0

A i zapomnialem dodac, ze uwielbiam go ale tylko jako obronce.

0

Uwielbiam te jego podwojne wslizgi :) Walecznoscia nie ustepuje Puyolowi, takich zawodnikow trzeba doceniac!

0

Xavi6:) - co za idiotyczne pytanie... co ma jedno do drugiego ja sie pytam?

0

Xavi6:) - czyli co, jedno wyklucza drugie? nie rozumiem sensu twojego komentarza

0

KingLeonidas - tylko, ze to my bedziemy dyktowac warunki w tym meczu, wiec potrzeba jak najwiecej kreatywnych zawodnikow, a nie bawic sie w plastry :)

0

Jeden z niewielu w Barcelonie, ktory potrafi na szybkosci ograc rywala 1 na 1 pozostawiajac go za soba. Bezcenny.

0

KingLeonidas - plaster w obecnej pilce? Glupota.

Ronaldo nie raz, nie dwa gral przeciwko Barcelonie. Nagle swoich umiejetnosci nie podwyzszy, wiec spokojnie. Znow przejdzie obok meczu bo nie wytrzyma presji.

0

Geble - wiem, taki luzny zarcik:D Spodziewalem sie jakiejs napinki ze strony halowcow a tu prosze, nic!:)

0

niedobra wiadomosc dla Marcelo :)

0

Kuzyn, dzieki ktoremu byl mozliwy przeszczep.

0

Ogladajac Masche na obronie dziwie sie, ze dopiero w Barcelonie zostal przesuniety na ta pozycje. Spisuje sie znakomicie, walczak niemniejszy niz Puyol!

0

Armandi - niepotrzebnie panikujesz. Slabszy dzien i tyle.

0

zdrowi*

0

Ok, to wszyscy sa zdriwi "na zlosc" caly sezon: Pique, Puyol, Masche i Silva. I jak tu zaradzic? do tego wielki talent Bartra ktory MUSI grac!

0

Mateuszek - co ma Fontas do Maxwella? Fontas to stoper, na lewej obronie gral z koniecznosci i na pewno nie jest to pozycja dla niego.

0

Dziwne... Srodek obrony? To po cholere sa Fontas, Bartra, Muniesa?

0

Del Boske nie powoła Messiego?! Czemu?!

0

constantine16, - jak to nie podwazalem jego zaangazowania? chociazby po dwumeczu z interem mialem do niego pretensje za to, ze nie walczyl, a spacerowal po boisku, a takich meczow bylo sporo.
Sancheza zwolennikiem nie bylem rowniez, ale jak widze jak on zapieprza na boisku to nie da sie go nie lubic.

0

constantine16 - bo ibra do Barcelony nie pasowal i kazdy to widział. Lenie w Barcelonie nie maja prawa grać, a takim leniem szwed byl.

0

constantine16 - tak mowie o tym, zreszta byl chyba tylko jeden sezon w Barcelonie?:) Ostatnie kilka miesiecy Ibra nie istnial, za to Bojan gral swietnie.

Jeffren dryblingi? WYpuszczal pilke i biegl i to z marnym skutkiem.
Tak, tak, madry sprzed komputera :)

0

a wsparcie mozna inaczej okazac, chociazby zadzwonic.

0

chewe - taki jest przepis, kazdy zawodnik ten przepis zna, wiec nie pisz glupot.

0

constantine16 - zapomniales o sezonie z ibrahimoviciem. Swoja droga Jeffren prezentowal sie lepiej niz Bojan? Kiedy? :D

0

Ikera Muniaina chce :D

0

Tzard - no wlasnie, liczy sie zamiar. Jesli Nesta chcialby zrobic Messiemu krzywde to skosilby go rowno z trawą, jednak on go mozna powiedziec tylko zablokowal swoimi nogami.

0

Nie bylo ataku na nogi, wiec zoltko.

0

Wystarczylo mnie posluchac... :)

0

BLAD W LIDZE TYPERÓW! MOZNA WCIAZ OBSTAWIAC MECZE CHELSEA i REALU!

0

karci0 - jak jest Keirrison to Henrique powinien byc automatycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?