0

bronx - jestem przyzwyczajony do takiego gadania, gdy juz na samym poczatku pisalem ze ibra to bedzie totalne nieporozumienie tez mi tak pisali :)

dge21 - no wlasnie, dokladnie tak.

0

Dla mnie Alves i Villa za wysoko, reszta w miare dobrze

0

Alves jako skrzydlowy jest strasznie bezproduktywny, wole zdecydowanie go ogladac jako obronce wlaczajacacego sie do akcji ofensywnych

0

kludi - nie Pigue, a Pique.

0

KingLeonidas - Bojan bodajze 1 mecz spedzil na lawce, wiec wyluzuj.

0

krajana - yyyyy, Mascherano?

0

Bartra, Bartra, Bartra!

0

Majac takich zawodnikow jak Deulofeu czy Rafa Alcantara sprowadzanie Neymara byloby troszke niepowazne

0

Fabregasa w takiej formie po prostu nie mozna posadzic na lawce, nie wiem co zrobi Guardiola gdy wszyscy beda zdrowi :)

0

nie wiem co takiego smiesznego jest w tych tekstach o fryzurze Villi, chyba mam inne poczucie humoru.

Ogolnie slabe te teksty, jedynie spodobal mi sie: "Cristiano, Barça wygrała 8:0, czy chciałbyś coś powiedzieć? -Tak, pomyślmy, jeśli my... Ups! Przepraszam, mam ważny telefon!"

0

Xavi6:) - Ja wiem na co go stac bo ogladam go nie od dzis, co wiecej jestemn jego zwolennikiem, ale trzeba obiektywnie powiedziec, ze na chwile obecna bardzo malo daje druzynie, dlatego niecierpliwie czekam na powrot do formy

0

korzon000 - jak ty mozesz komus zwracac uwage, jak sam piszesz: piłkaŻ, drOgie...

0

Niby strzela, ale jednak ogolnie gra zle, bardzo zle. Czekam na powrot formy

0

Ta, a Messi w Realu.

0

Mam nadzieje, ze w koncu Busquets zagra na swojej nominalnej pozycji bo brakuje go tam

0

Gremlins - nic nadzwyczajnego wiec mozesz sie nie logowac.

0

Szkoda, ze nie pomysleli o polskich fanach i nie udostepnili polskiej wersji jezykowej

0

Odnosniki chyba nie działają

0

Armandi - gorzej jakby Neymara sprowadzil bez jego zgody, stracilibysmy trenera, tak czuje, ale mam nadzieje ze nigdy tego młokosa w naszych barwach ogladac nie bede musial

0

A ja nawet jak nic nie wygramy bede uwazal Guardiola za geniusza i za najlepszego trenera na swiecie. Chociaz juz wygralismy 2 puchary, a to na pewno nie koniec.

0

Bingoo - niestety, nie jest typem gwiazdora to i ludzie, ktorzy niezbyt sie interesuja Barcelona pisza glupoty.

Warto zauwazyc jak ten zawodnik sie rozwinal w Barcelonie, technika uzytkowa i opanowanie przy podaniach wysmienite.

0

Nie wierze ze Barca stara sie o tego młokosa majac takich zawodnikow jak Deloufeu czy Rafe Alcantare

0

Bartra.

0

realista7 - haha czlowieku, a o kim piszesz? :D

0

No, tak samo twierdze!

0

kociol123 - Adriano rezerwowym bym nie nazwal, gra bardzo czesto. Maxwell? Nie zostal sprowadzony tutaj po to aby grac w 1 skladzie, to bylo wiadome od poczatku. Henry co prawda tak jak w Arsenalu nie gral, ale wniosl sporo do tej druzyny i gral na rownym solidnym poziomie, a pieniadze na niego wydane nie byly wcale takie gigantyczne, jak dobrze pamietam 25mln.

Co do Sancheza to moze zaczekaj do konca sezonu?

Do udanych "transferow" zaliczylbym jeszcze Busquetsa, Pedro, Thiago

0

kociol123 - co ty pieprzysz? Co w tej twojej smiesznej liscie robi Adriano, Sanchez, Henry, Afellay czy nawet Maxwell?

Co do transferow to byly jeszcze inne udane, przypomnij sobie.

0

kociol123 ma racje, FM mowi wsyztsko o zawodnikach, a nie jakies tam mecze w realnej pilce, nie znacie sie.

0

generał przemówił? No nie gadaj! Serio?

0

Kto z negatywnie nastawionych do tego "transferu" widzialo chociaz 1 mecz Salamona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?