0

bede oryginalny i napisze, ze sie bardzo ciesze, ze odszedl.

0

constantine16 - a Fabregas? Lubi twardo grac, co nie raz pokazal. Twardo ale nie chamsko, ibra gra czesto chamsko.

0

brodziol - byc moze, jednak dla mnie to napastnik o ogromnym potencjale, tylko, te kontuzje... szkoda chlopaka

0

brudziol - dlatego tez nie napisalem, ze sie obawiam, a ze bym sie obawiał.

0

Duzo bardziej obawiałbym sie Pato.

0

CHyba nikt nie moze sobie wyobrazic Barcelony bez Pepa... ale tez wiemy, ze ta chwila nastapi i wydaje sie, ze calkiem niedlugo.

0

Messi by mu tego nie wybaczyl, a wiec wolal nie ryzykować :)

0

Przestancie z ta Shakira bo rzygac sie chce od tego... wiekszosc zawodnikow ma partnerki.

0

jaki mecz pozegnalny... on wroci po chorobie!

0

Ta, tylko przy starszych kontach nie ma daty rejestracji, po protu system tego nie pamieta.

0

Peniu - mam identyczna sytuacje. Chyba mamy za stare konta :D

0

tacy zawodnicy sa bezcenni, wiec musi zostac.

0

licze na porzadne wygwizdanie ibry na Camp Nou :)

0

Sawik_10 - wsyztsko wskazuje na to, ze Villa i Afellay juz beda zdrowi, choc nie wiadomo jak to sie potoczy wszystko.

0

natall11 - co ma do tego sprawiedliwosc? Co chciala bys aby to ktos z Twoich bliskich byl powaznie chory? Choroba nie wybiera, wiec nie pisz nic o sprawiedliwosci.

0

Co do Pedro to chyba oczekujecie od niego zbyt wiele... Zabral jak dla mnie niezly mecz, kilka swietnych klepek w polu karnym, co zreszta zawsze robil wysmienicie. Kilka akcji na skrzydle, zabraklo jedynie gola czy asysty, ale juz nie przesadzajcie ze zagral slabo. To co gada ten ... Orlowski to ciagle powtarzacie.

0

myszka123 - no ktury, ktury...

0

Dobra d... to znaczy piłkarka :D

0

Eto'o w barwach Blaugrana :) Piekna sprawa :D

0

messi12345 - co ma do tego BayerN?

0

Czytac nie potraficie?! wygrywaja TRZY osoby, nie 50.

0

imekm - jezeli wszyscy zawodnicy czuliby, ze ich organizm jest slabszy to nie byloby w ogole kontuzji miesniowych! Mamy przeciez znakomite urzadzenia medyczne, to one maja wykazywac czy wszytsko jest w porzadku, a nie zawodnik sam ma wiedziec, bo niby skad?! Wielokrotnie przeciez czytalismy, ze jakis tam zawodnik czuje bol tu i tu, a nastepnie sa robione badania, usg czy inne. Zawodnik jasnowidzem nie jest.

0

@katek co ty za glupoty w ogole piszesz :)
"Poza tym wyjście na boisko nie musi do razu oznaczać szaleńczej gry do granic możliwości!"

czyli co, po wjesciu zalozmy 15 minut gry na 50%? Nic mnie tak nie rozmieszylo ostatnio jak to :D Ogolnie nie wiem czy wiesz, ale jest cos takiego jak rozgrzewka,i sie ja stosuje przed wejsciem.

0

Tak, a Alexis to jasnowidz i wie czy cos mu sie stanie czy nie.

0

vixi - zaczynasz od klasy B, wiec troche czasu musi minac zeby byc sedzia ekstraklasy(a i tak sedziuja w niej najlepsi).

Chociaz ogolnie sedziowanie sie oplaca. W klasie B, srednio za mecz z dojazdami masz 70zl, biorac pod uwage ze masz 2 i wiecej meczow na weekend to mozna troche sie wzbogacic.

0

no to 2 rok z rzedu nie kupie koszulki

0

Mimo, ze jest pod forma i tak gra na bardzo wysokim poziomie!

0

A Bartra?!

0

dmc - Fabregas sie nie sprzedał.

0

dmc - fabregas nie jest sprzedawczykiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?