0

Barty - no dla ciebie jest to 14 literek, dla mnie koniec 111 letniej tradycji

0

zxcvbnmasdqwe - Niech Rosell sie spyta chociazby Laporty, on by mu powiedzial co robic, aby klub funcjonowal prawidlowo :)

Nie wiem o co chodzi ci w tym ostatnim zdaniu, jasniej bym prosil.

Bykuun bardzo dobrze napisane, oczywiscie sie zgadzam

0

valkyr - powtorze to co juz pisalem wczesniej. Przez 111 lat sobie Barcelona poradzila i przy dobrym prezydencie teraz nie byloby problemu.

gczo777 - to fundacja charetatywna moze sobie pozwolic na wydatek 30mln? Dla mnie to zadna fundacja charetatywna.

Wyglad koszulki wiaze sie z tradycja, wiec przeszkadza mi to i to.

0

gczo777 - Hmmm, a czemu marka samochodu bylaby gorsza niz ten katarski napis?

A co nie byla to piekna tradycja?

Rosell zamaist kombinowac zeby jakosc inaczej zdobyc finanse to robi najprostsza rzecz, czyli szuka sponsora i podpisuje z nim kontrakt, a potem bedzie sobie rpzypisywal zaslugi, jak to on nie wyciagnal klubu z dlugow(w cale nie wiadomo czy sa takie kosmiczne jak ten gosciu mowi)

0

zxcvbnmasdqwe - przestan gosciu pisac takie glupoty. Dlaczego niby mam gre Messiego i Ville miec w "dupie"? Co ma piernik do wiatraka pytam sie? Widocznie malo wiesz, albo nie zdajesz sobie sprawy jaka to piekna tradycja jest(juz niedlugo...)

0

karolinho16 - "Barca i tak wytrzymała bardzo długo bez takiego zastrzyku gotówki."

No wlasnie, skoro tak dlugo dawalismy rade to gdybysmy mieli dobrego prezydenta to dalej nie byloby zadnego sponsora

0

Zenada, zenada i jeszcze raz zenada

0

W takiej formie nikt nas nie powstrzyma. 0-4

0

ja powiem tak, zawodnik bardzo dobry, ale niezbyt pasujacy do technicznej i kreatywnej Barcelony, mimo wszytsko go szanuje

0

constantine16 - i znow ty :)

Po to strzelal bo malo gra i chce poprawic swoj dorobek bramkowy, to chyba normalne? jakby podal to malo kto by o tym pamietal i by bylo gadanie, ze napastnik ma strzelac, a nie asystowac.

Przestan go wkoncu krytykowac, ibra jest od niego gorszy i tyle :)

0

Znajac Rosella to pewnie powaznie rozwazy taka propozycje, ale na szczescie decyzje tu podejmuje Iniesta

0

Swietna kompilacja, dawno nie widzialem tak dobrej pracy :)

0

lukininho - nie kotnuzje, a kontuzja. Niestety tak to z kolanami jest. I nie jest niezly, a jest swietny

0

Bartek89FCB - ile mozna powtarzac, ze ta nagroda jest przyznawana za najlepszego zawodnika 2010 roku, a nie za caloksztalt? Nie licza sie poprzednie lata, liczy sie tylko i wylacznie 2010rok.

A czy Messi zdobedzie kiedykolwiek zlota pilke? Nic w zyciu nie wiadomo

0

Nie rozumiem dlaczego wsztsct pomijaja Messiego. przeciez to do niego ten rok nalezy

0

Mam nadzieje, ze zostanie jeszcze na kilka sezonow. Tylko czy zadowoli go bycie rezerwowym?

0

Tak jak juz kiedys pisalem, na pewno mozna by bylo poradzic sobie bez tych 30mln od sponsora. 111 lat klub funkcjonowal bez sponsora to i teraz dalby rade. Wszyscy sobie radzili, tylko nie "najlepszy" Rosell...

0

patryk - otrzymal propozycje 5mln PREMII i ja odrzucil mowiac, ze nie zalezy mu na pieniadzach! Skoro nie znasz sytuacji to nie pisz bzdur. Wyraznie mowi, ze teskni za rodzina i zle sie czuje w Anglii

0

Zreszta nie ma szans zeby Rosell go kupil. Cale szczescie, ze Laporta nam kupil Ville bo Rosell by tego nie zrobil, szkoda mu kasy

0

FCB_Thc - tevez to pracus boiskowy, ze stylem nie byloby problemu, ale z tego co sie orientuje Tevez chce odejsc do Argentyny.

0

Przy obecnej formie naszych zawodnikow bedzie musial sie troche napocic na treningach zeby przekonac do siebie Pepa :)

0

MEssi w tym roku byl zdecydowanie najlepszy, potem Iniesta, nastepnie Xavi.

0

Dla mnie Barcelona sprzed 2 laty byla zdecydowanie najlepsza. Toure, Henry, Eto'o...

0

klam_rm - a co za roznica czy z mourinho czy z benitezem? mourinho pokazal jak jest silny 2 tygodnie temu :) 5

0

lukninho - 25lat? Chyba cos ci sie pomylilo bo ma 24. Cala kariera przed nim

0

blancos - boli, ze real tak nie gra, co nie?:)

0

No i BOZIAN :)

0

firmowy***********

0

Firmowa rajd Messiego i gol :)

0

Pawelec - to zmien lige

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?