0

NA stale w 1 skladzie nie zagosci bo nie te umiejetnosci, ale na podmeczonego rywala czy slabszego idealny

0

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Jak juz mu tak zalezalo na kasie to mogl wybrac City, no ale coz...

0

W Arsenalu gral wybornie, bylem pewny ze sie sprawdzi, a jednak...

0

To, ze zostanie jest wiecej niz pewne

0

czytam na stronie realu, ze jednak Xavi odebral

0

No i dobrze, niech Xavi nie odbiera. Ilez mozna?! Co mecz to samo i co mecz przeprosiny.

0

bez kropki w 1 zdaniu!

0

constantine16 - nie wiem, moze dlatego, ze jestem zapatrzony w Barcelone?(tak mi mowią:P).

Jednak Eto'o w Majorce, w Kamerunie, Barcelonie, Interze spisywal sie wysmienicie i dla mnie to napastnik idealny.

Ville tez oczywiscie cenie bo od razu pisalem(przed przyjciem ibrahimovicia) ze jedynym zawodnikiem ktory moze zastapic Eto'o jest Villa.

Ogolnie tych zawodnikow poziom jest wyrownany, jednak Aguero narazie bym do tego grona nie zaliczal. Kazdy ma swoje jakies typy i dla mnie Eto'o z tego towarzystwa jest najlepszy

0

Santana10 - Villa lepszy od Eto'o? No bez jaj :)

Eto'o to najlepszy srodkowy napastnik jakiego widzialem, a widzialem wielu.

0

constantine16 - oby, bo nie wyobrazam sobie prawej strony bez Alvesa

0

Boje sie, ze jakby mu zaproponowali taki kontrakt jak Eto'o to by poszedl, co byloby fatalne.

0

Leppus - chyba o czyms nie wiesz, Busquets zostal oczyszczony z zarzutow, a to chyba jednak cos znaczy nie? Widze ze lykasz wszystko to co pisza media

0

tabaluga56 - widze, ze zasugerowales sie nickiem jednego z uzytkownikow.

Nie Clue, a Cule, a poprawnie mysle, ze powinno byc Cules. Choc moge sie mylic.

0

Culé a muerte -ale co tam, dostal druzyne gotową z takimi zawodnikami jak Xavi, Iniesta czy Messi. :)

0

No to sobie Morientes nagrabil :) Znienawidzą go "kibice" realu :D

0

0

panowie, macie filmik jak Pep pogania Alvesa zeby szybko wracal na swoja pozycje?:D

0

coco100 - a minusów ile?:p

0

Dos Santosa mogli dac do hotelu, on by zajal zawodnikow Realu na cala noc :D

0

spain and barca - no faktycznie miał większe :)

0

zxcvbnmasdqwe - ty, pewnie to samo pisales jak do skladu wchodzili Busquets z Pedro, ze nie wyobrazasz sobie zeby grali oni w meczu z Realem, pewnie zaprzeczysz :)

Skoro Fontas jest w kadrze to ma odpowiednie umiejetnosci, nikt bez przyczyny w kadrze Barcelony nie jest.

0

pioter77 - nie kupilismy bo jest nam niepotrzebny, proste.

0

No nie wiem, Benzema przeciez nic nie mogl zrobic oprocz podania bo Abidal dobrze oslanial bramke, wiec dalej trzymam sie tego ze to blad Mascherano, stalby na swojej pozycji, a Keita by wspomogl Abidala i nic by z tego nie wyniknelo.

0

1 gol dla mnie to ewidetny blad Mascherano, nie rozumiem po co on schodzil tak blisko Abidala, zostawil tylko miejsce na podanie do Ozila. Abidal w tej sytuacji nie zawinil bo dobrze zaslanial bramke i gdyby Mascherano stal tam gdzie mial stac nic by z tego nie bylo

0

Trzeciak to kompletny idiota, a kiedys jak bylem maly myslalem ze to jakis obeznany gosc bo specjalnie do niego dzwonili ze studia Canal+ :D

0

Armandi - mowiles, ale tak nie jest.

Ostatnio ogladalem filomiki z wyczynami Ibry i od razu skojarzyl mi sie z Pepe. 2 psychole

0

Malinka - co nas rpzepisy obchodza? Kazdy wie, ze Fabregas jest wychowankiem Barcelony. W tym klubie sie wychowal i zdobyl umiejetnosci, w Arsenalu mogl je tylko zaprezentowac.

0

scunad - ibra tez ma w nawyku kopac innych zawodnikow, podobnie jak Pepe, wiec mogloby byc ciekawie.

0

Chcialbym teraz zobaczyc pojedynek Pepe vs Ibrahimovic. Jeden od drugiego lepszy

0

zibiku - gdyby nie to, ze Fabregas jasno postawil sprawe Rosell gowno by osiagnal :) Pzrestancie z niego robic jakiegos cudotworce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?