Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IceMan - gówno znaczą? hm..
0
Co do ocen to w miare, tylko Valdes niewatpliwie zasluzyl na 9. Gdyby nie on to ciezko byloby sie podniesc i wygrac ten mecz.
0
"Pan Leszek Orłowski wybitnie zachwycał się postawą Busquetsa, ale w naszym odczuciu Sergio nie zaprezentował w tym meczu niczego ponad swoją standardową, dobrą dyspozycję."
A kogo obchodzi co powiedzial ten caly Orlowski?
Swoja droga dlaczego jezeli ktos pisze o Orlowskim to" Pan Leszek Orlowski, a jak o Borku czy innych komentatorach to bez "pan"?
On jest tak beznadziejnym komentatorem, ze szkoda gadac.
0
khorne - "Chociazby poprzez niemerytoryczne argumenty, porownywanie dryblingow adriano do sancheza nie swiadczy najlepiej o Twoim wzroku lub ilosci meczow Barcelony, ktore obejrzales."
Za to Ty fantastycznie argumentujesz swoje zdanie, widac to w powyzszym cytacie :)
"Trolluj" - nie znam tego slowa, jezeli moglbys to pisz po polsku jak normalny czlowiek.
0
I ja koncze bo wyjde na jakiegos antyfana Sancheza, a tak nie jest. Potrafie po prostu dostrzec w nim wady, niektorzy widze nie.
0
prezess27301, -jestem tego swiadomy, tylko, ze ja go nigdy nie skreslalem i nie skreslam. Jak narazie pisze o jego dotychczasowej grze.
0
Radzio_94 - uprawiam sport, kiedys wiecej i to z sukcesami na skale kraju. Cos jeszcze?
I widze nie rozumiesz slowa krytyka, no coż.
0
constantine16 - oczywiscie, ze potrafi, tyle ze, nie potrafi zrobic tego tak znakoicie jak wspomniani przeze mnie wczesniej pilkarze chociazby. Ciekawe dlaczego niektorzy unikaja gry z Alexisem podczas meczu? Ile to razy Xavi zdenerwowany dziecinna strata Alexisa zalamywal rece podczas meczu? Ja pamietam conajmniej 3 takie sytuacje. Meczow niestety nie podam bo nie pamietam.
Adriano jest w tym na CHWILE OBECNA lepszy bo wygrywa te pojedynki. Alexis nie dosc, ze prawie nie drybluje to jak juz to robi to traci jak dziecko.
Ogolnie Alexis ma swoje plusy i minusy, jak kazdy, tylko obawiam sie ze zbyt bardzo sie nim wszyscy zachwycaja. Gra dobrze, ale dla mnie tylko, a moze az dobrze.
0
khorne - rozumiem, zanizam, poprzez co? Moze ty ten poziom podniesiesz? A nie odejde nigdy, przykro mi
0
Ceesiu - trola? Rozwin to bo nie podoba mi sie to.
0
Geble - meczow Seria A malo ogladam to fakt, ale po kompilacjach i wypowiedziach chociazby na tej stronie dalo sie zrozumiec, ze to drybler na miare Messiego. No coz, skoro na wiecej juz go nie stac to jestem troszke zawiedzony.
ShawnC, - jak to kogo porwonuje... Adriano to mozna powiedziec obronca a i tak lepiej wyglada w pojedynkach 1 na 1, a twoj argument, ze Adriano jest starszy i bardziej doswiadczony jest troszke dziwny :)
Piszac Cesc > Alexis chodzilo mi o to, ze PODKRESLAM wg mnie jak narazie ten 1 duzo wiecej daje druzynie. Nikt sie zgadzac ze mna nie musi, choc widze ponizej, ze co do Alexisa niektorzy maja podobne zdanie do mnie, tylko inaczej napisane.
I nie rozumiem tych minusow, kazdy ma inne zdanie, a wychodzi na to, ze jezeli ktos choc troche negatywnie wypowie sie o jakims zawodniku Barcelony jest masowo minusowany, dlaczego?
0
Armandi, - hmmm... dalej uwazam, ze do naszej kombinacyjnej gry to on technicznie nie pasuje. Nie potrafi zagrac z klepki tak jak Xavi, Iniesta, Messi, Busquets, przy nich technicznie jest malutki. Dryblingi? No wlasnie dalej ich nie widze, juz Adriano na te chwile jest lepszym dryblerem niz bojacy sie pojedynkow 1 na 1 Alexis.
