0

Inter chcialbym, zeby sie zrewanzowac, a Milan dlatego, ze chce aby upokorzyli ibre :)

0

Dos Santos zaliczyl dobry mecz? Wydawalo mi sie wrecz odwrotnie, ale ogladalem na necie wiec nie wiem

0

najlepszy Thiago, choc i vazquez mnie zaskoczyl.

Najgorszy dla mnie jak zwykle maksymalnie przewidywalny Maxwell. w 95% zgaduje co on zrobi(poda do tylu). Zero finezji w jego grze mam nadzieje, ze odejdzie, a 2 lewym obronca zostanie Adriano bo jest niewatpliwie lepszy

0

kamilt_91 - dalej ci pachnie 0-0?

0

Thiago kosmos :D

0

polcio7 - do kogo bijesz?

0

culson - victor vazquez

0

kirkrirki - strzal i gol :)

0

Jestem ciekawy jakby Thago zagral w najlepszym skladzie obok Xaviego i Busiego. Imponuje mi niesamowicie

0

kamilt_91 - no tak pachnie, ze 1-0

0

Szkoda, ze Bojan i Jeffren kontuzja bo teraz orpocz thiago i adriano brak przebojowych zawodnikow

0

Nie dziwie sie ze Dos Santos siedzi nawet w rezerwach...

0

A skad my mozemy wiedziec co jest Bojanowi?

0

Nine - a Maxwell gdzie biega?:P

0

moze mi ktos napisac jak sie teraz rpezentuje pomoc i atak? Scina mi i ciezko sie zorientowac

0

Jak wylada pomoc i atak dokladnie? Bo troche scina i ciezko sie polapac...

0

Villa mial slaba skutecznosc co prawda w tym meczu, ale ja sie tym w ogole nie przemuje. Jest aktywny, caly czas pod gra, ma sytuacje a to najwazniejsze. Nie ma co go porownywac do Ibry bo ten tylko stal i marnowal, a VIlla daje bardzo wiele druzynie.

0

Przy wyniku 8-0, nizszej oceny niz 7/8 byc nie powinno raczej

0

reszta mnie nie obchodzi, ale chce w skladzie Adriano, Thiago, Bojana i Jeffrena

0

fernandotorres; - czy ty potrafisz czytac? Ta nagroda nie jest za caloksztalt, a za dany rok, w tym przypadku 2010!

0

pikus88 - gra Barcy ustawiona pod Messiego? zartujesz oczywiscie?

0

Armandi - czyli wg ciebie Iniesta jest o klase lepszy od Messiego i Xaviego? Chyba cie odrobine ponioslo. Wsyzscy graja na bardzo podobnym poziomie.

0

No i tak ma byc, teraz to mi obojetne kto wygra, choc jezeli ja mialbym wybierac to Iniesta lub Messi.CO prawda Iniesta duzo pauzowal z powodu kontuzji, ale to nie jego wina, a jak byl zdrowy to akzdy wie jak gral.

0

Valdesowi jednak dalbym 5. Biorac pod uwage liczbe podan Valdesa na mecz to ma prawo do bledu. Ktory bramkarz tyle razy co on ma pilke? Zaden.

Zawodnik meczu Pedro, gdy jest formie to gra wysmienicie. Malo widowiskowo ale niezwykle skutecznie i tez malo kto zwraca na to uwage, ale bardzo czesto gole padaja po jego dwojkowych akcjach z Messim gdzie klepia na malej przestrzeni.

0

galacticos190 - nie pisalem 11-0, a 11-1, no i chyba mialem racje, czy nie?

"e ktos na tej stronie aby uznac wyzszosc VV w sezonie ubieglym puscil "mit" o slabej dyspozycji Casillsa w sezonie 2008/2009 a reszta dzieciarni to powtarza"

Sugerujesz, ze nie znam sie na pilce i nie mam swojego zdania? Otoz mylisz sie, mnie nie obchodzi co pisze reszta(np. sytuacja z ibra), mam swoje zdanie i rzadko kiedy wlasnie zgadzam sie z innymi, ale z wiekszoscia w tym przypadku musze sie zgodzic - Valdes od 2 sezonow jest duzo lepszy niz Casillas, choc przed 2 laty i wstecz uwazalem wlasnie Casillasa za najlepszego.

0

Galacticos190 - nie dobre, tylko taka jest prawda. Kazdy obiektywny kibic sie z tym zgodzi.

0

"bo od zawsze z lekkim pobłażaniem traktowałem tzw. fanatycznych kibiców zagranicznych klubów  bez obrazy, ale to byli i są dla mnie przebierańcy i pajace."

Jezeli tak twierdzisz no to jestem tym przebierancem i pajacem :)

0

klam_rm - casillas? hahahahahhahah

0

pamel - 60%? 75 :)

0

Warto wspomiec tez o dobrym zachowaniu Osasuny bo gdyby chcieli to mieli byc dzis +3pkt za ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?