Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamos Barca :) - co do tego ma okreslenie "pies ogrodnika"? bo nie rozumiem.
Zreszta, co, on ma sprzedac zawodnika bo Barcelona tak chce? Ludzie nie wszystko jest podporzadkowane pod Barcelone, inne kluby rowniez istnieja i to na takich samych prawach.
0
I gitara, nie potrzeba nam zadnego Thiago Silvy.
0
Armandi - nie wiesz? Znawcy chca zmienic styl Barcelony, tylko dlatego, ze Barca w tym sezonie nie wygrala ligi. Tylko pytanie - czemu nie chcieli tej zmiany np. 2 lata temu?
Dla mnie to jest smieszne i tyle. Od lat slyniemy z szybkiej, plynnej gry i dobrze wiemy, ze niscy zawodnicy sa do tego najlepsi.
Tak samo z tym wysokim napastnikiem... byl Ibra i co? Przydal sie jego wzrost? Ale nie mam pretensji bo ci kibice jeszcze wtedy Barcelony nie ogladali.
0
Jest wysmienity zarowno na obronie jak i na pozycji skrzydlowego.
0
Najlepszy bramkarz Primera División: Víctor Valdés (Barcelona),
Najlepszy obrońca Primera División: Mascherano (Barcelona),
Najlepszy obrońca Segunda División: Bartra (Barcelona),
Najlepszy pomocnik Primera Divisón: Busquets (Barcelona),
Najlepszy pomocnik Segunda División: Jonathan Dos Santos (Barcelona)
Najlepszy ofensywny pomocnik Primera División: Iniesta (Barcelona)
Najlepszy napastnik Primera División: Messi (Barcelona),
Najlepsze objawienie Primera División: Beñat (Betis)
0
Shiv3R - rewelka iks de, iks de!
0
nelson25 - nie, nie. Zeby miec tutaj plusy wystarczy pozytywnie pisac o Barcelonie i zawodnikach wiec to nic trudnego. Jaka kolwiek krytyka skutkuje minusowaniem przez dzieci dla ktorych wszystko co zwiazane z Barcelona jest idealne. Tak wiec gdybym chcial plusy to bym je mial, ja jednak wole pisac o tym, o czym mysle :) to tak apropo plusow.
0
nelson25*
nie wiem skad ten blad
0
nelson32 - az dziwne, ze za taki suchy "zart" dostales tyle plusow. Poziom uzytkownikow spada, szkoda :(
0
oficjalnych zero
0
Swoja droga ciekawe co bedzie z Kiko Fermenia. Dobrze wiemy, ze w tym sezonie bedzie wlaczony do 1 druzyny, a raczej sie nie nadaje.
0
niech idzie bo za wiele by nie pogral. Bartra jest duzo lepszy.
0
Realny89 - Pique euro w telewizji? Moze i obnizyl troche loty, ale bez przesady. To wciaz czolowka jesli chodzi o stoperów!
0
Pique po prostu ma swoj honor i nie da sobie w kasze dmuchac. Moge sie zalozyc, ze z reszta realowcow Pique tez nie bardzio sie dogaduje.
0
KingLeonidas - nie przypominam sobie zebysmy sie az tak czesto w czyms nie zgadzali :) Chyba, ze Ty po prostu sie z moimi wypowiedziami nie zgadzasz :)
0
Kingleonidas - juz predzej za Negredo. Zreszta, nie porownuj Pedro do Soldado bo Pedro do skrzydlowy, a Soldado to snajper.
0
Xavi za ten sezon zlota pilke? Zartujecie? Jak narazie w ogole nie zasluguje na ta nagrode. Przypominam, ze liczy sie tylko i wylacznie dany rok, a nie cala kariera.
0
creatura - enka pada, wiec juz niedlugo nie bedziesz musiał
0
Na pewno lepsza opcja niz Thiago Silva. Najlepsza jednak to BARTRA!
0
Ja od lat wspominam o Filipe Luisie, szkoda, ze Barca nie bierze go pod uwage bo jest swietny.
0
walko - Bale to lewy ofensywny pomocnik.
0
Ciagle widze gadanie o tym, ze musza byc zawodnicy ktorzy odmienia troche styl Barcelony, a teraz sporo osob go nie chce bo on stylem do Barcelony nie pasuje... Taki zawodnik jest rowniez potrzebny, zeby wlasnie troszke zmienic nieraz styl.
Zreszta, z kim tu dyskutowac, jak jeszcze 2 miesiace temu czy miesiac sprzedawaliscie Pedro, twierdzac, ze jest gorszy niz Tello czy Cuenca. Kibice sukcesu.
0
AniaFabregas - dokladnie tak jak piszesz. Byli i tacy co twierdzili, ze Pedro trzeba sprzedac bo sa lepsi Cuenca i Tello :) Tylko wrocic do tammtych newsow, pospisywac nicki i zrobic z nich teraz idiotów.
0
Chociaz niekoniecznie, jeden pewnie bedzie na TVP1, a drugi na TVP Sport. Byloby git
0
FCB.4EVER - lepiej niz w polsacie, ale widze, ze znow tylko srodowy mecz bedzie ...
0
Nie mogl powiedziec, ze te stoje mu sie nie podobaja... no ludzie...!
0
Teraz tylko trzymac kciuki za Torresa bo z Llorente to Hiszpania duzo nie zwojuje.
0
rowniez żałuje
0
2 rok z rzedu nie kupie koszulki, no trudno.
0
Uwielbiam jego gre nogami i drybling :D