0

Niedlugo w ogole zadnej radosci nie bedzie mozna okazywac po zdobytym golu... paranoja.

0

minusujcie dzieci, pilka nie leciala w swiatlo bramki

0

to jest samoboj a nie gol alexisa

0

Nienormalni sa ci kibice chyba.

0

Grill? Ty za duzo lat nie masz to co na tym grilu moglo byc, nic

0

janek_centrum - czekalem na twoje propozycje graczy z FMa, a ty co :(

0

Geble - zmiana byla jak najbardziej dobra. Zostalo niewiele czasu, a gra kombinacyjna nie przynosila korzysci, wiec trzeba bylo sprobowac czegos innego. Nie wyszlo, trudno. Nie wszystko wychodzi

0

Armandi - oznaka bezradnosci? Pep wprowadzil kogos kto mogl zdobyc gola z glowy. Nie udalo sie, trudno, gdyby sie udalo znow byloby mowienie jaki to nos ma Pep.

0

Bartre proszę!

0

sciagac mlodego obiecujacego obronce? Po co jak mamy niesamowitego Bartre?

0

Geble- kazdy czlowiek jest inny.

0

DZIEKI MISTRZUUUUUUUUU!

0

Tych 4 lat to nigdy nie zapomne! VISCA PEP!!

0

Godlo - nie, Zubi zapytal Pepa czy Titoo bylby dobrym wyborem.

0

Mysle, ze praktycznie nic sie nie zmieni pod wodza Tito

0

Armandi - mysle, ze Messi, Xavi cz Pique tacy pokorni nie sa na jakich wygladaja :)

0

I dobrze, ten gosc nie ma w ogole autorytetu wsrod pilkarzy.

0

duch toma joad - ja nie zachowuje sie jak dziecko. Doceniam klase rywala i potrafrafie pogratulowac zdobytego mistrzostwa, ty niestety nie.

0

duch toma joad - a sedziowie na nasza korzysc sie nie mylili? Mylili. Jestes calkowicie zaslepiony.

0

no coz... Luis Enrique lub Oscar Garcia!

0

Geble - Bojan zostal "wypozyczony" na 2sezony, a nie 1. Tzn. jest opcja powrotu po 1 sezonie, ale to oznaczalo by wieksze koszty, a w to nie wierze.

0

duch toma joad - tak, tak. Mistrzostwo real ma dzieki sedziom... Zachowujesz sie jak te nie majace pojecia dzieciaki z madrytu. Wygrali bo byli i sa lepsi i tyle, po co doszukiwac sie jakichs spiskow skoro wiadomo, ze nic takiego nie mialo miejsca?

0

Geble - Pepa wina ze fabs, sanchez, busi, messi nie trafiali w sytuacjach, w ktorych zwykle trafiaja? Skoro bylo tyle klarownych sytuacji to nie zawiodla taktyka, a skutecznosc.

0

Jak ktos ma w ogole pretensje do Messiego to znaczy ze jest idiotą tyle.

Messi geniusz!!

0

mam zle przeczucia. Jezeli doszloby do odejscia czego nikt z nas nie chce to dla mnie Luis Enrique, albo Oscar Garcia. Nie chce nikogo z zewnatrz

0

Valdes zly, Guardiola zly, Messi zly! Czytac nie moge tych glupot.

0

duch toma joad - debilizm Valdesa? W pilce noznej nie da sie wszystkiego przewidziec, zwlaszcza grajac o duza stawke. Wtedy sie nie kalkuluje. Wiec mowienie, ze zachowanie Valdesa bylo debilizmem jest wlasnie debilizmem.

0

Ostatnie zdanie miazdzy ;D

0

Floro Maruda nic nadzwyczajnego nie powiedzial, jest pilkarzem i wie, ze nie da sie rac na 100% zawsze.

Niestety duzo dzieci z teej strony tego nie moze zrozumiec, ale juz niedlugo na szczescie ich tu nie bedzie.

0

Geble - dlaczego umniejszasz wklad Di Mateo? Trzeba nie miec kompletnie pojecia o futbolu zeby tak twierdzic.
O Barcelonie zlosliwi tez tak mowili, wtedy pewnie cisnienie ci sie lekko podnosilo.... czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?