0

janek_centrum - gosciu poczytaj o tym wypozyczeniu Ibry. Rece opadaja. milan ma OBOWIAZEK wykupienia drewna po sezonie!

0

Co z Ligą Typerów?

0

realny - no coz, pozostaje mi zachecic cie do obejrzenia kilku meczow z udzialem Busquetsa bo po tym co piszesz nie wydaje mi sie, zebys go widzial w akcji.

0

Realny7 - czyli Casillas sam gral na tych mistrzostwach?

Patrzac na obu umiejetnosci Valdes rpzewyzsza Casillasa od lat. Casillas co najmniej puscil 10szmat przy czym Valdes 2/3 i szmatami tez tego bym nie nazwal.

Busquets przereklamowany? Jezeli tak by bylo i bylby slaby to Barca nie bylaby z nim w skladzie tak silna, podobnie jak Hiszpania.

0

Casillas byl slabszy od Valdesa, ale to nic.

bale to lewy pomocnik, ale to tez nic(gral kiedys na obronie, ale juz tam nie gra)

0

Armandi - to ze dwaj lewonozni to nie jest jakis wielki problem, zreszta nie za czesto jest tak, ze stoperzy graja innymi nogami

0

constantine16 - nie gra 4 rok, tylko jest w kadrze 4 rok. Jeffren lepsze papiery? Przeciez ten gosciu praktycznie nic nigdy nie pokazywal oprocz swojej szybkosci. Daleko mu do techniki chociazby Pedro. Dobry jest ale nie przesadzaj.

Bojan za 2/3 lata jak bedzie dostawal caly czas szanse to bedzie w czolowce snajperow,

0

Armandi - tak, samymi 18 latkami bysmy awansowali do 2 ligi :) TO nie jest fifa to jest realna pilka i 2/3/4 doswiadczonych zawodnikow w kazdej druzynie musi byc

0

Armandi - to nie do nas nalezy "przejmowanie" a do Guardioli, zreszta nie ma nad czym zbytnio myslec. ALves Fontas Abidal Adriano lub kiepski Maxwell i jest git, co tu wiecej kombinowac?

0

Nie brakuje mu jaj tylko jest rpofesjonalista! Podpisal wczesniej kontrakt wiec to nie od niego zalezalo. Wenger powiedzial kategoryczne nie i tyle w temacie.

A przyjsc chyba nie rpzyjdzie, na pewno nie za kadencji "najlepszego" Rosella

0

jedrzejkowal - owszem ma 19 lat, ale kazdy widzi, ze to nie jest zwykly 19latek. Ma niebywaly talent co potwierdzal niejednokrotnie. Dlatego nie rozumiem jak przy pewnym juz zwyciestwie jest wpuszczany keita zamiast niego, albo w ogole nie ma zmian w srodku pola. Z samych treningow wielkim graczem sie nie stanie

0

valdrake - po tym ajk napisales, ze Tott gra najladniejsza pilke przestalem traktowac cie powaznie :)

Zreszta w Anglii juz nie gra sie co 2/3 dni, akurat 2 ostatnie kolejki byly tak rozgrywane, ale to rzadkosc. W hiszpanskiej tez sie tak gra.

0

lukasoon15 - jak skonczyl? Nie najgorzej, nie kazdy musi byc wirtuozem. Na MŚ calkiem niezle sobie poczynal, a w Totenhamie nie gra bo raczej do angielskiej sie nie nadaje

0

jedrzejkowal - raz tego, a raz tego. Ma czekac? Na co? Musimy miec bardzo dobrych rezerwowych w wypadku kontuzji, ale jak on ma byc przygotowany do gry jak praktycznie nie gra... ani w rezerwach ani w 1 zespole. To mu tylko szkodzi

0

Titi1419 - juz mam sie smiac? Bo rozumiem, ze to byl zart?

0

pkt 4 jest dla mnie co najmniej smieszny. DO reszty sie nie odnosze bo malo z tego wsyztskiego rozumiem. Rowniez moje zaufanie nalezy do Laporty

0

nalezy pamietac kto jest prezydentem naszego klubu. Jezeli wyloza z 5 mln to pewnie go pusci

0

jimmyjazz - ogladalem to i wiele nie stracisz nie ogladajac tego dokumentu. Slaby byl

0

Przeczytajcie newsa przed komentowaniem :)

0

brun0 - no w tym rzecz, ze on nie wychowal sie w Barcelonie. Dlatego wychowankowie sa bezcenni.

0

Milo, ze odchodzi. Jak najmniej takich zawodnikow

0

Rafalx160 - sam sobie przeczysz.

Co do Valdesa to zdecydowanie numer 1 na swiecie.

0

Baros1990 - spoko, tylko ze nie tylko ja go uwazam za wielki talent :)

A ciebie niech nic nie boli bo malo wiesz. pewnie gdyby od ciebie to zalezalo dalej bysmy musieli sie meczyc ogladajac kołka ze szwecji. Tak wiec lepiej nic nie pisz :)

0

thierryvilla147 - git, tylko zamiast Busiego yaya Toure i zamiast Villi Eto'o :)

0

popieram Cruyffa w 100%.

To o czym pisalem caly czas:

"Jeśli kwestią są tylko pieniądze i pozbycie się długów już w pierwszym roku, w którym obejmujesz stery klubu - to inni [prezydenci Barçy - przyp. challenger] też potrafili to zrobić. Ale bez łamania tradycji, bez ruszania koszulki - choć przecież ona zawsze była zawsze pod ręką i każdy mógł ją do tego wykorzystać."

0

Harry Redknapp - Bale to pomocnik, nie obronca(wiem kiedys gral, ale nie gra na tej pozycji). Jezeli mialby byc inny lewy obronca do Abidal :)

0

JimMorrisonFCB - tzn? wsyztskie wypowiedzi, np?

0

Rafalx160 - byc moze to dobry znak, Toure tez byl niezle zestresowany na prezentacji, gdzie mial klopoty z podbijaniem pilki, a jak potem gral kazdy wie :)

0

Rafal1899 - nie ma zadnego bledu

0

armandi - a ktos inny przyszedl do Barcelony z przymusu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?