0

Filipe Luis!

0

karpik - nie wiem na co ty sie decydujesz, z nim rozmowa nie ma sensu.

Zaraz ci wyskoczy z jakimis bezsensownymi statystykami i tyle :)

0

Piorus-BARCA - nie mozna porownywac Jeffrena do Bojan. Jeffren ma tylko i wylacznie szybkosc, Bojan ma znacznie wiecej co nie raz udowadnial.

mmwodzionka - moze i marnowal, marnowal tez Eto'o, za ktorym teraz wszyscy tesknia. Warto zauwazyc ze ci pilkarze, zwlaszcza Eto'o wypracowywali sobie bardzo duzo okazji strzeleckich w 1 meczu, gdzie Ibra niewiele dlatego z nimi w skladzie Barce oglada sie duuzo przyjemniej.

0

***BLUGRANA*** - liczy sie przede wsyztskim jakosc, a nie ilosc.

0

emotive - wystarczy przeczytac newsa i logicznie pomyslec.

0

Przecietny zawodnik, taki jezdziec bez glowy czesto.

0

klitschko - ale co to za filozofia wyjsc 7 defensywnymi zawodnikami i bronic sie w 11? To ta elastycznosc?

0

Zaden Pastore. Jedynie David Silva(raczej opcja niemozliwa) albo Fabregas.

0

Bingoo - w takim razie dlaczego na polskich stronach wszedzie pisze Affelay?

0

RedDevill - dziecino wyszukaj sobie na Youtube: Fletcher dive, Rooney dive, Giggs dive, Nani dive, Berbatov dive.

0

Bingoo - klocic? Nie. Co do nazwiska to poszukalem i zauwazylem ze zdecydowanie czesciej pisze sie Affelay

0

Kobra139 - pisze sie Affelay.

0

RedDevil - a dlaczego nie ma tam Naniego, Berbatova, Rooneya, Giggsa, Fletchera? Pewnie nie jestes fanem z dlugim stazem, a wiec polecam Youtube i sprawdz co "czerwone diabły" wyprawiaja :)

0

Mysle, ze Barca bedzie szukala juz gracza uksztaltowanego, a nie dobrze zapowiadajacego sie 18 latka.

0

zelga - nie pisz tylko zglos komentarz do moderacji. Tak trudno?

0

Hmmm, jak Atletico ich sprzeda to znow sie oslabi, nie byloby to dobre dla ligi.

0

David Silva bylby idealny. Moglby wystapic na skrzydle jak i na srodku, szkoda, ze sciagniecie go jest niemozliwe

0

lukasoon15 - jezlei sie nie myle to na tej stronie bylo o Valdesie kilka miesiecy temu.

0

furiat25 - powiedzial cos w stylu, skoro dostal zlota pilke to oznacza, ze jest najlepszy. Co oznacza, ze sie z tym zgadza

0

reventon - Taki scenariusz bylby dobry, zwlaszcza, ze to final :)

0

Santana10 - przesadzasz, Gdy Ronaldo byl pytany kto jest najlepszym pilkarzem powiedzial, ze Messi.

0

extasy - hmmm, moze, nie wiem, ale czy widziales, zeby Eto'o przez to wygladal gorzej na boisku? harowal za 2.

Nie ma sie co oszukiwac, stracilismy najlepszego srodkowego napastnika na swiecie, brakuje nam teraz tej dynamiki, szybkosci i skutecznosci.

polecam

0

lincoln25 - dokladnie, nagle wszyscy byli wtedy rpzeciwnikami sprzedazy Eto'o :) Wystarczy tylko wejsc w archiwum i porownac komentarze co niektorych.

0

Juz chyba dawno zamknal? :P

0

Ja za to chcialbym zeby bylo 0-0 i tak w okolicach 90minuty gola strzelil Mascherano(nalezy mu sie za ten sezon), albo Bojan :)

0

Valdes od okolo 3 lat pokazuje klase. Jest zdecydowanie lepszy od Casillasa, niech w koncu del Bosque przejrzy na oczy

0

Widze, ze nagle nikt go nie lubi i nie szanuje :)

0

v3go - Well Done x3 :)

0

klitschko - Messi byl znawco najlepszym zawodnikiem Argentyny, na tymze turnieju. Sam wygrac tego nie mogl, wybacz.

0

"Barcelona wiem co pozycje powinny być podpisanie graczy i gdzie gracze mogą skorzystać z kamieniołomu. Chłopak jest spokojny w tym wszystkim."

haha kamieniolomu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?