Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest i bedzie, tak samo teraz z Chyhrynskim bedzie pod nowym newsem. Gdy odchodzil bylo ze swietnie bo jest słaby, a teraz beda pisac ze nalezala mu sie jeszcze jedna szansa.
0
HuBBi - no bo tak jest, tak samo bylo z Ibra, tak samo bylo z Eto'o jak odchodzil, ze jest słaby itp... Nawet ten kiepściutki komentator Orłowski co kilka meczow zmienia zdanie o danym zawodniku :)
0
Dla mnie od poczatku Bartra > Fontas, no ale czas pokaze czy sie nie myle
0
Eoren - przepraszam, nie wiedzialem, ze mam do czynienia z kobietą.
Wiem o co chodzi, a nie czepialem sie, a tylko poprawilem. Czy znam jakiegos zawodnika ktory zostal wypozyczony po dlugiej kontuzji? Nie bo ostatnio takich kontuzji na cale szczescie praktycznie nie ma. Pamietam tylko Milito, wczesniej Xavi, ale wiadomo, ze takich zawodnikow jak Xavi sie nie wypozycza.
0
Eoren - napisales, ze jak ktos odchodzi to juz nie wraca, a wyjatkiem jest Pique.
Tak wiec do tego nawiazalem, chyba nie rozumiesz tego, co napisales.
0
Eoren - no tak, Fabregas nie wrocil do Barcelony, dalej sie "kisi" w Londynie.
0
strasznie bylo podniecenie gdy przychodzil, zawsze zastanawialem sie dlaczego... nie pokazal praktycznie nic. Jak dla mnie za "wysoki" jak na Barcelone
0
Beatryczeee - no tak, nie oddawac nikogo, tylko ciekawe gdzie oni wszyscy maja sie pomiescic, ehhh...
0
Ronaldinho - Eto'o - Messi
Tego ataku nigdy nie zapomne!
0
Foster - nie bredź.
0
To wszytsko co teraz mozemy ogladac to dzieki Laporcie. To on odbudowal Barcelone w 2003r, jak i on nastepnie zatrudnil Guardiole. Rosell przyszedł na gotowe czy to sie komus podoba, czy tez nie.
0
Croocers - słowo "morale" sie nie odmienia.
0
Tak grac nie potrafi ani Toure, ani Mascherano, dlatego tez gral/gra Busi.
0
A niech obserwują :)
0
ravpelc - do tego czasu tez moze sie stoczyc, w pilce nic nie wiadomo, zwlaszcza z brazylijczykami.
0
swoja droga ciekawe czy po rezygnacji Pepa znow zaufano by jakiemus trenerowi z Barcelony...
0
zbyniol - na pewno tego samego nie osiagnal by z Interem np., ale tez zaden inny trener nie osiagnalby z Barcelona tyle, co Guardiola.
0
I Busquets i Toure to czołówka. Za Busquetsem przemawial przede wsyztskim fakt, ze byl mlodszy i ze jest wychowankiem.
Pamietacie co powiedzial o Busquetsie Xavi? Ze jest najlepszy jezeli chodzi o gre na 1 kontrakt, a to bardzo wazne w Barcelonie.
0
Fake69 - No Sanchez tyle dal jak narazie Barcelonie ze ohoho!
0
"Keita zostaje. Amen. Zresztą do kogo Puyol by wołał przez pół boiska " Keiteeee!"? : D" - zabrakło mi słow!
santiango - Busquets i Toure nie sa wirtuozami? Oczywiscie ze sa :)
0
MattFCB, - no niestety przeciwnikow bylo niewielu.
0
na pewno dostal wiecej niz Messi? Chyba nie.
0
jednym z przeciwnikow oczywiscie
0
A teraz wszyscy mowicie, ze to blad, a przeciwnikow tej wymiany bylo baaaaaaaardzo mało. Pamietam bo bylem jednym z nich
0
JimMorrisonFCB - skoncz
0
Song to wysmienity zawodnik, nawet nie ma co mowic!
Ale wiem, ze jezeli Keita chce zostac to zostanie bo Guardiola na pewno sie go nie pozbedzie, co jest w sumie słuszne.
0
Montoya, Bartra, Rafinha - musza zostac!
0
.Sandra.1010., - jesli tak piszesz to jestes kibicem sukcesu jedynie :)
Messi czuje sie Argentyczykiem, wiec gra w barwach swojej reprezentacji, to rzecz naturalna, o ktorej nawet nie ma co dyskutowac. Reprezentacja to nie klub!
0
Silva... a pamietam jak wiekszosc tutaj wolala Mate :)
0
Wywiadu udzielil dla katalonskiego radia, wiec ja problemu nie widze.
U nas w reprezentacji najpierw musza sie nauczyc polskiego, potem beda udzielac wywiadow.