0

legiunia100 - Rosell 500razy podkreslal, ze chce aby Guardiola zostal na tyle ile bedzie chcial.

0

legiunia100 - albo nie potrafisz czytac albo myslec. Kazdy w Barcelonie chce aby Guardiola pozostal, tyle, ze nie wiadomo czy Guardiola bedzie chcial, dlatego tez warto miec jakies zabezpieczenie.


Ktos tam na dole niezle tez dowalil z tym Fergusonem w Barcelonie :D

0

Wielkobrzusz - "Powiedzcie mi bo jako kibic Realu się średnio orientuję... Keita to istotny piłkarz dla Was? :P Wydaje mi się pod każdym względem przeciętny :P"

Wiec odpowiedzialem, ze jedynie mu sie wydaje bo to nieprawda. Gdzie tu chec blysniecia?

0

Git, ale brakuje mi ostatnio w jego wykonaniu dryblingow :)

0

Soriano za stary jest i nie moze Guardiola sobie go tak do 1 druzyny brac

0

Torres to chyba taki sam przypadek jak Sevchenko...

0

misiek112 - napisalem, ze ci sie wlasnie wydaje, cos nie tak?

0

Kasabian - hmmm... a Polacy co robia w Polsce? Okradaja Polaków, zlodzieja nie obchodza takie rzeczy.

0

misiek112 - no wlasnie, WYDAJE ci sie.

0

Pawson to samo mialem pisac, popieram w 100%

0

Bardziej Pedro

0

Po to odchodzil, zeby moc grac i sie rozwijac. W Barcelonie w 2 linii jest niesamowita rywalizacja, wiec raczej za duzo by nie pogral.

0

O Boże, jakie to straszne... Jak Maxwell sobie teraz poradzi :(

0

koli253 - gdzie napisalem, ze Afellay jest slaby technicznie? Slaby technicznie to moze byc Oleguer.

0

znow zart "wysokich lotow".

0

koli253 - Afellay nie ma nawet 50% takiej techniki jak Cuenca.

0

Przypomina stylem troche Inieste, oby tak dalej gral, a bedzie dobrze!

0

CHE - nie mozesz normalnie napisac? jaka "farsa"? z szacunkiem szczeniaku.

0

Pep nie chcial Ozila(ja zreszta tez) dlatego, ze trzymal miejsce dla Fabregasa. Jak widzimy nie mylil sie i dobrze zrobil.

0

cesc4fabregas, - tak, wg mnie jestes faworytem do zwyciestwa.

0

dobry nius

0

daniel191 - zarowno Song jak i Toure to swietnie wyszkoleni technicznie zawodnicy.

0

hallaa - Boze dziecko... Puyol? on wiecej nie gral niz gral. I co ma Busquets do Fabregasa czy schweinsteigera? chociaz nie wiem czy niemiec juz nie wyladowal jako def pomcnik.

0

Ciesze sie ze znow doceniaja Busquetsa. WYbitny zawodnik. Co do 11 nawet nawet, tylko nie wiem co robi Marcelo, co do Neuera to sie nie wypowiadam nie wiem zabardzo jak on broni.

0

boixos7 - nie wroze Teziowi kariery na pozycji defensywnego pomocnika.

0

Tezio i już :D

0

Tezio zagral niezly mecz, ale nalezy zwrocic uwage na to, ze na prawej obronie w druzynie Hospitalet gral jakis kompletny amator. To co w ogole obrona zrobila przy jego 1 golu to jest jakies nieporozumienie.
Tak wiec spokojnie, bez euforii bo to byla 3 ligowa druzyna. Cuenca jak dla mnie na te chwile jest duuzo lepszy.

0

Tak, tak, jeden mecz udany "Tezia"(tak w ogole prawy obronca Hospitaletu to jakis amator, zadna przeszkoda) i juz sporo osob uwaza go za lepszego od Pedro. Smieszne to :)

Najlepsi dzis wg mnie Cuenca i Fabregas.
A komentator jak zwykle trzymal forme, ja chce go w canal+ zamiast ZAMULAJACYCH labogi i orlowskiego!! "Legendy dziwnej tresci" - to mnie dzisiaj rozwalilo :)

0

oho, coraz wiecej tych 10. Niedlugo w co 2 meczu ktos bedzie mial 10.

0

kolejny sarkazm z mojej strony, nie znasz mnie widze, musisz byc bardzo krotko na tej stronie(fanem pewnie tez) skoro myslisz, ze to pisalem na serio, no ale coz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?