Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A i zapomnialem dodac, ze uwielbiam go ale tylko jako obronce.
0
Uwielbiam te jego podwojne wslizgi :) Walecznoscia nie ustepuje Puyolowi, takich zawodnikow trzeba doceniac!
0
Xavi6:) - co za idiotyczne pytanie... co ma jedno do drugiego ja sie pytam?
0
Xavi6:) - czyli co, jedno wyklucza drugie? nie rozumiem sensu twojego komentarza
0
KingLeonidas - tylko, ze to my bedziemy dyktowac warunki w tym meczu, wiec potrzeba jak najwiecej kreatywnych zawodnikow, a nie bawic sie w plastry :)
0
Jeden z niewielu w Barcelonie, ktory potrafi na szybkosci ograc rywala 1 na 1 pozostawiajac go za soba. Bezcenny.
0
KingLeonidas - plaster w obecnej pilce? Glupota.
Ronaldo nie raz, nie dwa gral przeciwko Barcelonie. Nagle swoich umiejetnosci nie podwyzszy, wiec spokojnie. Znow przejdzie obok meczu bo nie wytrzyma presji.
0
Geble - wiem, taki luzny zarcik:D Spodziewalem sie jakiejs napinki ze strony halowcow a tu prosze, nic!:)
0
niedobra wiadomosc dla Marcelo :)
0
Kuzyn, dzieki ktoremu byl mozliwy przeszczep.
0
Ogladajac Masche na obronie dziwie sie, ze dopiero w Barcelonie zostal przesuniety na ta pozycje. Spisuje sie znakomicie, walczak niemniejszy niz Puyol!
0
Armandi - niepotrzebnie panikujesz. Slabszy dzien i tyle.
0
zdrowi*
0
Ok, to wszyscy sa zdriwi "na zlosc" caly sezon: Pique, Puyol, Masche i Silva. I jak tu zaradzic? do tego wielki talent Bartra ktory MUSI grac!
0
Mateuszek - co ma Fontas do Maxwella? Fontas to stoper, na lewej obronie gral z koniecznosci i na pewno nie jest to pozycja dla niego.
0
Dziwne... Srodek obrony? To po cholere sa Fontas, Bartra, Muniesa?
0
Del Boske nie powoła Messiego?! Czemu?!
0
http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/015/346/size_640x360/2012-04-04_ENTRENO_29-Optimized.v1333538441.jpg
No Torres jak sie patrzy :D
0
constantine16, - jak to nie podwazalem jego zaangazowania? chociazby po dwumeczu z interem mialem do niego pretensje za to, ze nie walczyl, a spacerowal po boisku, a takich meczow bylo sporo.
Sancheza zwolennikiem nie bylem rowniez, ale jak widze jak on zapieprza na boisku to nie da sie go nie lubic.
0
constantine16 - bo ibra do Barcelony nie pasowal i kazdy to widział. Lenie w Barcelonie nie maja prawa grać, a takim leniem szwed byl.
0
constantine16 - tak mowie o tym, zreszta byl chyba tylko jeden sezon w Barcelonie?:) Ostatnie kilka miesiecy Ibra nie istnial, za to Bojan gral swietnie.
Jeffren dryblingi? WYpuszczal pilke i biegl i to z marnym skutkiem.
Tak, tak, madry sprzed komputera :)
0
a wsparcie mozna inaczej okazac, chociazby zadzwonic.
0
chewe - taki jest przepis, kazdy zawodnik ten przepis zna, wiec nie pisz glupot.
0
constantine16 - zapomniales o sezonie z ibrahimoviciem. Swoja droga Jeffren prezentowal sie lepiej niz Bojan? Kiedy? :D
0
Ikera Muniaina chce :D
0
Tzard - no wlasnie, liczy sie zamiar. Jesli Nesta chcialby zrobic Messiemu krzywde to skosilby go rowno z trawą, jednak on go mozna powiedziec tylko zablokowal swoimi nogami.
0
Nie bylo ataku na nogi, wiec zoltko.
0
Wystarczylo mnie posluchac... :)
0
BLAD W LIDZE TYPERÓW! MOZNA WCIAZ OBSTAWIAC MECZE CHELSEA i REALU!
0
karci0 - jak jest Keirrison to Henrique powinien byc automatycznie.