Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze to wolalbym przebojowego Adriano na skrzydle.
0
Widze ostatnio glowny temat to komentatorzy :)
0
No to musimy grac bez skrzydlowych, Sancheza w obecnej formie wolalbym nie ogladac.(spodziewam sie minusow)
0
Chlopaka szkoda bo kontuzja powazna, aczkolwiek oslabienie zespolu to nie jest. W razie problemu jest lepszy Bartra.
0
Pique za same statystyki zasluguje na 9.
0
Sportklub ma swietnych komentatorow jak dla mnie, bija na glowe Orlowskiego i Laboge
0
natall11, - nie wypisuj glupot. Keita sie nigdzie nie rusza.
0
Bingoo - no coz poradzic :D Co by nie powiedzial to by pisali, ze fantastyczny wywiad, gdyby to samo Ronaldo powiedzial to ...:D
0
I swietnie, jak dla mnie wzmocnienie.
0
Dr_Lubitch, - dokladnie, do tego jeszcze Rosłon i byloby genialnie
0
Dr_Lubitch, - nie skreslilem go, po prostu pisze to, co widze, a narazie widze niewiele jezeli chodzi o niego.
Orlowski? Slabiutki komentator i zalosny czlowiek. On ma co chwile inne zdanie o danym zawodniku, wiec nim na pewno sie nie sugeruje bo dla mnie pojecie o pilce on ma male. TO na czym sie zna to statystyki i kto gdzie gra, tylko tyle :)
0
Cules83 - napisalem troszke, a w sumie powinienem to slowo napisac w cudzyslowy. Ja za ibrahimoviciem? musisz byc mlodym kibicem skoro takie brednie tutaj wypisujesz.
0
Dr_Lubitch, - hmmm, co do Alexisa... znow slaby mecz zeby nie napisac slabiutki. Wg mnie on troszke technicznie nie pasuje do tej druzyny, a konkretnie nie pasuje do kombinacyjnych akcji. Jego podania sa bardzo czesto niedokladne i bezsensowne. Wciaz czekam na zawodnika na ktorego wydalismy kupe kasy.
0
Dr_Lubitch - jezeli chodzi o sam pressing to Pedro jest w tym aspekcie lepszy :)
A i sam mam nadzieje, ze w koncu mnie do siebie przekona. Czekam na jakies efektowne dryblingi!
0
Dr_Lubitch, - no tak, inny typ zawodnika, ja nie twierdze ze nie. Dlatego, tez napisalem, ze Thiago za Alexisa i gramy bez typowych skrzydlowych.
Nie pisalem, ze jestem na nie, tylko, ze jak narazie mnie nie przekonuje i spodziewam sie po nim duzo wiecej, ale tez rozumiem, ze potrzebuje troche czasu na zaaklimatyzowanie sie. Nigdy go nie skreslilem.
0
Dr_Lubitch, - po prostu wole ogladac Thiago niz Alexisa. To cos zlego?
0
O kurcze, wlasnego zdania wyrazic nie mozna bo zaraz minusuja :D co za ludzie :D
0
Thiago za Alexisa i gra bez typowych skrzydlowych :)
0
Fabregas jest genialny, teraz juz chyba nikt nie ma miec prawa watpliwosci co do slusznosci jego transferu.
Co do Thiago to ja sie spodziewam wiecej po nim, oczekuje magii, a jak narazie gra troche za ostroznie, pewnie na polecenie Pepa :)
0
Bingoo - to Guardiola go zmarnowal, ale za złe mu tego nie mam, wykreowal innych. Co do Bojana to wierze ze ostatniego słowa nie powiedział
0
Przeciez jasno zostalo powiedziane, ze w zimie transferow nie bedzie...
0
tominho777, - wybacz, literowka
0
timonho777 - o Marquezie byl news na tejże stronie, tyle, ze Marquez bedzie jedynietrenowal, a Henry zostal wypozyczony
0
bexley - Eto'o
0
kubus333 - nie grał ;ooo
0
To czy Cuenca odejdzie to zadecyduje on sam. Wy tutaj sobie mozecie pisac :)
0
m_o_z - oczywiscie, szkoda ogolnie ze tak malo probowal uderzac z rzutow wolnych
0
Wiele nasi mlodzi obroncy moga sie od niego nauczyc. przede wsyztskim ustawiania sie i wyprowadzania pilki
0
Courtezz, - piszesz tak dlatego bo wiesz, ze nigdy w Barcelonie grac nie bedziesz mogl. Zreszta, jakbys gral za darmo to za co bys zyl?:)
0
fcbcule - a moze stad, ze Guardiola przedluza kontrakt tylko o rok? Pewnosci ze zostanie niestety nie ma