Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy nie za szybko to sie dzieje, bedzie chcial jeszcze wiecej grac w Barcelonie, a wiemy, ze podstawowym zawodnikiem na stale nie bedzie.
0
Tak narzekacie na tego Keite, ale on nie jest przeciez slaby. Technike uzytkowa(przyjecie, podanie) ma idealna jak na Barcelona, pilek praktycznie nie traci, co zapewnia plynnosc gry. Nie jest wiruozem, ale zawodnikiem fizycznym co sie nieraz przydaje. Dodatkowym jego atutem jest gra glowa i po czesci skutecznosc bo troche juz tych bramek nastrzelal
0
kanonier4848 - po prostu Barca gra madrze. Kazdy dobrze wie, ze Fabregas wczesniej czy pozniej do Barcelony dolaczy, jezeli nie w tym roku to w przyszlym jeszcze cena spadnie. O tym wie tez Arsenal
0
ptrlfcb - a co takiego Jeffren pokazal, ze ma byc wiecej wart niz 5 mln? Do dzis sie zastanawiam skad ma tylu zwolennikow.
0
No i te 5 mln pojdzie na Fabregasa :)
0
Bingoo - ufff, wychodzi na to, ze akurat ja jestem przygotowany na porazke, choc takiej nie moze byc :)
0
Ras White Nigga - przeczytaj ten news
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=37419
0
Przewgralismy bo bylismy gorsi i tyle. Na dobra sprawe nie zagrozilismy bramce De Gei, na szczescie to tylko sparing
0
masq - hmm, mysle, ze Keita juz na stale bedzie gral jako defensywny pomocnik, Masche zostanie przesuniety na srodek obrony bo tam jest duzo lepszy niz na pomocy, wiec bedziemy mieli 4 kreatywnych pomocnikow: Thiago, Fabregas, Xavi, Iniesta, 2 defensywnych: Busi i Keita i w razie czego Masche. Ja tak to widze
0
Ras White Nigga - Xavi swietny strzal? tego jeszcze nie bylo :D
0
Mecz slaby, bardzo slaby. Dobrze ze to tylko sparing
0
Nikogo, widac, ze Guardiola zaczyna stawiac keite na def. pom., a zapewne Mascherano bedzie duzo czesciej gral na ŚO, niz w pomocy i to by bylo korzystne.
0
Smutek - gram w pilke, zwlaszcza na prawej obronie i na srodku obrony :)
Ty masz swoje racje, ja mam swoje. Ale wiem, ze Dos Santos nie bedzie w sezonie gral na prawej obronie, to nie jego pozycja
0
Smutek - ta, szczegolnie jak zostal osmieszony przez Younga. Zastepca Daniego bedzie Montoya
0
Słabe stroje, ja chce te zielone :(
0
Co do Fabregasa jak puszcza go za mniej niz 40mln to bedzie smiech na sali. pastore zostal kupiony za 40mln + 5mln zmiennych, a Cesc jest o conajmniej klase lepszy od niego.
0
Zbyt malo ma do zaoferowania jak na zawodnika Barcelony. Sama szybkosc to za malo, niech idzie.
0
Matusiak95 - proponuje, abys zaczal czytac newsy, nie same tytuly.
"FC Barcelona już zareagowała na odejście Hiszpana i poinformowała, że nowym trenerem Juvenilu B zostanie García Pimienta, który do tej pory pracował z zespołem Cadete A, z którym w tym roku zdobył mistrzostwo."
0
Tarasinho - o jakiej ty slabej formie piszesZ?:D Kontuzje... mial pechowy sezon pod tym wzgledem, ale uwazasz, ze juz tak do konca kariery bedzie?
0
linek FCB - zachowuj sie
0
JimMorrisonFCB - skad wiesz?
0
ravpelc - juz myslalem, ze tylko ja widzialem ze Dos Santos slabiutko sie ustawial.
0
Armandi - a znasz kogos kto by nie podziwial Thiago?:D
0
Bzuwa - No wg mnie nastepca Xaviego jest Fabregas, Thiago widze jako bardziej ofensywnego zawodnika, tak jak teraz gra Iniesta. ZObaczymy jak to wsyztsko bedzie wygladalo.
Co do Bale to totalna pomylka by byla. Zupelnie nie ten styl. Jest Adriano i Maxwell, a jezeli kogos kupowac na lewa obrone to Luis Filipe bylby idealnym kandydatem
0
Bingoo - w takim razie jestem slepy, chyba czas udac sie do okulisty :/
0
fitos - Zagrali dobrze? PEdro jest kapitalny, ale wczoraj zagral slabo, Dos Santos to samo.
0
Jak przyjdzie Fabregas bedzie swietnie, jak nie przyjdzie tez nie bedzie najgorzej bo w tym roku, czy za rok/2 a i tak w koncu do nas dolaczy.
0
Ta Dos Santos sie swietnie spisal... wrecz rewelacyjnie... najslabszy obok Pedro wczoraj wg mnie.
0
Niezly komentarz po 2 bramce Thiago:D
"łojojojoj" :D
0
que aprenguin - a co takiego Afellay robil?:P Tylko ta asysta mu sie udała.
Thiago na wileki+, Valdes tez znakomicie.
Jeffren wygladal ciekawie na tej lewej obronie, chcialbym go jeszcze z raz zobaczyc na tej pozycji