Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ice - a co ja zlego napisalem? "dupa" to slowo chamskie? pamietam, ze ty gorsze slowa uzywales, ale ty mozesz jak widac :)
0
nagroda dla Abidala jak najbardziej zasluzona. Wystarczy przypomniec sobie jak kapitalnie gral zwlaszcza przed choroba! Byl najlepszym obronca.
0
0
czyli juz praktycznie niczego wiecej nie mozemy sie spodziewac po Sanchezie? Jezeli tak to jestem rozczarowany, po co nam 2 zawodnik typu Pedro?
0
das boot - Macherano i Abidal nie sa szybcy?
0
FC1899Barca, - co ty masz do Kompanego? Ostroja defensywy City!
0
I zastanawia mnie dlaczego nie ma Macherano wsrod nominowanych obroncow?!
0
o 1 za duzo, wiec Cavani out
0
Puyol? Buffon? Ferdinand? Kaka? Drogba?
Co oni tu robią?
Co do 11:
Valdes - Abidal, Pique, Kompany, Alves - Toure, Busquets, Iniesta, Xavi - Messi, Eto'o, Cavani
0
constantine16 - chyba zle widze! nie dales mascherano!
0
Ibrakadabra19, - nie, nie. Villa do waznych meczow jest stworzony.
0
haha juz widze komentarze pod tym newsem :) Ci co nie wierzyli, nagle w Barcelone pewnie uwierzyli :)
0
ja bym chcial zobaczyc cos takiego:
valdes, alves pique masche/puyol abidal - Busi Iniesta Xavi, Fabregas jako ten fałszywy napastnik i Villa z Messim niby skrzydlowi, a ciagle schodzacy do srodka.
0
10mln? pogielo cie gosciu?
0
Podoba mi sie w nim to, ze tak bardzo chcial zostac w Barcelonie!
0
Nareas - a ja jak przeczytalem to malo co sie nie utopiłem herbatą, w miedzyczasie prawie sie zabiłem bo spadlem tak jak ty z krzesla, a zaraz obok siebie mam okno. W ostatniej chwili chwycilem sie parapetu i cudem ocalalem... jestem wciaz wsrod zywych, uf.
Na nastepny raz nie dawajcie takich tytułów groźnych.
0
A komentarze sa okreslane jako zbyt niski poziom wypowiedzi wtedy, gdy liczba minusow przekroczy liczbe 10, a jezeli minusy taja mi tacy ludzie jak ty... to wiesz :)
0
rc17 - samoboja? Bo ludzie nie potrafia czytac ze zrozumieniem lub nie ogladaja meczow? Albo tez moze dla kogos jezeli strzeli 2 gole to od razu gra super, dla mnie na dobra gre sklada sie wiele czynnikow.
0
rc17 - a ty mnie irytujesz tym, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, zreszta jak wiekszosc tutaj. Poziom odwiedzajacych jak i komentujacych na tej stronie znaczaco spadl...
0
Armandi - ja go skreslam? Pokaz mi gdzie napisalem ze go skreslam. Napisalem, ze nie podoba mi sie jego dotychczasowa gra bo gra wg mnie jak narazie słabo. Udalo sie strzelic 2 gole to dobrze, ale ja w jego grze nie widze nic pozytywnego JAK NA RAZIE!
Calc - dokladnie tak. Wszedzie czytalem, slyszalem, ze Sanchez to taki 2 Messi i bedzie robil ogromna roznice swoimi dryblingami. Ja kompletnie zadnych dryblingow udanych nie widze tylko jakies zwody ktore sa na maxa chaotyczne. Jezeli tak bedzie Sanchez dalej gral to wole juz nawet Adrano na skrzydle, ktory chyba jako jedyny po Messim potrafi jakos porzadnie skrecic rywala i przyspieszyc jezeli chodzi o atak.
I powtarzam, ja go nie skreslam tylko oceniam jego dotychczasowa gre.
0
serio az tak wam przeszkadzaly jego dlugie wlosy? ja myslalem ze chodzi o gre a nie wyglad, chyba ze to kobiety pisza
0
Jezlei was taka gra Sancheza zadowala to powodzenia, z zawodnikiem w takiej formie nie zdobedziemy zbyt duzo. Chyba, ze to tylko takie uzupelnienie skladu, ale z tego co czytalem on mial robic roznice swoimi dryblingami, tylko gdzie te dryblingi? Bo ja ich nie widze, no ale coz, chyba faktycznie slabo uzywam oczu.
0
Hmmm, zagral słabo, tyle ze strzelil 2 gole i co? Euforia, zdecydowanie przesadzona.
0
Hmmm, lepiej by bylo jakby zaatakowal brutalnie rywala?
0
Gitkolo - no nie, nie mozna. Nic nie zdobyl.
0
tutaj na jutubie jakby ktos tego nie widzial, chociaz chyba kazdy to widzial:
Eto'o - najlepsza dziewiąteczka BARCELONY!
0
Dziwne to wszystko jest... dobrze, ze Messiego omijaja urazy bo nie wiem co by było..
0
Przypomina mi sie ostatni sezon Rijkaarda, tez wtedy mielismy ogromne problemy na wyjazdach
0
endiuuuu2 - nie wyzywam go, nic nie do niego nie mam, tylko jak narazie mnie zawodzi, tyle. Po najlepszym pilkarzu serie a(bo chyba zostal nim wybrany?czy nie?) spodziewalem sie troszke wiecej, ale licze ze w koncu pokaze chociaz polowe tego co w Udine.
0
shobi32 - czy ja cos napisalem o golach? nie przypisuj mi slow, ktorych ja nie pisalem.
Pisze ciagle, ze oceniam jego dotychczasowa gre, a gral bardzo slabo! Nie skreslam go bo kazdy musi miec czas na zaaklimatyzowanie sie