Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barty - no dla ciebie jest to 14 literek, dla mnie koniec 111 letniej tradycji
0
zxcvbnmasdqwe - Niech Rosell sie spyta chociazby Laporty, on by mu powiedzial co robic, aby klub funcjonowal prawidlowo :)
Nie wiem o co chodzi ci w tym ostatnim zdaniu, jasniej bym prosil.
Bykuun bardzo dobrze napisane, oczywiscie sie zgadzam
0
valkyr - powtorze to co juz pisalem wczesniej. Przez 111 lat sobie Barcelona poradzila i przy dobrym prezydencie teraz nie byloby problemu.
gczo777 - to fundacja charetatywna moze sobie pozwolic na wydatek 30mln? Dla mnie to zadna fundacja charetatywna.
Wyglad koszulki wiaze sie z tradycja, wiec przeszkadza mi to i to.
0
gczo777 - Hmmm, a czemu marka samochodu bylaby gorsza niz ten katarski napis?
A co nie byla to piekna tradycja?
Rosell zamaist kombinowac zeby jakosc inaczej zdobyc finanse to robi najprostsza rzecz, czyli szuka sponsora i podpisuje z nim kontrakt, a potem bedzie sobie rpzypisywal zaslugi, jak to on nie wyciagnal klubu z dlugow(w cale nie wiadomo czy sa takie kosmiczne jak ten gosciu mowi)
0
zxcvbnmasdqwe - przestan gosciu pisac takie glupoty. Dlaczego niby mam gre Messiego i Ville miec w "dupie"? Co ma piernik do wiatraka pytam sie? Widocznie malo wiesz, albo nie zdajesz sobie sprawy jaka to piekna tradycja jest(juz niedlugo...)
0
karolinho16 - "Barca i tak wytrzymała bardzo długo bez takiego zastrzyku gotówki."
No wlasnie, skoro tak dlugo dawalismy rade to gdybysmy mieli dobrego prezydenta to dalej nie byloby zadnego sponsora
0
Zenada, zenada i jeszcze raz zenada
0
W takiej formie nikt nas nie powstrzyma. 0-4
0
ja powiem tak, zawodnik bardzo dobry, ale niezbyt pasujacy do technicznej i kreatywnej Barcelony, mimo wszytsko go szanuje
0
constantine16 - i znow ty :)
Po to strzelal bo malo gra i chce poprawic swoj dorobek bramkowy, to chyba normalne? jakby podal to malo kto by o tym pamietal i by bylo gadanie, ze napastnik ma strzelac, a nie asystowac.
Przestan go wkoncu krytykowac, ibra jest od niego gorszy i tyle :)
0
Znajac Rosella to pewnie powaznie rozwazy taka propozycje, ale na szczescie decyzje tu podejmuje Iniesta
0
Swietna kompilacja, dawno nie widzialem tak dobrej pracy :)
0
lukininho - nie kotnuzje, a kontuzja. Niestety tak to z kolanami jest. I nie jest niezly, a jest swietny
0
Bartek89FCB - ile mozna powtarzac, ze ta nagroda jest przyznawana za najlepszego zawodnika 2010 roku, a nie za caloksztalt? Nie licza sie poprzednie lata, liczy sie tylko i wylacznie 2010rok.
A czy Messi zdobedzie kiedykolwiek zlota pilke? Nic w zyciu nie wiadomo
0
Nie rozumiem dlaczego wsztsct pomijaja Messiego. przeciez to do niego ten rok nalezy
0
Mam nadzieje, ze zostanie jeszcze na kilka sezonow. Tylko czy zadowoli go bycie rezerwowym?
0
Tak jak juz kiedys pisalem, na pewno mozna by bylo poradzic sobie bez tych 30mln od sponsora. 111 lat klub funkcjonowal bez sponsora to i teraz dalby rade. Wszyscy sobie radzili, tylko nie "najlepszy" Rosell...
0
patryk - otrzymal propozycje 5mln PREMII i ja odrzucil mowiac, ze nie zalezy mu na pieniadzach! Skoro nie znasz sytuacji to nie pisz bzdur. Wyraznie mowi, ze teskni za rodzina i zle sie czuje w Anglii
0
Zreszta nie ma szans zeby Rosell go kupil. Cale szczescie, ze Laporta nam kupil Ville bo Rosell by tego nie zrobil, szkoda mu kasy
0
FCB_Thc - tevez to pracus boiskowy, ze stylem nie byloby problemu, ale z tego co sie orientuje Tevez chce odejsc do Argentyny.
0
Przy obecnej formie naszych zawodnikow bedzie musial sie troche napocic na treningach zeby przekonac do siebie Pepa :)
0
MEssi w tym roku byl zdecydowanie najlepszy, potem Iniesta, nastepnie Xavi.
0
Dla mnie Barcelona sprzed 2 laty byla zdecydowanie najlepsza. Toure, Henry, Eto'o...
0
klam_rm - a co za roznica czy z mourinho czy z benitezem? mourinho pokazal jak jest silny 2 tygodnie temu :) 5
0
lukninho - 25lat? Chyba cos ci sie pomylilo bo ma 24. Cala kariera przed nim
0
blancos - boli, ze real tak nie gra, co nie?:)
0
No i BOZIAN :)
0
firmowy***********
0
Firmowa rajd Messiego i gol :)
0
Pawelec - to zmien lige