Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ustawial sklad*
0
ale ten kliczko jest smieszny! Cala wina za niepowodzenie Argentynczykow jest Messiego. Przeciez to on ustala taktyke, to on ustawial zawodnik i to on kazal Higuainowi i Lavezziemu nie strzelac w bramke w 100% sytuacjach. PRZEREKLAMOWANY!
0
Ferguson pracuje tez w jednym klubie, i co? Ancelotti? A co on takiego osiagnal? Jest dobrym trenerem, ale na pewno gorszym od Guardioli, nawet nie ma co dyskutowac.
0
Gitkolo - "dobry" trener nie wygrywa tyle ile wygral Guardiola, opamietaj sie i nie pisz bzdur.
0
dobry zawodnik, ale mam wrazenie ze tylko dobry, choc niewatpliwie bardzo podobac moze sie jego przywiazanie do klubu, jezeli Oleguer zaslugiwal na szanse to i jemu sie nalezy :D
0
Matusiak95 - Fontas jak i Thiago od polowy sezonu juz malo grali w rezerwach, to znaczy Fontas w ogole, a Thiago kilka meczow jezeli dobrze sie orientuje.
0
linek fcb - Guardiola tez powiedzial, ze nie pocznie dopoki nie zrobi z Bojana swiatowego formatu napastnika.
0
Bedzie chcial to odejdzie, nikt go do pozostanie nie zmusi. Musimy sie z tym liczyc skoro podposiuje tylko roczne kontrakty. Jedno jest pewne, lepszego trenera nie znajdziemy, w razie czego
0
costantine16 - w sumie to nie temat ale mam podobne zdanie co do stronki, wchodze bo "musze".
0
Rafciu91 - No kazdy ma swoj gust w sumie, ale uwierz ze Silva bylby duzo lepsza opcja dla Barcelony :)
0
Rafciu91 - Walcott? No co Ty, gosciu :) Przeciez ten zawodnik nie ma nic oprocz niesamowitej szybkosci! Technicznie jest slabiutki.
0
Swoja droga szkoda, ze nie da sie zaczac pisac od nowej linijki, czy akapitu :/
0
Rafciu91 - a co do gry ma fryzura? Licza sie umiejetnosci, a nie wyglad.
0
constantine16 - Narsi oczywiscie tez, chociaz jego widzialbym jak cos nie na skrzydle a na tej pozycji co gra Iniesta(zeby nikt nie pomyslal ze wole Nasriego, chodzi mi o to ze na tej pozycji najlepiej wyglada wg mnie), Mata mi jakos tak nie podchodzi, nie wiem, moze dlatego, ze jest wychowankiem realu :P Co do Sanchez Messi Pedro to przede wszystkim bedzie chyba jeszzce lepszy pressing niz jest, chociaz poczekalbym jeszcze bo nie wiemy jak Sanchez bedzie wygladal, jak narazie zbyt malo zagral. No nie moge do dzis sie pogodzic ze tak latwo odpuscilismy Silve!
0
Pedro/Sanchez - Messi - Silva
rozmarzylem sie :P
0
O teraz mi przyszedl na mysl jeden zawodnik, ktory byl zawsze moim marzeniem, niestety juz nie ma szans na spelnienie tego marzenia, mianowicie David Silva.
0
costantine16 - czy trudno, hmmm... ktos by sie znalazl na pewno. A Villi jest mi nawet szkoda, meczy sie na tym skrzydle i to bardzo, ale oczywiscie dalej twierdze ze to wyborny zawodnik.
0
Armandi - jakie zarabianie jak jest opcja ze odejdzie za darmo? :p chyba ze masz na mysli jego wynagrodzenie
0
Jak narazie jest ustawiany troche defensywnie wiec nie moze w 100% pokazac swoich umiejetnosci, czyli m.in. swietny drybling. Idealna pozycja dla niego to ofensywny pomocnik, gdzie za soba mialby Busquetsa i Xaviego np.
0
Strzelac strzela, ale jego gra mnie w tym sezonie w ogole nie satysfakcjonuje. 2 sprawa, ze na skrzydle on nie bedzie nigdy gral na 100% swoich mozliwosci, a na tej pozycji niestety musi u nas grac. Nie wiem czemu znow na sile chcemy z typowego srodkowego napastnika zrobic skrzydlowego... mam na mysli oczywyscie jeszcze Henryego
0
liga "tyberów" :D
0
yoli - Bojan wroci, chyba, ze Roma wylozy 40mln, inaczej Bojan wraca do Barcelony. radze zapoznac sie ze szczegolami jego transferu do Romy
0
No niestety taka jest prawda, Maxwell zdecydowanie odstaje od reszty.
0
krotko i na temat: rewelacja
0
zobacz to, zobacz tamto - najlepsze argumenty kliczki :D
0
zbyniol - nie ma napastnika, ktory nie marnuje sytuacji, to fakt, tyle, ze Eto'o na te niewykorzystane sytuacje mogl sobie pzowolic bo co mecz dochodzil do kilku dogodnych sytuacji. Po prostu ma to we krwi, a wole ogladac zawodnika, ktory ma przykladowo 6 klarownych sytuacji i z tego 2 gole, niz zawodnika ktory ma 2 sytuacje i 2 gole.
0
co do Dzeko to spokojnie, rewelacji nie gra, ale gole go jak narazie ratuja, zobaczymy co bedzie dalej
0
A i standardowo musze to napisac, najlepsza "9" jaka widzialem! Messiego i Ronaldo nie zaliczam do typowych "9", zeby nie bylo.
0
Moim zdaniem gdyby nie bylo wymiany Ibra Eto'o to w pamietnym sezonie obronilibysmy LM, no ale trudno, w tym sezonie trzeba to zrobic :)
0
I znow atakujesz bezsensownie, ehh, wlasnie za to cie ludzie nie szanują