0

Znow sie nie mylilem! Brawo Fabs!!

0

Jego obnizka formy byla spowodowana kontuzja piszczela czy czegos tam!

0

Mateć - z tego co pamietam Real od nas tez strzelil wiecej goli.

0

swietny zawodnik co udowadnia w kazdym meczu

0

Fatalnie musi sie czuc. Gral na obronie wybitnie, a jak doszlo do jednego z najwazniejszych meczow w sezonie zostal na lawce

0

Po wygranej z Realem musi miec humor :P

0

trzeba powtorzyc 6 pucharów :)

0

santiago - dokladnie tak, chyba tylko jakis naiwny duren moze wierzyc w to, ze Barca z ktoras z tych druzyn przegra w DWUMECZU. Nie ma opcji nawet.

0

Kazdego z tych kandydatow rozwalimy. Jestem tego pewnien, wiec mi to bez roznicy.

0

constantine16 - zadalem pytanie, oczekuje odpowiedzi.

0

11:30?! To sobie poogladam...

0

Tak sie zastanawiam, byl nazywany takim mniejszym "Messim", no to w takim razie gdzie te jego dryblingi?

0

IceMan - jakiego znawcy? Wczoraj zagral niezle, wczesniej gral slabo, a wiec pisalem ze gral slabo. Widze, ze masz jakis problem.

0

KacperFCB - ja bylem przeciwny transferowi Fabregasa do Barcelony? Masz problemy z pamiecia, idz do lekarza.

0

Fabregasem jestem zachwycony!

0

olomessi - słaby internet, czyli?

0

Ja tam nie rozumiem... jaka droge moze wskazywac to?

0

Eryk Aby Dał, - przestan pajacować.

0

krajana - a to Real nam narzuci swoj styl gry, czy my?! Bo chyba my, a jak wiadomo nasz styl opiera sie na szybkiej plynnej, kreatywnej grze. Biorac pod uwage te czynniki lepszym wyborem jest Busquets i nawet nie ma co dyskutować. Masche moze co najwyzej wystapic od poczatku ale na obronie

0

Za Sancheza Fabregas i git.

0

gorbi94 - nic dodac, nic ujac. I tak zapewne bedzie, chyba, ze Masche wyjdzie w 1 na obronie.

0

WYGRAMY TO!!

0

Real jest przed tym meczem faworytem, nic dziwnego, to oni sa w swojej szczytowej formie jak i prowadza w LL.

0

http://www.barcaforum.com/showthread.php/5612-Bar%C3%A7a-B-Full-Matches/page6

Tu sa wrzucane mecze Barcy B, ale tego jeszcze niestety nie ma

0

o linka mi chodzilo rzecz jasna

0

Ma ktos moze do tej przerzutki Bartry w polu karnym? Genialne to bylo!

0

Fontasa w rpzyszlym sezonie wypozyczyc, a Bartra ma grać!

0

Wolf - w LM nie uzywa sie tych komerycyjnych nazw stadionow.

0

Geble - mi sie marzy Rosłon i Twarowski komentujacy mecz Barcelony... szkoda ze to niemozliwe

0

Batys - rewelacja, jeszcze jakby pozbyli sie tych miernot Laboge i Orłowskiego...byloby pieknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?