Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja co prawda do bardzo mlodej gwardii kibicow nie naleze, ale jak widze, jak pisze, ze Messi jest jednym z najbardziej przereklamowanych pilkarzy to az mnie w srodku skreca... No, ale jak sie oglada mecze na livescore to nie ma sie co dziwic, przeciez kto ogladal Argentyne na CA to widzial, ze tylko Messi chcial cos tam zrobic, a gdyby jego partnerzy z druzyny potrafili strzelac bramki(zlwaszcza Higuain) to mialby na koncie kilka asyst. A tez warto spojrzec na jakiej pozycji gral na tym turnieju - to tak dla niedoinformowanych
0
High-Low - krytykuje go dlatego, ze on mysli, iz ma 100% racje. Niech sobie mysli co chce, tylko niech zaraz tych co twierdza inaczej(moim zdaniem oni sa blizej prawdy) nie wyzywa od ludzi ktorzy nie maja pojecia o pilce, zreszta, niech zacznie na poczatek pisac NA TEMAT.
0
High-Low - ja nie musze pisac kto jest lepszy, Valdes czy Neuer i czy nasza obrona jest najlepsza. Wyniki mowia same za siebie i chyba nic wiecej dodawac nie trzeba.
0
Zreszta w kazdym temacie pisze bzdury kompletnie nie na temat, a inni to kontynuuja, tak jak ja teraz chociazby.
0
High-Low - jezeli myslisz, ze gosc mnie denerwuje tylko dlatego, ze ze wychwala Barcelony to sie mylisz. SMiesza mnie po prostu jego stwierdzenia, ze Messi jest przereklamowany bo Argentyna nic nnie wygrala z nim w skladzie, czy, ze Neuer jest lepszy niz Valdes, a jezeli ktos twierdzi inaczej to dla niego nie zna sie na pilce. To nie jest normalne, tym bardziej, ze gosc sie wzroruje tylko i wylacznie na jakichs suchych statystykach, co w pilce najwazniejsze nie jest bo gdyby tak bylo to Xavi nie bylby nazywany najlepszym rozgrywajacym na swiecie, a wiemy doskonale ze tak jest
0
przy okazji, ode mnie minusik juz poszedl :D
0
klitschko - nie placz, bedziesz juz minusowany do konca, wiec pogodz sie z tym i pomysl czy warto tracic czas piszac dalej te swoje glupoty, skoro i tak nikt ich nie bedzie czytal :)
0
Puyol juz nie raz sugerowal, ze jezeli nie bedzie podstawowym zawodnikiem to bez problemu bedzie mogl odejsc, przynajmniej ja tak to odbieram.
0
jakie argumenty gosciu jak pieprzysz w ogole nie na temat? Tak jest w kazdym temacie, albo zaczniesz dyskutowac na temat albo znow sobie odpoczniesz - tak mowi regulamin
0
klitschko - pojde w ta sama strone co ty i napisze: twoje teksty maja tyle wspolnego z prawda co demokracja ludowa z demokracja.
0
klitschko - no i gitara, idz gdzie indziej prawic te swoje madrosci. Ty sadzisz ze my sie nie znamy na pilce, a ja sadze ze ty masz mala wiedze. Liga niemiecka lepsza od hizpanskiej, Neuer od Valdesa, Messi przereklamowany, co jeszcze?
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HzxKVhACDVw#! gol Henryego, asysta Marqueza :)
0
dzieki Xaviemu*
0
Tak, tak, to tylko i wylacznie Xaviemu Messi jest tym kim jest... Co za bzdury.
0
krajana - tez to zauwazylem, ale to normalne. Messi juz nie bedzie tak jezdzil z rywalami jak 2 czy 3 sezonu temu. Tak sie dzialo z Ronaldinho, C. Ronaldo i tak bedzie z Messim, co nie oznacza ze bedzie slabszy.
0
Boateng - no tak bo na obronie czuje sie duzo lepiej niz na pomocy, co tez juz dawno pisalem i bylem za to krytykowany :)
Ale faktycznie zasluguje na 10! WYkonal swoje zadania idealnie, a wiec 10, bo skoro Messi dostaje 10 za mecz ktory zagral idealnie to dlaczego Masche ma takiej samej oceny nie dostac? Wywiazal sie ze swoich zadan perfekcyjnie.
0
sevs - o Boze, to straszne :(
Niektorzy jak zwykle nie czytaja w ogole nwsa, pozwole sobie zacytowac: "Uraz nie jest jednak na tyle poważny, byśmy mieli jakikolwiek powody do zmartwień."
0
Kamil111 - dalej sluchaj mediow i ogladaj mecze na livescore :)
0
placzcie dalej.
0
oj to jest głupie :P
0
pewnie gosciu nawet niusa nie przeczytales :)
0
za co?
0
co wy z tymi 2, 3, 4 latami? Valdesa zaraz po 30 chcecie na emeryture odsylac?
0
Calc - a nie jest przydatny? Wlasnie ile mozna czytac te bzdury na temat jaki to Keita nieporadny i słaby, szkoda tylko, ze na boisku widzimy co innego.
0
sidw92 - doslownie kazda? Kolano to miesien?
0
Hmmm, moim zdaniem na tym zdjeciu wyglada jak Iniesta.
0
Beatryczeee - wiecej emotek dziewczę, wiecej!
0
Armandi - nie czepiam sie, ale ibra nie byl zbyt bucowaty zeby grac w Barcelonie?:)
0
talent niebywały, nie ma nawet co mowic, ale Valdes nie do ruszenia przez minimum 5 sezonow
0
przestancie płakac bo czytac sie tego nie da...