Brawa jak zawsze za zaangazowanie, cenie takich zawodnikow, tylko(powtorze po raz ktorys) myslalem, ze to bedzie zawodnik pokroju Messiego, ktory bedzie potrafil przejsc 1, 2 zawodnikow i wypracowac sytuacje koledze. Tego narazie nie widze, a tego sie po nim spodziewalem.
I Armandi nie rob ze mnie jakiegos przeciwnika Alexisa bo do chlopaka nic nie mam. Podsumywowujac to jestem po czesci zadowolony, jednak spodziewalem i spodziewam sie wiecej po tym zawodniku.
Cesc > Sanchez zdecydowanie wg mnie na te chwile.
0
najlepszym zawodnikiem zapewne zostanie Messi, faworyzuje sie napastnikow, to jasne. Ale warto sie zastanowic czym bylyby gole Messiego gdyby Valdes nie bronil tak kapitalnie? Jeden i drugi wywiazali sie ze swoich zadan wysmienicie i mozna powiedziec bezblednie, ale to i tak Messi bedzie graczem meczu :)
0
to sie tak latwo mowi, akcja byla bardzo szybka, do tego stosunkowo blisko do bramki. Ciezko w takiej sytuacji cos zrobic, zwlaszcza gdy pilke ma taki pilkarz jak Ronaldo
0
Dameek, - dla ciebie to Afellay nawet jutro moze byc gotow do gry. Prosze cie nie wypowiadaj sie na tematy, o ktorych nie masz pojecia.
0
Hmmm co do Pique i jego winy rpzy 1 bramce. Ja tu mam spore watpliwosci. Byla to konta, Pique byl bez asekuracji, dobrze tez Pique wie, ze Ronaldo jest prawonozny, wiec ustawial sie pod prawa noge. Ciezko w tak szybciej sytuacji do tego we wlasnym polu karnym odebrac pilke przeciwnikowi bez asekuracji. Dla mnie blad ponosi tylko i wylacznie Pinto.
0
DOkladnie, nie ma zadnego zastrzegania numerow. Jezeli 5 bylaby zastrzezona to nastepnie musialyby byc zastrzezone takie numery jak : 1, 6, 8, 10 i zapewne 3, 16 i tak dalej.
0
No to jak trzeba bedzie to sie odkupi. Bez regularnej gry zaden zawodnik wyborny nie bedzie
0
ta, ta, ciekawe gdzie wy ich wsyztskich chcecie pomiescic...
0
Szkoda, ze nie Swensea. Preferuja podobny styl do Barcelony, wiec na penwo by sie odnalazl
0
tak, od razu koło 50.
0
Co do Fabregasa to jeden z najlepszych transferow. Swietny technicznie, bramkostrzelny, znakomity przeglad pola, do tego bardzo silny. Jestem pod wrazeniem
0
Podobal mi sie dzis Alexis!
TO co dzis zrobil Busi z Ozilem, ze sie tak wyraze: "ajć" :D
0
Statystycznie to nawet i irba byl dobry. Sanchez w ciagu dalszym zdecydowanie mnie zawodzi.
Zaraz mnie zminusuja ci, ktorzy meczow nie ogladaja :D
0
matiago - Orlowski nie zna sie na pilce, to, ze ktos zna sklady wszystkich druzyn i statystyki nie robi z niego czlowieka znajacego sie na pilce.
0
dv-7 - i bynajmniej to nie to samo co przynajmniej. Sprawdz w google.
0
dv_7 - od kiedy ty kibicujesz Barcelonie? Bo jezeli pytasz czy Pinto bedzie bronil to chyba zbyt dlugo kibicem Blaugrany nie jestes.
0
WIngeiro - im, czyli komu?
Mamy Bartre, to jest diament!
0
Ciekawe co bedzie z Kiko w przyszlym sezonie. Pewnie wypozyczenie
0
panowie widze, ze twierdzicie, ze tylko zawodnicy Barcelony tak robia. Albo jestescie zaslepieni albo niepoinformowani. CHyba wszystkie czolowe kluby tak robia.