Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znow sie nie mylilem! Brawo Fabs!!
0
Jego obnizka formy byla spowodowana kontuzja piszczela czy czegos tam!
0
Mateć - z tego co pamietam Real od nas tez strzelil wiecej goli.
0
swietny zawodnik co udowadnia w kazdym meczu
0
Fatalnie musi sie czuc. Gral na obronie wybitnie, a jak doszlo do jednego z najwazniejszych meczow w sezonie zostal na lawce
0
Po wygranej z Realem musi miec humor :P
0
trzeba powtorzyc 6 pucharów :)
0
santiago - dokladnie tak, chyba tylko jakis naiwny duren moze wierzyc w to, ze Barca z ktoras z tych druzyn przegra w DWUMECZU. Nie ma opcji nawet.
0
Kazdego z tych kandydatow rozwalimy. Jestem tego pewnien, wiec mi to bez roznicy.
0
constantine16 - zadalem pytanie, oczekuje odpowiedzi.
0
11:30?! To sobie poogladam...
0
Tak sie zastanawiam, byl nazywany takim mniejszym "Messim", no to w takim razie gdzie te jego dryblingi?
0
IceMan - jakiego znawcy? Wczoraj zagral niezle, wczesniej gral slabo, a wiec pisalem ze gral slabo. Widze, ze masz jakis problem.
0
KacperFCB - ja bylem przeciwny transferowi Fabregasa do Barcelony? Masz problemy z pamiecia, idz do lekarza.
0
Fabregasem jestem zachwycony!
0
olomessi - słaby internet, czyli?
0
Ja tam nie rozumiem... jaka droge moze wskazywac to?
0
Eryk Aby Dał, - przestan pajacować.
0
krajana - a to Real nam narzuci swoj styl gry, czy my?! Bo chyba my, a jak wiadomo nasz styl opiera sie na szybkiej plynnej, kreatywnej grze. Biorac pod uwage te czynniki lepszym wyborem jest Busquets i nawet nie ma co dyskutować. Masche moze co najwyzej wystapic od poczatku ale na obronie
0
Za Sancheza Fabregas i git.
0
gorbi94 - nic dodac, nic ujac. I tak zapewne bedzie, chyba, ze Masche wyjdzie w 1 na obronie.
0
WYGRAMY TO!!
0
Real jest przed tym meczem faworytem, nic dziwnego, to oni sa w swojej szczytowej formie jak i prowadza w LL.
0
http://www.barcaforum.com/showthread.php/5612-Bar%C3%A7a-B-Full-Matches/page6
Tu sa wrzucane mecze Barcy B, ale tego jeszcze niestety nie ma
0
o linka mi chodzilo rzecz jasna
0
Ma ktos moze do tej przerzutki Bartry w polu karnym? Genialne to bylo!
0
Fontasa w rpzyszlym sezonie wypozyczyc, a Bartra ma grać!
0
Wolf - w LM nie uzywa sie tych komerycyjnych nazw stadionow.
0
Geble - mi sie marzy Rosłon i Twarowski komentujacy mecz Barcelony... szkoda ze to niemozliwe
0
Batys - rewelacja, jeszcze jakby pozbyli sie tych miernot Laboge i Orłowskiego...byloby pieknie.