bedzie gral gdzies tam w Chinach. Mysle, ze znalazlby jeszcze klub ktory wystepuje w europejskich pucharach
0
bartq8 - pewnie, w ogole po co sa lekarze? Zawodnicy niech sami sie lecza, w koncu znaja swoj organizm jak nikt inny.
0
Swoja droga ciekawe czy powtorzylby takie uderzenie jakby znow na bramce stal Pinto :)
0
Vassili - mylisz się. Barcelona placi mu ogromna pensje i musi sie dostosowywac do wymagan klubu, zwlaszcza, ze mial(albo nadal ma) kontuzje.
0
Stelios23 - a co mial napisac cos na pokaz? Napisal to co uznal za odpowiednie, zreszta czy taki list ma jakies znaczenie? Moim zdaniem nie
0
Ryugamine - czyli nie miales okazji ogladac pinto podczas innych karnych. Pewnie masz maly staz
0
Geble - a Pinto swoim zachowaniem przed karmymi cie denerwowal albo Dudek? Bramkarz robi wszystko zeby zdekoncentrowac strzekajacego, to takie dziwne?
0
Moze miec i 123123 podan ale to nie zmieni tego, ze na tych mistrzostwach gra słabo, bardzo słabo.
0
WYCHODZI NA TO ZE NIE
0
tibijczyk - a do wygrania ile?
0
FCB-Anek - a co jest wazniejsze - koledzy, czy kraj? Wychowal sie wiadomo gdzie i temu krajowi bedzie kibicował. To chyba naturalne...
0
Gaspar - co ty bredzisz? Xavi niedoceniany? Tak wiec dlaczego co roku jest w czolowce jesli chodzi o Zlota piłkę?
0
Wygral zdecydowanie lepszy, co tu dodawac. Grecja byla po prostu beznadziejnie slaba i cale szczescie, ze to Niemcy awansowaly bo polfinal Grecja - Anglia/Włochy byłby nie do zniesienia.
0
oper21 - ale coraz blizej do zakonczenia jego kariery, wiem ze jeszcze kilka ladnych lat go bedziemy ogladac, ale nie wyobrazam sobie Barcelony bez niego :)
0
Niepokoi mnie to, ze JUŻ ma 25 lat. Chcialbym zeby wiecznie mial te 25lat i sie nie starzał :D
0
Zaluje, ze Hiszpania gra dwoma defensywnymi pomocnikami... Xabiego bym posadzil, zamiast niego Pedro i wtedy Iniesta ze skrzydla idzie do srodka a Pedro na skrzydlo, lub za Xabiego Fabs i ustawienie wiadomo jakie.
0
Patrycjusz - nie ma czegos takiego jak "cb".
0
Kolejny kanonier? kibice Arsenalu juz nas nienawidzą ... :)
0
w tym meczu zmarnowal kilka sytuacji aletw nastepnym trafial do siatki rywala dwukrotnie. Co do Fabsa to w Barcelonie czesto grywal falszywa 9 i spisywal sie niezle, dlatego tez na taki wariant zdecydowal sie Boski
0
mike_96 - czyli co, Pedro mialby grac na srodku ataku? To jest skrzydlowy.
0
bronx - oberwal przeciez juz od Tito :)
0
matkep - hmm... czy ja wiem. Hiszpania gra w sumie podobna pilke do Barcelony(Hiszpania niestety nie stosuje praktycznie w ogole pressingu, a szkoda bo to ogromna zaleta), wiec defensywne zespoly nie sa zbyt wygodne.
0
Zaluje, ze Thiago przez kontuzje nie mogl pojechac na te mistrzostwa. Z powodzeniem moglby zastapic Xaviego. Swoja droga szkoda, ze Hiszpania gra dwoma defensywnymi. Z powodzeniem na miejscu Xabiego moglby grac Fabs, ktory jak wiadomo jest rowniez swietnie odbiera pilke. Ale takie rzeczy nie u Boskiego
0
Wg mnie Bosingwa jest bardzo dobry, ale jesli zostaje Alves to tej pozycji wzmacniac nie trzeba.
0
ShawnC - Gomez? Przeciez on oprocz bramek nic nie robi, nawet rzadko kiedy ma pilke. Jedyna nagroda ktora moze dostac to za najlepszego strzelca, ale na pewno nie za zawodnika turnieju.
0
Xavi jest zmeczony, do tego te kontuzje achillesa. Najlepsze ze w Hiszpani ma kto za niego grac, ale i tak bedzie gral bezproduktywny na ten moment Xavi. Dobrze ze sa Silva i Iniesta bo mogloby byc nieciekawie z Hiszpania.
0
Iniesta jak narazie zawodnik turnieju, Pique tez wysmienicie, Fabs rowniez, Busi na swoiom poziomie tylko Xavi mnie zawodzi
0
Xavi cos ostatnio pod forma, nie tylko w reprezentacji... Chyba faktycznie za duzo mowi, a za malo robi.
0
jeszcze troche i wroci do normalnej wagi, spokojnie.