Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedlugo w ogole zadnej radosci nie bedzie mozna okazywac po zdobytym golu... paranoja.
0
minusujcie dzieci, pilka nie leciala w swiatlo bramki
0
to jest samoboj a nie gol alexisa
0
Nienormalni sa ci kibice chyba.
0
Grill? Ty za duzo lat nie masz to co na tym grilu moglo byc, nic
0
janek_centrum - czekalem na twoje propozycje graczy z FMa, a ty co :(
0
Geble - zmiana byla jak najbardziej dobra. Zostalo niewiele czasu, a gra kombinacyjna nie przynosila korzysci, wiec trzeba bylo sprobowac czegos innego. Nie wyszlo, trudno. Nie wszystko wychodzi
0
Armandi - oznaka bezradnosci? Pep wprowadzil kogos kto mogl zdobyc gola z glowy. Nie udalo sie, trudno, gdyby sie udalo znow byloby mowienie jaki to nos ma Pep.
0
Bartre proszę!
0
sciagac mlodego obiecujacego obronce? Po co jak mamy niesamowitego Bartre?
0
Geble- kazdy czlowiek jest inny.
0
DZIEKI MISTRZUUUUUUUUU!
0
Tych 4 lat to nigdy nie zapomne! VISCA PEP!!
0
Godlo - nie, Zubi zapytal Pepa czy Titoo bylby dobrym wyborem.
0
Mysle, ze praktycznie nic sie nie zmieni pod wodza Tito
0
Armandi - mysle, ze Messi, Xavi cz Pique tacy pokorni nie sa na jakich wygladaja :)
0
I dobrze, ten gosc nie ma w ogole autorytetu wsrod pilkarzy.
0
duch toma joad - ja nie zachowuje sie jak dziecko. Doceniam klase rywala i potrafrafie pogratulowac zdobytego mistrzostwa, ty niestety nie.
0
duch toma joad - a sedziowie na nasza korzysc sie nie mylili? Mylili. Jestes calkowicie zaslepiony.
0
no coz... Luis Enrique lub Oscar Garcia!
0
Geble - Bojan zostal "wypozyczony" na 2sezony, a nie 1. Tzn. jest opcja powrotu po 1 sezonie, ale to oznaczalo by wieksze koszty, a w to nie wierze.
0
duch toma joad - tak, tak. Mistrzostwo real ma dzieki sedziom... Zachowujesz sie jak te nie majace pojecia dzieciaki z madrytu. Wygrali bo byli i sa lepsi i tyle, po co doszukiwac sie jakichs spiskow skoro wiadomo, ze nic takiego nie mialo miejsca?
0
Geble - Pepa wina ze fabs, sanchez, busi, messi nie trafiali w sytuacjach, w ktorych zwykle trafiaja? Skoro bylo tyle klarownych sytuacji to nie zawiodla taktyka, a skutecznosc.
0
Jak ktos ma w ogole pretensje do Messiego to znaczy ze jest idiotą tyle.
Messi geniusz!!
0
mam zle przeczucia. Jezeli doszloby do odejscia czego nikt z nas nie chce to dla mnie Luis Enrique, albo Oscar Garcia. Nie chce nikogo z zewnatrz
0
Valdes zly, Guardiola zly, Messi zly! Czytac nie moge tych glupot.
0
duch toma joad - debilizm Valdesa? W pilce noznej nie da sie wszystkiego przewidziec, zwlaszcza grajac o duza stawke. Wtedy sie nie kalkuluje. Wiec mowienie, ze zachowanie Valdesa bylo debilizmem jest wlasnie debilizmem.
0
Ostatnie zdanie miazdzy ;D
0
Floro Maruda nic nadzwyczajnego nie powiedzial, jest pilkarzem i wie, ze nie da sie rac na 100% zawsze.
Niestety duzo dzieci z teej strony tego nie moze zrozumiec, ale juz niedlugo na szczescie ich tu nie bedzie.
0
Geble - dlaczego umniejszasz wklad Di Mateo? Trzeba nie miec kompletnie pojecia o futbolu zeby tak twierdzic.
O Barcelonie zlosliwi tez tak mowili, wtedy pewnie cisnienie ci sie lekko podnosilo.... czy nie?