0

Szczerze to wolalbym przebojowego Adriano na skrzydle.

0

Widze ostatnio glowny temat to komentatorzy :)

0

No to musimy grac bez skrzydlowych, Sancheza w obecnej formie wolalbym nie ogladac.(spodziewam sie minusow)

0

Chlopaka szkoda bo kontuzja powazna, aczkolwiek oslabienie zespolu to nie jest. W razie problemu jest lepszy Bartra.

0

Pique za same statystyki zasluguje na 9.

0

Sportklub ma swietnych komentatorow jak dla mnie, bija na glowe Orlowskiego i Laboge

0

natall11, - nie wypisuj glupot. Keita sie nigdzie nie rusza.

0

Bingoo - no coz poradzic :D Co by nie powiedzial to by pisali, ze fantastyczny wywiad, gdyby to samo Ronaldo powiedzial to ...:D

0

I swietnie, jak dla mnie wzmocnienie.

0

Dr_Lubitch, - dokladnie, do tego jeszcze Rosłon i byloby genialnie

0

Dr_Lubitch, - nie skreslilem go, po prostu pisze to, co widze, a narazie widze niewiele jezeli chodzi o niego.
Orlowski? Slabiutki komentator i zalosny czlowiek. On ma co chwile inne zdanie o danym zawodniku, wiec nim na pewno sie nie sugeruje bo dla mnie pojecie o pilce on ma male. TO na czym sie zna to statystyki i kto gdzie gra, tylko tyle :)

0

Cules83 - napisalem troszke, a w sumie powinienem to slowo napisac w cudzyslowy. Ja za ibrahimoviciem? musisz byc mlodym kibicem skoro takie brednie tutaj wypisujesz.

0

Dr_Lubitch, - hmmm, co do Alexisa... znow slaby mecz zeby nie napisac slabiutki. Wg mnie on troszke technicznie nie pasuje do tej druzyny, a konkretnie nie pasuje do kombinacyjnych akcji. Jego podania sa bardzo czesto niedokladne i bezsensowne. Wciaz czekam na zawodnika na ktorego wydalismy kupe kasy.

0

Dr_Lubitch - jezeli chodzi o sam pressing to Pedro jest w tym aspekcie lepszy :)
A i sam mam nadzieje, ze w koncu mnie do siebie przekona. Czekam na jakies efektowne dryblingi!

0

Dr_Lubitch, - no tak, inny typ zawodnika, ja nie twierdze ze nie. Dlatego, tez napisalem, ze Thiago za Alexisa i gramy bez typowych skrzydlowych.
Nie pisalem, ze jestem na nie, tylko, ze jak narazie mnie nie przekonuje i spodziewam sie po nim duzo wiecej, ale tez rozumiem, ze potrzebuje troche czasu na zaaklimatyzowanie sie. Nigdy go nie skreslilem.

0

Dr_Lubitch, - po prostu wole ogladac Thiago niz Alexisa. To cos zlego?

0

O kurcze, wlasnego zdania wyrazic nie mozna bo zaraz minusuja :D co za ludzie :D

0

Thiago za Alexisa i gra bez typowych skrzydlowych :)

0

Fabregas jest genialny, teraz juz chyba nikt nie ma miec prawa watpliwosci co do slusznosci jego transferu.

Co do Thiago to ja sie spodziewam wiecej po nim, oczekuje magii, a jak narazie gra troche za ostroznie, pewnie na polecenie Pepa :)

0

Bingoo - to Guardiola go zmarnowal, ale za złe mu tego nie mam, wykreowal innych. Co do Bojana to wierze ze ostatniego słowa nie powiedział

0

Przeciez jasno zostalo powiedziane, ze w zimie transferow nie bedzie...

0

tominho777, - wybacz, literowka

0

timonho777 - o Marquezie byl news na tejże stronie, tyle, ze Marquez bedzie jedynietrenowal, a Henry zostal wypozyczony

0

bexley - Eto'o

0

kubus333 - nie grał ;ooo

0

To czy Cuenca odejdzie to zadecyduje on sam. Wy tutaj sobie mozecie pisac :)

0

m_o_z - oczywiscie, szkoda ogolnie ze tak malo probowal uderzac z rzutow wolnych

0

Wiele nasi mlodzi obroncy moga sie od niego nauczyc. przede wsyztskim ustawiania sie i wyprowadzania pilki

0

Courtezz, - piszesz tak dlatego bo wiesz, ze nigdy w Barcelonie grac nie bedziesz mogl. Zreszta, jakbys gral za darmo to za co bys zyl?:)

0

fcbcule - a moze stad, ze Guardiola przedluza kontrakt tylko o rok? Pewnosci ze zostanie niestety nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?