0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34814

Sie chlopaki napalili na naszego młokosa.

0

Wszystko zalezy od Pepa. jezeli uwierzy w niego i da mu wiecej pograc to lepiej zeby zostal, jezeli ma grac tyle co gral to niech idzie pod opieke Enrique.

0

Bingoo - mial okazje powalczyc o sklad w MU wiec poszedl, nie ma nic w tym dziwnego. Co do Szczesnego hmmm... ocenimy go za 2/3 sezony. Pamietasz co wyczynial Kuszczak w WBA?

0

Bingoo - oho, widze kolejny zazdrosny polaczek.

0

Lepszy niz Sanchez, bardziej sie andaje do Barcelony. krotki drybling, pilke trzyma krotko przy nodze wiec mysle ze idealnie sie wkomponuje.

0

MaPeT - "Villa jest napastnikiem i rozlicza się go z goli. Kropka."

Mylisz sie, jego glowne zadanie to zdobywanie goli, ale w Barcelonie gra na skrzydle(dla przypomnienia ibra gral na szpicy) wymaga rowniez pracy w defensywie. Zawodnik garjacy w Barcelonie tez musi miec to cos, a Villa to ma, ibra tego nie ma.

0

MaPeT - dlaczego ty sie wypowiadasz na tematy o ktorych nie masz pojecia? Wsyztskiego nie czytalem bo piszesz bzdety, ale zauwazylem, ze ransfer VIlli oceniasz negatywnie bo mial podobne statystyki do ibry.

Czyli wg ciebie pilka nozna to tylko statystyki? Obejrzyj mecze Barcelony w skladzie z ibra, a potem z Villa.

0

MaPet - jezeli Barca przegrywa to rpzez sedziego? Co?! Guardiola nigdy nie ocenia sedziow! Kibice Barcelony nie robia masowo filmikow z "dowodami", wiec nie pisz tak.

0

Mapet - " To, że jest piłkarzem, jakim jest, zawdzięcza tylko i wyłącznie Arsenalowi, bo to właśnie tam nabierał piłkarskich szlifów w najważniejszym wieku dla młodego zawodnika."

Hmmm, w pilke nauczyl sie grac w Barcelonie, rpzypominam,z e to w mlodym wieku wyrabia sie technike i inne aspekty. W Arsenalu mogl je zaprezentowac, wiec nie pisz bzdur ze zawdziecza wszystko tylko i wylacznie Arsenalowi bo tak nie jest.

0

Powtorze po raz setny. Barca wytrzymala tyle lat bez sponsora to dała by rade i teraz.

0

Ja go wlasnie zapamietam jako czlowieka, ktory zniszczyl ponad 100letnia tradycje.

0

Santana10 - Barcelona tez nie raz, ani nie dwa gromila rywali nawet wyzej niz 6-0. ZAL NA MAKSA?

0

Bingoo - jezeli wczesniej wągier ich nie sprzątnie.

0

Ciekawe co by bylo jakby tak za Messiego zaoferowali 200mln + jakas gigantyczna pensje dla Messiego...

0

Nigdy mnie nie przekonywal, sprzedac go.

0

gostek15 - Srednio przespalem, ale nie powiesz ze Juve, Inter czy nawet Milan graja ciekawa pilke. Chociaz kwestia gustu.

0

Niech idzie do City, lepszy dla nas bedzie Rossi, a jak nie to nikogo nie kupowac a zaufac w koncu BOJANOWI!

0

janek_centrum - ty co temat piszesz innych zawodnikow do sciagniecia. Od kiedy jestem na tej stronie to juz chyba z 500zawodnikow wymieniles... Za duzo gier jak na moje oko.

0

mucha19945 - a ja mam dosyc czytania, ze ktos ma dosyc tych newsow zwiazanych z Fabregasem, i co?

0

hel-u - a co w tym dziwnego ze koszulki reprezentacyjne z jego nazwiskiem sa sprzedawane? Nie rozumiem.

0

Mam nadzieje, ze stworzy ofensywna ekipe bo tej ligi wloskiej nie da sie ogladac :/

0

karpik - a po co jest mozliwosc pisania komentarzy? Rusz główką.

0

David Silva bylby najlepsza opcja, szkoda, ze nierealna.

0

Bardzo mnie to cieszy. Diament

0

ajajaj news mnie zmylil, jednak i tak 26 lat to dobry wiek

0

24 lata to nie duzo, a byle kto krolem strzelcow nie zostaje. Mysle ze Pep bedzie chcial go wyprobowac w meczach przygotowawczych i wtedy podejmie decyzje.

0

Jak ma grac tyle ile gra to jestem za, zwlaszcza ze bedzie pod opieka Enrique.

0

SzymonBarca - MECZÓW to poprawna forma.

0

wolandeath - mi sie osobiscie nie bardzo podoba, zdeycodowanie wole Rossiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?