0

Nie ma w ogole takiej potrzeby. Po 1 Puyol pogra jeszcze kilka lat, kontuzje to nic dziwnego i wiek mysle nie gra tu glownej roli bo jezeli tak to jak wytlumaczyc urazy Pique? Przypadek i tyle. A po 2 mamy wspanialych mlodych stoperow.

0

pap_fsw - szkoda? wlasnie cale szczescie ze pilka to nie tylko statystyki

0

Orlowski powiedzial, ze Adriano jest za slaby na Barcelone i juz widze wszyscy chlopaka krytykuja. 1 polowe mial swietna, 2 slabsza, ale kto wczoraj gral dobrze?
Adriano jest genialny, zaryzykuje ze na skrzydle lepszy niz Afellay, w obronie rowniez swietny. Taki zawodnik to skarb

0

Bingoo - mysle ze zdecydowana wiekszosc wie bo akurat o tej "zdradzie" bylo, jest i bedzie zawsze glosno

0

nie dla zdrajców

0

Messi zawsze tak gral i tak bedzie wciaz gral, nie rozumiem skad nagle tylu krytykow sie znalazlo :)

0

zminusowac goscia i tyle, szkoda nerwow na dyskusje z takim czyms

0

haha, kurinhooo mam nadzieje, ze na serio tego nie pisales, chociaz...

0

Tomasz_LFP - co ty gosciu pieprzysz w ogole :D

0

DinaczClue - tak, Kiko to tez nasz wychowanek...

0

Taths1 - no sorki, kolano to nie miesien.

0

tak, za Montoya jest Bartra.

0

jakiego znowu Bale.... mamy wspanialego Montoye, Hiszpan do tego wychowanek, a wy piszecie o jakims drewnianym sprinterze, bez jaj.

Z kolei Bartra jest genialnym stoperem i nie wyobrazam sobie, ze opusci Barcelone, nie ma szans.

0

Obaj sa genialni, nie mozna dopuscic do ich odejscia, po prostu nie mozna

0

Gitkolo - sprawa dyskusyjna, przyjrzyj sie tej tabelce lepiej.

0

„Zawsze gramy bardzo szybko i czasami ciężko jest zobaczyć niektóre sytuacje. Im więcej o tym mówimy, tym gorzej dla sędziów, ponieważ wywieramy na nich coraz większą presję. Nie możemy więcej o tym wspominać”

Dokladnie, sedziowie to tylko ludzie i maja prawo sie mylic. Krytykujecie fanow Realu za to, ze zwalaja wine na sedziow, a sami lepsi nie jestescie co jest bardzo denerwujace.

0

Ciekawe kto jest polskim Messim...

0

Czeski Messi - bez komentarza.

0

"W przypadku Czerwonych Diabłów nie są jednak podliczani fani na Twitterze, gdyż angielski klub nie posiada swojego oficjalnego konta na tym serwisie. "

0

szkoda tylko, ze 70% tych calych kibicow nie zna przynajmniej 15zawodnikow Barcelony, i innych klubow.

0

wRn - a jak jakosc transmisji? nie tnie?

0

Francja? hmmm, ciezko powiedziec, ogolnie to nie zachwycają, no ale potencjal maja ogromny.

0

MAtrix7 - czyli twierdzisz, ze nie ma innej opcji kupna go, jak tylko zaplacenie kwoty zapisanej w umowie jako klauzura?

0

Ronaldo i tak jest lepszy.

0

strach pomyslec co bedzie sie tu dzialo jak 1 druzyna zaliczy kilka meczow bez punktow bo w koncu kiedys tak sie zdarzy.

0

Co nie oznacza oczywiscie, ze na pewno zostanie. Teraz po prostu wiecej mozna za niego wyciagnac, no ale zobaczymy jakie plany ma Guardiola wobec niego

0

w ogole nie byloby mi szkoda, zwrotnosc slonia, szybkosc slaba, technicznie w miare ale to chyba za malo. 100razy wole Bartre

0

Wlasnie, brakuje w rybryce kontuzjowani Soriano...

0

meczÓw!

0

kumkwat1907 - przeczytaj newsa, a bedziesz wiedzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?