0

niekompletna ta lista. Gdzie fabs, masche, pedro, alexis?

0

santiago - swietny presezon ale poczatek ligi niepokojacy :) ale przyszedl mecz z atletico, a co tam sie dzialo pewnie wiekszosc pamieta:)
VISCA PEP!

0

podobny z bratem niesamowicie :D

0

AdrianM11 - spieprzaj z tymi pedalskimi emotkami i buziaczkami.

0

najgorsze to placz o sedziowanie! Tak kibice Barcelony zachowywac sie nie powinni.

0

xavi zlota pilke? Jak narazie prezentuje srednia forme wiec za co?

0

Wracaj Żoan!

0

Geble - co Ty tak tego młokosa ciagle krytykujesz? Technicznie wyborny, notuje sporo asyst. Gdyby go troszke "przykoksic" to bylby swietny bo mialby duzo wieksze szanse w pojedynkach 1-1.

0

FCB-Anek - a moje zdanie jest takie zebys usunal to konto i nigdy wiecej zadnego nie tworzyl bo strasznie glupie komentarze piszesz.

0

Zznow jest dynamiczny i zdecydowany! Brakowalo PRAWDZIWEGO Pedro!

0

Armandi - wlasnie, ze Pep jakos malo czasu dawal Bartrze. Po prostu ja dostrzegam w nim mega potencjal, moze sie myle, nie wiem, ale dla mnie to wielki talent, wiekszy niz Muniesa, Fontas czy Sergi Gomez.

0

BARTRA!

0

Jak napastnika to jedynie Cavaniego albo Hulka!

0

widze sprzedajecie fenomenalnego Alvesa... w dupach sie wam chyba poprzewracalo. Trzeba byc slepym zeby nie widziec jak duzo daje nam Alves. Ale coz, tacy sa kibice sukcesu.

0

jaki ten orlowski to jest idiota, nie moge sluchac juz tego jego pieprzenia

0

jest i moj idol BARTRA!

0

marek.geo - to jest chlopie pilka nozna! Grales w ogole kiedys?

0

marek.geo jak tu jest ktos idiota to ty

0

chyba*

0

wy niektorzy nie macie chyc mozgu. Alves caly sezon gral na wysokim poziomie i w bardzo duzej liczbie meczow i ma prawo miec slabsza forme. Xavi, Iniesta, Messi, Puyol i reszta tez takie momenty mieli, to normalne. Ruszcie czasem glowami bo wstyd.

0

antymadritistaFCB - lecz sie czlowieku

0

Nie wroci, 2 razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.

0

Jest genialny jako obronca, jako def pomocnik nie bardzo u nas pasuje.

0

Mamy 3 wysmienitych stoperow: Masche, Puyol, Pique + moze zagrac Busi, do tego wspanialego Bartre, utalentowanego Muniese no i jest jeszcze Fontas. Gdzie tu ma sie jeszcze zmiescic Thiago Silva?

0

Na co wam ten Thiago Silva to ja nie moge zrozumiec....

0

"zza między" :D

0

Geble - w dwumeczu zawiodla jedynie skutecznosc, nie to, ze nie bylo sytuacji, wiec nic zmieniac nie trzeba.
No tak, tylko, ze my potrzebujemy bardzo bramkostrzelnego napastnika, typu wlasnie Eto'o, ktory i potrafi sobie sam wywalczyc sytuacje, jak i potrafi grac w pressingu. Media tez o RvP pisza, rowniez go nie chce u nas, juz wole wlasnie Hulka.

0

nie, nie, nie! My tu gramy szybki i kreatywny futbol!

0

zgadzam sie zwlaszcza z ostanim zdaniem. Caly czas brakuje mi skutecznego i doskonale presujacego E2!

0

FCB-MKS - no ostatnio w meczu z Chelsea bylo widac jaka ta liga angielska twarda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?