Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma w ogole takiej potrzeby. Po 1 Puyol pogra jeszcze kilka lat, kontuzje to nic dziwnego i wiek mysle nie gra tu glownej roli bo jezeli tak to jak wytlumaczyc urazy Pique? Przypadek i tyle. A po 2 mamy wspanialych mlodych stoperow.
0
pap_fsw - szkoda? wlasnie cale szczescie ze pilka to nie tylko statystyki
0
Orlowski powiedzial, ze Adriano jest za slaby na Barcelone i juz widze wszyscy chlopaka krytykuja. 1 polowe mial swietna, 2 slabsza, ale kto wczoraj gral dobrze?
Adriano jest genialny, zaryzykuje ze na skrzydle lepszy niz Afellay, w obronie rowniez swietny. Taki zawodnik to skarb
0
Bingoo - mysle ze zdecydowana wiekszosc wie bo akurat o tej "zdradzie" bylo, jest i bedzie zawsze glosno
0
nie dla zdrajców
0
Messi zawsze tak gral i tak bedzie wciaz gral, nie rozumiem skad nagle tylu krytykow sie znalazlo :)
0
zminusowac goscia i tyle, szkoda nerwow na dyskusje z takim czyms
0
haha, kurinhooo mam nadzieje, ze na serio tego nie pisales, chociaz...
0
Tomasz_LFP - co ty gosciu pieprzysz w ogole :D
0
DinaczClue - tak, Kiko to tez nasz wychowanek...
0
Taths1 - no sorki, kolano to nie miesien.
0
tak, za Montoya jest Bartra.
0
jakiego znowu Bale.... mamy wspanialego Montoye, Hiszpan do tego wychowanek, a wy piszecie o jakims drewnianym sprinterze, bez jaj.
Z kolei Bartra jest genialnym stoperem i nie wyobrazam sobie, ze opusci Barcelone, nie ma szans.
0
Obaj sa genialni, nie mozna dopuscic do ich odejscia, po prostu nie mozna
0
Gitkolo - sprawa dyskusyjna, przyjrzyj sie tej tabelce lepiej.
0
„Zawsze gramy bardzo szybko i czasami ciężko jest zobaczyć niektóre sytuacje. Im więcej o tym mówimy, tym gorzej dla sędziów, ponieważ wywieramy na nich coraz większą presję. Nie możemy więcej o tym wspominać”
Dokladnie, sedziowie to tylko ludzie i maja prawo sie mylic. Krytykujecie fanow Realu za to, ze zwalaja wine na sedziow, a sami lepsi nie jestescie co jest bardzo denerwujace.
0
Ciekawe kto jest polskim Messim...
0
Czeski Messi - bez komentarza.
0
"W przypadku Czerwonych Diabłów nie są jednak podliczani fani na Twitterze, gdyż angielski klub nie posiada swojego oficjalnego konta na tym serwisie. "
0
szkoda tylko, ze 70% tych calych kibicow nie zna przynajmniej 15zawodnikow Barcelony, i innych klubow.
0
wRn - a jak jakosc transmisji? nie tnie?
0
Francja? hmmm, ciezko powiedziec, ogolnie to nie zachwycają, no ale potencjal maja ogromny.
0
MAtrix7 - czyli twierdzisz, ze nie ma innej opcji kupna go, jak tylko zaplacenie kwoty zapisanej w umowie jako klauzura?
0
Ronaldo i tak jest lepszy.
0
strach pomyslec co bedzie sie tu dzialo jak 1 druzyna zaliczy kilka meczow bez punktow bo w koncu kiedys tak sie zdarzy.
0
Co nie oznacza oczywiscie, ze na pewno zostanie. Teraz po prostu wiecej mozna za niego wyciagnac, no ale zobaczymy jakie plany ma Guardiola wobec niego
0
w ogole nie byloby mi szkoda, zwrotnosc slonia, szybkosc slaba, technicznie w miare ale to chyba za malo. 100razy wole Bartre
0
Wlasnie, brakuje w rybryce kontuzjowani Soriano...
0
meczÓw!
0
kumkwat1907 - przeczytaj newsa, a bedziesz wiedzial.